Tüp bebek sonrası gebelik hamilelik belirtileri nelerdir

bugün benimde 9. günüm ve belirtim falan pek yok 4. denemem kasıklarımda ve göğüslerimde nerdeyse ağrı yok gibi allahım ne olur tutmuş olsun

mrb arkadaşlar benimde bugün 11 günüm benimde agrı yok sayılır ama arada karnımın altına sankibıçak saplanıyo gibi oluyor inşallah bebegim tutunmuştur

,mrb kızlar,hamişlere çok sevindim çıkmış olduğunuz bu yolculukta bebişleriniz sizinle olsun,sağlıcakla kucağınıza alırsınız inşallah.bizleride unutmayın emi dualarınızı eksik etmeyin ki bizde hamiş haberlerini verebilelimmm...

selam cok sagol allah ısteyen herkese versın :emir_bebek:bende sorun olmamasına ragmen hıc hamıle kalamam gıbı gelıyordu bıraz sabır bırazda kendınızı cok sıtres yapmayın rabbım ızın verırse mutlaka olur

canım bende hamileyim hayırlısıyla inş kucağımızada alırız.değerin kaç çıktı?benim yarın tekrar kan testi yaptırcamm ben hayırlısı bakalım

canımmm tebrikler
adet oldum mu diyordn sanki yanlıs mı hatırlıyorum
kaç çıktı değerin?
benimde yarın tekrar kan testim var

kIZLAR DEĞERİNİNZ KAC CIKTI. BENIM 448 CIKTI. DOKTOR BİRDAHA GEREK YOK 1 HAFTA SONRA KESELRİ SONRAKİ 2 HAFTASONRADA KALP ATIŞLARI İÇİN CAĞIRDI. SİZE NE DEDİ DOKTORUNUZ FİTİLLERE DEVAM KORASPİRİNE DEVAM

canım bende hamileyim hayırlısıyla inş kucağımızada alırız.değerin kaç çıktı?benim yarın tekrar kan testi yaptırcamm ben hayırlısı bakalım

selam canim cok sevindim hayirli olsun. ben 14. gun test yaptirdim doktor kesin hamilesin dedi degeri sormadim bilmiyorum 27.mayista kontrola cagirdi.sen adet oldum diye yazmistin sanirim nasil oldu. yerlesme kanamasiylami karistirdin acaba.senin deger kac cikti.kucagimizada almayi nasip eder insallah.

lekelenmelerim oluyodu bende tabi adet oldum sandım kendimi başlar diye.değerim 76 çıktı bugün tekrardan kan verdim hayırlısı inş artar değer

:nazar:
maşallah ne kadar bereketli bir gün
sonuç bekleyenlerin hepsi hamileeee :KK49: :KK49: :KK49:

canım değerim 448 cıktı diye heralde 2. bi teste gerek görmedi. Yeterince yüksek diye galiba tabi böle söylemedi ama birtek hayırlı olsun artık hamilesin dedi. neler yapmam gerektiğini söledi okadar.

canım değerim 448 cıktı diye heralde 2. bi teste gerek görmedi. Yeterince yüksek diye galiba tabi böle söylemedi ama birtek hayırlı olsun artık hamilesin dedi. neler yapmam gerektiğini söledi okadar.

canım bencede değerin yüksek diyedir
:KK1:
neler yapman gerekiyormus benimle de paylaşır mısın
benim doktorum şunu yap bunu yap diyebirşey demedi :KK8:

canım bencede değerin yüksek diyedir
:KK1:
neler yapman gerekiyormus benimle de paylaşır mısın
benim doktorum şunu yap bunu yap diyebirşey demedi :KK8:

Coraspirin vitaminler ve fitillere aynen devam İlişki Hala yasak. 31 mayısta gel bakalım ddi keseyi ve belki kalp atışarını dınlıcez. Kalp atışları için belki dinlenmeye bilir dedi. Olası bı kanama için iğne verdi elinini altında bulunsun gece falan olursa arama hemen vurdur dedi. Kanamayı kesiciymiş. hoplama zıpmala falan geresi aynı şeyler.

X