Tüp bebek sonrası gebelik hamilelik belirtileri nelerdir

Bendede aynı belirtiler var heveslenmek istemiyorum ilaçlar yapıyodur diyorum bi tarafftanda acaba diyorum
Ben bu belirtiler var mı diye hiç dinlemedim kendimi canım. Çok rahattım akışına bırakmıştım çünkü tutmaz nasıl olsa diye düşünüyordum taa ki son güne kadar. O gün hissettim son bi kaç gün ağrım oluyor adetim gelmiyordu akıntılar da az buz değil baya çoktu:)

Kızlar benimde ikinci günüm ara ara kasıklarım ağrıyor ve çok ateş bastı sizede oluyormu
Bi de belirti aramak için çok erken daha 2. Günüymüş. Bırak normal hayatına devam et hiç düşünme olcak mı olmayacak mı diye. Hayırlısı ise olsun.

Kimse yokmu kızlar belirtileriniz neler
Kaçıncı günün cnm
Ben transferden sonra ara ara adet ağrısı oldu ama çok az az. Kasık ağrısı oldu arada üşüdüm arada terledim ama ayaklarım üşüdü genelde. İnşallah hepinizin tutar herkeste farklı oluyor muş belirti

Transfer öncesinden itibaren göğüslerim şişlik- aci ve kaşık agrisi vardı. Teste 2 gün kala göğsümde sızlama başladı, surekli ağzım sulaniyordu. Yorgunluk ve uyku hali de vardı ama hiçbiri belirti hissi vermemişti bana.

Herkese merhaba.
Ben kendi belirtilerimi yazmak istiyorum ki umutsuzca bekleyen benim gibi kişilere Umut olmak için..
Transfer gününden itibaren tam 4 gün hiç bir belirtim olmadı. Sadece çok afedersiniz gaz oldu çok fazla.
Reglime 2 gün kala yani transferin 5,6,7,8,9. Günleri çok kasık ağrım oldu. Dedim ki regl olacağım heralde yine olmadı çok üzüldüm.
10,11,12,13,14. Günler neredeyse belirtim olmadı gibi sadece ara sıra inceden sızı geldi kasıklarıma.
Örneğin herkes göğüslerim çok ağrıdı büyüdü yazıyor diye ben de çok belirti aradım kendimde ama göğüslerimde hiç bir değişiklik olmadı hatta kaygı duydum bundan dolayı.
Sakın kendinizi üzmeyin çokça dua edin ve rahat olun. Ben idrar testi bile yapmadım. Direkt doktorun verdiği tarihte kan testi verdim. Naçizane fikrim sizin de öyle yapmanız..
İlk 3 gün sadece yemeğe ve tuvalete kalktım. Sonraki günlerde hiç ev işi yapmadım ama hareket ettim sürekli. Umarım herkes en kısa sürede pozitifleri görür. 🤲🌺🥰

Merhaba bende yaptırdım ama bı belirtim yok gibi ikinci denemem aslında kasığımda bazen böle ufak bir çekme gibi bişi oluyor ama pskolojik mi anlayamadım hafif böle ağrı mi desem ama pskolojikde olabilir bugün 10.gun ins bu sefer tutar sizde neler oldu?

X