Tüp bebek sonrası gebelik hamilelik belirtileri nelerdir

arkadaslar cevap yazarsanız sevınırım bu arada sızdede akıntı oldumu

caws canım merak etme böyle batma ve kramp oluyor. İçini rahat tut. Akıntıya gelince vaginal jel kullanıyorsan onday dolayı oluyor. Kafana takma, kendinide fazla yormamaya çalış. İnşallah mutlu haberler alırsın

merhaba, ben siteyi uzun zamandır takip ediyorum ancak kimseyle yazışmıyordum.ben de sizlerden biriyim 2 yıldır anne olmak için uğraştık ama olmadı. tüplerim tıkalı olduğu için tüp bebek tedavsinie başladık.bursa Acıbademde başladık transferin 8.günü çok heyecanlıyım ama hiç bir belirti yok 8 ocak test günüm. transferden sonra sizlerde ne gibi değişiklikler olduğunu yazarsanız sevinirim......

Benim kasıklarımda batmalar olmuştu gögüs uclarım kararmıştı. Birde gögüsve kasılardaki damarlarım belirginleşmeye başladı. Hamile olduğumu öyle tahmin etmiştim. Tabi herkeste farklı belirtiler olabilir.

benimde bugün 6. günüm. kasıklarımda batmalar edt ağrısına benzer ağrılar ve hafifi bel ağrılarım var akıntımda oluyor.. bunlar beni etkilemiyor desem yalan olur aslında korkuyorum ya adet olursam die... inşallah hepimiz burdan hamileyizzz die bağırabilirizz...

benim kasıklarımda batma ağrı filan olmadı arkadaşlar ben sadece idrarımın çok fazla su içememe rağmen koyulaştığından şüphelenmiştim şuan 7+1 iz hala kasıklarımda ağrı olmuyor akıntımda hemen hemen yok gibi

arkadaslar ılgınıze cok tesekkur ederım umarım hepımız hamıle olur bebeklerımızın dogacagı gunu beklerız bu arada bende cok korkuyorum acaba adetmı olcam dıye bu belırtıler yuzunden jel kullanmıyorum ıgne vurduruyorum transferın ılk gunlerınde bu belırtıler sasırtıyor

benimde bugün 6. günüm. kasıklarımda batmalar edt ağrısına benzer ağrılar ve hafifi bel ağrılarım var akıntımda oluyor.. bunlar beni etkilemiyor desem yalan olur aslında korkuyorum ya adet olursam die... inşallah hepimiz burdan hamileyizzz die bağırabilirizz...

senınkı benden onceymıs sevgılı doruk sonucu bızlere mutlaka yaz olurmu ıdrar testı yaparsanda yaz kaydirigubbakcemile5

selam kızlar benimde transferin 6.günü.çok belirgin olmamakla birlikte nadiren adet sancısı gibi bir sancı var.biraz çabuk yoruluyo gibiyim...karında şişkinlik ve gaz var tabi bunlar iğneden diye tahmin ediyorum.Allahtan hakkımızda hayırlısı

selam kızlar
benim dün göğüslerim karıncalanmaya basladı..ve midem bulanıyo ağzımda su birikiyo resmen iğrenç bişe...acaba tuttumu ki??

senınkı benden onceymıs sevgılı doruk sonucu bızlere mutlaka yaz olurmu ıdrar testı yaparsanda yaz kaydirigubbakcemile5

mutlaka yazarım sonucu canım. idrar testi yapmayı düşünmüyorum ama pazar günü eşimle beraber kanda baktırıcaz.o gün 10. gün oluyo.umarım erken değildir....

Son düzenleme:
meraba nevra benimde bu gün 6. günüm allah bizimle birlikte herkese yardım etsin sen ne ilaçlar kullanıyorsun

merrhaba arkadaslar benımde 5.gun transferde kasıklarımda batmalar oluyor rahımdede kramplar gırıyor sızce durum ne merk edıyorum belırtıler cokmu erken acaba

canım sonunda kayseride olan birini buldum sen nerde yaptırdın kime gittin lütfen mesaj at ben fakülteye gidiyorum

kızlar sonuclarınızı mutlaka yazın olurmu bende bulantı falan yok kasık agrım ve rahımde kramplar var umarım adet belırtısı degıldır bıde tecrubelı arkadaslara soruyorum adet gunu gelmeden adet olunuyormu transferden sonra sevgıler

canım sonunda kayseride olan birini buldum sen nerde yaptırdın kime gittin lütfen mesaj at ben fakülteye gidiyorum

bende fakulteye gıdıyorum ama ozel doktorumda vardı ercan aygen sende ne gıbı belırtıler var sevgıler canım:içelim:

canım benim doktorumda ercan aygen ilk defa deneyeceğim adetim başlayınca gidicem senin kaçıncı denemen

canım senin yumurtar toplandıktan kaç gün sonra transfer oldu

canım kusura bakma çevremde hiç t bebek yaptıran yok ilk olacağı için heyacanlıyım

canım kusura bakma çevremde hiç t bebek yaptıran yok ilk olacağı için heyacanlıyım

canım toplandıktan sonra gelısımıne gore koyuyorlar 3gun sonra transfer edıldı doktor bey cok ıyı emın olabılırsın sormak ıstedıgın seylerı sor cekınme senı anlıyorum

arkadaslar bıde embrıyo kalıtesı dıye bısey var duymussunuzdur benımkı 3.kalıte embrıyo sızlerden 3.kalıte olupta tutan varmı lutfen cevap yazın

X