Tüp bebek sonrası gebelik hamilelik belirtileri nelerdir

evetttt yarın büyük gün.Allah hayırlısını versin..dün gece çok güzel bi rüya gördüm..inşallah çıkar..dua edin..sevgilerimle..

kızlae nende transferimin 6. günündeyim. ilk günden beri ara ara regli sancısı yaşıyorum.ara ara kasık ağrısı.dolgunluk hissi ve gaz sancısı. ve göğüslerimde sızı. sanıyorum bunlar ilaçların yan etkileri...ne düşüneceğimi bilmiyorum. sizlerin yorumu nedir...

kızlae nende transferimin 6. günündeyim. ilk günden beri ara ara regli sancısı yaşıyorum.ara ara kasık ağrısı.dolgunluk hissi ve gaz sancısı. ve göğüslerimde sızı. sanıyorum bunlar ilaçların yan etkileri...ne düşüneceğimi bilmiyorum. sizlerin yorumu nedir...

benimde 4. günüm bende aynı şikayetler var acaba acaba deyip duuryorum devalı tuvalete gidiyorum acaba adet mi oldum diye :KK1: akıntın da var mı canım bende akıntıda var?

bence belirti aramyın çünkü herkese göre dğişiyor
ben son iki denememde gebe kalabildim ikisinde durumum o kadar farklıydı ki yani aynı kişide değişik denemelerde bile belirtiler farklı olabilir

siz sakin olun bu günlerin tadını çıkarın bol bol dinlenin

meldi ve nezooo hayırlısı olsun arkadaşlar ağrılar çok normal hatta ağrı olması iyi bile denebiliyo hayırlı sonuçlar inşallahhh....

canım benim ikinci denemem ilki normal ikincisi dondurulmuş ikisindede tek embriyo transfer yapıdı dondurulmuşla hamileyim çok şükür yaşım da 22...senin nasıl

nurcan cnm ben tahlil yaptım ben pozitif çok mutluyum am cnm değişiklik olbiliyormuş ben nelere dikkat etmeliiim bana yardım edin yarın 2 testim bana dua edin:KK1:

nurcan cnm ben tahlil yaptım ben pozitif çok mutluyum am cnm değişiklik olbiliyormuş ben nelere dikkat etmeliiim bana yardım edin yarın 2 testim bana dua edin:KK1:

ayyy ne kadar sevindim cnm yaa hayırlısı olsun test sonucun ne tekrarını yarınmı yaptırcan inş katlana katlana gider sonucun ilaçlarını bırakma sakın dikkat et keyfini sürelim dimi ama bu günlerin:KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64:

Allah dualarımı kabul etti..çok şükür..bu mutluluğu ancak yaşayan bilir..HAMİLEYİM....inşallah devam eder..onu orada tutmak için ne gerekirse yapmaya hazırım...sabır herşeyin ilacı arkadaşlar..hepinize teşekkür ederim..tecrübeli arkadaşlara sorayım..ne yemeliyim yada yememeliyim..bana yazarsanız sevirim.. sevgiler..

isiltürk ve caramel sizleri çok tebrik ediyorum. allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin. benimde trasferimin 9. günü bana da umut oldunuz. sizden ricam size kaç embryo transferi yapıldı ve kalteleri ne idi. bilgi verirseniz çok sevinirim...

kızlar benim bugün sürekli midem kaynıyor gibi .. hamilelik olamaz bu kadar erken acaba ilaçların etkisinden böyle bir şey yşayan var mı.

isiltürk ve caramel sizleri çok tebrik ediyorum. allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin. benimde trasferimin 9. günü bana da umut oldunuz. sizden ricam size kaç embryo transferi yapıldı ve kalteleri ne idi. bilgi verirseniz çok sevinirim...

amin teşekkür ederim..sanada nasip etsin..kaliteleri konusunda bişey söyliyemiycem çünki bilmiyorum.ama sanırım 1. kalite çünki biri 7 ye biri 8e bölünmüştü.benim transferim 3.günde oldu..sevgilerimle..

kızlar benim bugün sürekli midem kaynıyor gibi .. hamilelik olamaz bu kadar erken acaba ilaçların etkisinden böyle bir şey yşayan var mı.

ben sana söyliyeyim..reflü gibi yanıyodu boğazım sıvı geliyodu midemden..karnım inanılmaz şişti ve gögüslerimin üzerine yatamadım şişten ve ağrıdan..ayrıca sabahlartı uyandığımda gerinme hissi oluyodu bende..hala oluyo..yani anlıyacağın adet belirtilerinin hepsini yaşadım..o yüzden sonuç belli olana kadar hiç birşey kesin değil..ok..kib..her şeyden önce moral çok önemli.

amin teşekkür ederim..sanada nasip etsin..kaliteleri konusunda bişey söyliyemiycem çünki bilmiyorum.ama sanırım 1. kalite çünki biri 7 ye biri 8e bölünmüştü.benim transferim 3.günde oldu..sevgilerimle..

canım o zaman sana iki embryo konuldu. yaşın kaç...

bilgiler için teşekkürler. bende de geerinme hissi var kendime hAKİM OLAMIYORUM GERİNİYORUM SONRADA BİR ŞEY OLUR MU DİYE ENDİŞELENİYORUM .DEMEK BUNU YAŞAYAN YANIZ BEN DEĞİLİM. CANIM BENM MİDEMDE BÖYLE YANMA , BULANMA KARIŞIK BİR HİS VAR. BUGÜN BAŞLADI. TRANSFERİ SAYARSAK BUGÜN 9. GÜNÜM.. CEVAP YAZARSAN SEVİNİRİM.

bilgiler için teşekkürler. bende de geerinme hissi var kendime hAKİM OLAMIYORUM GERİNİYORUM SONRADA BİR ŞEY OLUR MU DİYE ENDİŞELENİYORUM .DEMEK BUNU YAŞAYAN YANIZ BEN DEĞİLİM. CANIM BENM MİDEMDE BÖYLE YANMA , BULANMA KARIŞIK BİR HİS VAR. BUGÜN BAŞLADI. TRANSFERİ SAYARSAK BUGÜN 9. GÜNÜM.. CEVAP YAZARSAN SEVİNİRİM.[/QU

face in varsa eğer ekle beni.ordan görüşürüz daha rahat..gerçi bayramda çok sık giremiyecem..ışıl kaydı türk diye yaz seni kabul edeyim ..ok..benim yaşım 29..emeklerin boşa çıkmaz umarım..hiçkimseninki..sevgiler..:KK62::KK62::KK62:

bilgiler için teşekkürler. bende de geerinme hissi var kendime hAKİM OLAMIYORUM GERİNİYORUM SONRADA BİR ŞEY OLUR MU DİYE ENDİŞELENİYORUM .DEMEK BUNU YAŞAYAN YANIZ BEN DEĞİLİM. CANIM BENM MİDEMDE BÖYLE YANMA , BULANMA KARIŞIK BİR HİS VAR. BUGÜN BAŞLADI. TRANSFERİ SAYARSAK BUGÜN 9. GÜNÜM.. CEVAP YAZARSAN SEVİNİRİM.[/QU

face in varsa eğer ekle beni.ordan görüşürüz daha rahat..gerçi bayramda çok sık giremiyecem..ışıl kaydı türk diye yaz seni kabul edeyim ..ok..benim yaşım 29..emeklerin boşa çıkmaz umarım..hiçkimseninki..sevgiler..:KK62::KK62::KK62:

CANIM BENİM TEŞEKKÜRLER MA BENİM FACE İM YOK. KULLAMMIYORUM. ÖZELDEN YAZIŞABİLİRİZ...

X