Tüp bebek sonrası gebelik hamilelik belirtileri nelerdir

:nazar:

kızlarrr hem çok mutlu olduğum için hemde sonucu negatif olanlara umut olsun diye yazmak istedim biliyorsunuz geçen ay tüp bebek deneyimim başarısızdı bu ay kendiliğimden hamile kaldım çok mutluyum umarım sonuna kadar herşey iyi gider allah herkese nasip etsin:):nazar::nazar::nazar:

Tebrikler. Allah tamamina erdirsin insallah. Mutluluklar

herkese teşekkür ederim güzel dilekleriniz için allah isteyen herkese nasip etsin:)

Aysezual umarım sonuc iyi cıkar. hangi tup merkezınde yaptınız?

kadıköy acıbadem yaptırdım cnm sonucum çıktı mayın 4 test yaptım pozitif çıktı çok şükür şuan 5 haftalık hamileyim allahım isteyen herkese bu duyguyu yaşamayı nasip etsin ve hayırlı evlat versin:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

Son düzenleme:
:nazar:

kızlarrr hem çok mutlu olduğum için hemde sonucu negatif olanlara umut olsun diye yazmak istedim biliyorsunuz geçen ay tüp bebek deneyimim başarısızdı bu ay kendiliğimden hamile kaldım çok mutluyum umarım sonuna kadar herşey iyi gider allah herkese nasip etsin:):nazar::nazar::nazar:

maşallah cnm tebrik ederim allah tamamına erdirsin inş saglıkla kucagına all :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

Merhaba, Araniza yeni katildim. Biraz önce embro transferim yapildi. 2. ICSI denemem. Simdi 2 hafta dinlenme zamani. Ilk denememide 2 hafta boyunca yattim dinlendim ama sonuc negatifti. Bu sefer rahat olmak itiyorum. Sizler nasil davraniyorsunuz?

cnm hayırlı olsun sen genede yat fazla kendini yorma ben en az üç gün yattım ve 5 gün duşa girmedim her ihtimale karşı agar bir şey kaldırma evin içinde gez ev işi yapmadım hiç tv izledim dikkatini dagıtacak şeyler yap sürekli test gününü düşünürsen zaman geçmez inş sonuç pozitif olur cnm :Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

günaydın hanımlar trasferim olalı 4 gün bugun hiç bir belirtim yok lekenlenme ve ağrılar acaba diyorum ama morelim nedense iyi degil evden çıkmadım henüz bende elimden geleni yapıyorum cavap yazarsanız sevinirim sevgiler...

cnm hayırlı olsun sen genede yat fazla kendini yorma ben en az üç gün yattım ve 5 gün duşa girmedim her ihtimale karşı agar bir şey kaldırma evin içinde gez ev işi yapmadım hiç tv izledim dikkatini dagıtacak şeyler yap sürekli test gününü düşünürsen zaman geçmez inş sonuç pozitif olur cnm :Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

Transferin 6. günü bitti. yarin 7. gün. Kendimi yormadim ufak tefek isler yaptim banyoyu bende gec yaptim. Bakalim ne olacak. Birincisinde belirtim yok diye cok üzülmüstüm ve olmamisti. Simdi belirtim olacakmi diye vücudumu dinlemek istemiyorum. Cani veren rabbim isterse bebeklerimizi elimize verir. Senin icin cok sevindim. Allah tamamina erdirsin insallah.

slm benimde bugün 10. günüm. Dün ve bugün bende sabahın 5 inde idrar testi yaptım. Ancak ilk yaptığımda ikisinde dehiç bir şey çıkmadı ve 1-2 saat sonra çok silik bir çizgi görünüyor. Normalde beş dakikadan sonrası geçersiz diyorlar. Ancak geçen seferde 9. gün yaptığımda aynı şekilde çıkmıştı ve ben kimyasal gebelik yaşamıştım. Sonuçta onu yaptığımda hamileydim ve değerlerim sonradan düştü. Kan testinde ise değer 27 idi. Bu seferde umutlanmak istiyorum ancak yarın kan testi yaptıracam. Sonuç bu şekilde belli olcak.Ancak sanki birden adet olacakmışım gibi geliyor. ınşallah hayırlı sonuçlarla döneriz.Herkese iyi şanslar

hanımlar merhaba benimde 7 günüm dün akşam bir damla pembe kan geldi gelebilir demişti hemşire endişelenme dedi onun dışında hiç belirtim yok hayırlısı olsun diyorum rahatlamaya çalışıyorum...

merhaba kızlar benimde bügün 10. günüm ama yarın kan testi yapıcaz ama arada bir karın ağrısı adet ağrısı gibi ağrım oluyor moralmen çöküşteyim korkuda çabası. içinizdede böyle olan varmı.Allah hepimize pozitif sonuçları nasip etsin.

hanımlar merhaba benimde 7 günüm dün akşam bir damla pembe kan geldi gelebilir demişti hemşire endişelenme dedi onun dışında hiç belirtim yok hayırlısı olsun diyorum rahatlamaya çalışıyorum...[/QUOTE

Canım ikimizinde transferi aynı gün yapılmıştı. Dolayısı ile tahlil günlerimizde aynı benilk günler kasık ağrılarım vardı ama iki gündür azaldı nerdeyse hissetmiyorum.Kan , leke hiç bir belirti yok. Korkmaya başladım .İnşallah hayırlısı olur.

hanımlar merhaba benimde 7 günüm dün akşam bir damla pembe kan geldi gelebilir demişti hemşire endişelenme dedi onun dışında hiç belirtim yok hayırlısı olsun diyorum rahatlamaya çalışıyorum...[/QUOTE

Canım ikimizinde transferi aynı gün yapılmıştı. Dolayısı ile tahlil günlerimizde aynı benilk günler kasık ağrılarım vardı ama iki gündür azaldı nerdeyse hissetmiyorum.Kan , leke hiç bir belirti yok. Korkmaya başladım .İnşallah hayırlısı olur.

merhaba canım aynen bende öyle yok bir belirti anlamadım biraz göüs sızlama var okadar oda zaten olurdu adet öncesi evet canım hayırlısı olur umarım çok şey istemiyoruzki ama olmayıncada olmujyor malesef:KK43:((

Transferin 6. günü bitti. yarin 7. gün. Kendimi yormadim ufak tefek isler yaptim banyoyu bende gec yaptim. Bakalim ne olacak. Birincisinde belirtim yok diye cok üzülmüstüm ve olmamisti. Simdi belirtim olacakmi diye vücudumu dinlemek istemiyorum. Cani veren rabbim isterse bebeklerimizi elimize verir. Senin icin cok sevindim. Allah tamamina erdirsin insallah.

saol cnm allah razı olsun biz bu gün kesemizi gördük çok şükür inş darısı sizin başınıza hadi bakalım müjdeli haberlerini bekliyorm cnm

sonuç bekleyen arkadaşların inş sonuçları pozitif olur rabbim gönlünüze göre versin kızlar inş güzel haberler verirsiniz

hanımlar merhaba benimde 7 günüm dün akşam bir damla pembe kan geldi gelebilir demişti hemşire endişelenme dedi onun dışında hiç belirtim yok hayırlısı olsun diyorum rahatlamaya çalışıyorum...

cnm allahın izniyle korkma sanırım bebek tutunması oo hamilesin inş allahın izniyle sakınumutsuz olma bebek yerleşirken çogu kadında o pembe kanama geliyor hadi bakalım inş sonuç pozitif olur

merhaba ben 31 yaşındayım daha önce hiç aşılama yada mikro yaptırmadım bugün ilk tüp bebek denemem için transfer oldum 5 haziranda 12 günüm dolacak şu anda yatağımda umut verici haberlerinizi okuyorum ; Allah herkesin kucağını evladı ile doldursun inşallah

Bende seninle aynı durumdayım. 31 yaşındayım ama bu benim 3. tüp denemem. Benimde gebelik testim 5 Haziran. ınşallah Allah hepimizin yüzünü güldürür...Bu arada bilgisayarın dizüstü ise çok kullanmamaya çalış. ınşallah iyi haberlerimizi de burada yazarız :)

Son düzenleme:
mrb arkadaşlar ben bu bölüme daha önce hiç yazmamıştım azospermi bölümünde yazıyordum.
transferimin 10. günü ve çok şiddetli bel ağrısı yaşıyorum aynıı zamanda kasıklarımdada çok ağrı var bu durum normalmi sizce

selam kızlar.bugün transferden sonra 9.günüm dünden beri hafif bi kanamam var böyle olup pzitif sonuç alan var mı ?

X