Tüp bebek sonrası gebelik hamilelik belirtileri nelerdir

baharcım çok sağol canım ya bugün aklım sende kaldı akşama kadar merak ettim ne oldu diye.
evet değerim yüksekmiş bakalım hayırlısylan artsın da değerim sağlıklı olsun da ikiz ya da tek Rabbim neyi hayırlı görürse onu versin.

sen daha önceki üzücü deneyimlerinden dolayı endişelisin ama içini ferah tut inşallah katlanacak senin değerin de yine de habersiz bırakma e mi güzelim?

canım arkadaşım sağol.ya ben de merak ettim seni.netbook u götürmemiştim.okulda da giremedim nete herkes görecek diye.daha yeni geldim ilk seni aradım mesajlarda ve inan çok sevindim.sağlıklı olsun ama tutunduysa ikiz de olsun canım ya.bi tedaviyle 2 bebiş. ne kadar güzel.sağlıklı sıhhatli hayırlı evlatlar nasip etsin rabbim.
evet canım.bundan önce düşük yaptığımda da değerim 60 çıkmıştı.ona takıldım biraz.sevinemedim daha.dua et canım benim için.alaha emanet ol

Son düzenleme:
amin canım inşallah.herkese annelik duygusunu tattırsın rabbim.
evet canım öğretmenim

bende öğretmenim. bilmiyorum sende de aynı şeyler oluyomu ama, ben ilkokul öğretmeniyim, küçücük küçücük çocuklarla birlikteyim hergün. böyle durumlarda umutsuz olunca okula da gidip o çocuklarla tüm gün birlikte olunca içim kötü oluyooo yaaa. gerçi senin branş ne bilmiorum ama.... özellikle 1.sınıf çocuklarını tüm gün öp öp doyamıyorum walla.... :KK43:

Son düzenleme:
Kızlar ben bişey merak ediorum sonucun pozitif olmasını anlamamız için en az ne kadar cıkması gerekiyor.yani 100 mü 50 mi en az ne olmasu --ı gerekiyo

baharcımm sağol iyi dileklerin için. Rabbime dua ediyorum senin için. Güzel haberlerini verirsin inşallah.
Ben de sabah 8 de gittim kan verdim 11 de çıkacak dediler işe geri geldim bekle bekle saat 11 olmadı 10.15 te aradım çıkmamış o 45 dk geçmek bilmedi. sonra hayırlı haberimi aldım eşimi aradım bir de o aradı sordu niyeyse içimiz iyice rahat etsin diye. hoş endişelerim geçti mi geçmedi. çarşamba ve cuma yine test yaptırıcam yükselecek mi gelişim nasıl olacak diye düşünüyorum. cts günü de doktordan randevu aldım.

bakalım hayırlısıyla kucağımıza almayı nasip etsin Rabbim.

Kızlar ben bişey merak ediorum sonucun pozitif olmasını anlamamız için en az ne kadar cıkması gerekiyor.yani 100 mü 50 mi en az ne olmasu --ı gerekiyo

5-50 arası yazıyor internette canım ama değişiyor sanırım .önemli olan katlanarak yükselmesi sanırım ama daha iyi bilen arkadaşlar da vardı mutlaka.

ya benım bıldığım kadarıyla en az 40 olmalı.en yüksek de 110 civarlarında.tabi bu ilk 2 hafta için geçerli. hafta hafta değişiyor zaten değer

bende öğretmenim. bilmiyorum sende de aynı şeyler oluyomu ama, ben ilkokul öğretmeniyim, küçücük küçücük çocuklarla birlikteyim hergün. böyle durumlarda umutsuz olunca okula da gidip o çocuklarla tüm gün birlikte olunca içim kötü oluyooo yaaa. gerçi senin branş ne bilmiorum ama.... özellikle 1.sınıf çocuklarını tüm gün öp öp doyamıyorum walla.... :KK43:

olmz mı canım ya.ben matematik öğretmeniyim.ama farketmiyo ki çocuk görünce küçük büyük.dediğin gibi hele birinci sınıflar benden kaçıyor artık yakalayıp sıkıştırmayayım diye.
rabbim hasretimizi dindirir inşallah arkadaşım
duayla...

baharcımm sağol iyi dileklerin için. Rabbime dua ediyorum senin için. Güzel haberlerini verirsin inşallah.
Ben de sabah 8 de gittim kan verdim 11 de çıkacak dediler işe geri geldim bekle bekle saat 11 olmadı 10.15 te aradım çıkmamış o 45 dk geçmek bilmedi. sonra hayırlı haberimi aldım eşimi aradım bir de o aradı sordu niyeyse içimiz iyice rahat etsin diye. hoş endişelerim geçti mi geçmedi. çarşamba ve cuma yine test yaptırıcam yükselecek mi gelişim nasıl olacak diye düşünüyorum. cts günü de doktordan randevu aldım.

bakalım hayırlısıyla kucağımıza almayı nasip etsin Rabbim.

amin canım.inanamıyosun dimi hamile olduğuna :).ondan endişen.ama rahat ol bence canım.kat kat artar inşallah değerlerin.çarşambaya 1000 in üzerine çıkar inşalah değerin ve 1000 in üzerinde dde kese görünüyor sanırım.cumartesi de bebişlerini görmeye gidersin inşallah.bakalım bende yaptırcam çarşamba tekrar.katlanıverse şöyle rahat bi nefes alcam.

5 ten yukarısı pozitif sayılıyor arkadaşım ama 50 den düşük olursa biraz risk var diyolar.

arkadaşlar beta- hcg değerim 514 çıktı :) Rabbim dualarımı kabul etti inşallah sonuna kadar hayırlısyla sağlıkla devam ederim..
Rabbim hepimizin dualarını kabul etsin hepimize hayırlı evlatlar yetiştirmeyi nasip etsin.

Gözün aydın, tebrik ederim :)) Allah tamamına erdirir inşallah..Ben Hacettepe'ye gittiğimden memnun değildim hani hatırladın mı ?? Sen sonucunu öğren ki bize de vesile olsun Anatolia demiştik :)) İnşallah Rabbim bizlere de nasip eder.

dilancım hatırlamaz mıyım çok sağol Rabbim senin de gönlüne göre versin.
İçin nerede rahat ediyorsa nerede güven duyuyorsan orada başla tedavine. ben bülent hocaya çok güvendim ilk andan itibaren ve Allah nasip ederse doğumda dahil hep kendisine gideceğim artık.

bahar ben de senin kat kat artan değerlerini bekliyorum ( bu arada ben de aslında ingilizce öğretmeniyim ama yapmıyorum öğretmenlik )

arkadaşlar tekrardan merhaba bana geçen hafta salı günü transferim yapıldı.salı ,çarşamba .perşembe dinlendim cuma çalıştım cumartesi pazar tekrar dinlendim 2 gündürde normal yaşamıma ağırlık kaldırmak,hızlı hareket etmek dışında devam ediyorum.benim sizlerle paylaşmak istediğim diğer bir konu ise transferden 2gün sonra bende inanılmaz bir şişkinlik kabızlık oldu.göğüs kafesim daraldı zor nefes aldım sizlerede böyle bişey oldumu ve göğüslerim çok hasasiyet kazandı.sizlerin paylaştığı yazılardaki gibi kasık kramplar tutunma kanaması vs gibi belirtilerim olmadı lütfen başka belirtilei olan arkadaşlarım paylaşabilirmiler dilerim herkez istediği neticeye kavuşur

Hoşgeldin mine aramıza...valla benim bugün 6. Günüm ve ben daha hiçbişey hissetmedim sadece sabahları bir bel ağrısı o kadar diğer konularına deneyimli ark.cvp verirse bizlerde bilgileniriz..

arkadaşlar tekrardan merhaba bana geçen hafta salı günü transferim yapıldı.salı ,çarşamba .perşembe dinlendim cuma çalıştım cumartesi pazar tekrar dinlendim 2 gündürde normal yaşamıma ağırlık kaldırmak,hızlı hareket etmek dışında devam ediyorum.benim sizlerle paylaşmak istediğim diğer bir konu ise transferden 2gün sonra bende inanılmaz bir şişkinlik kabızlık oldu.göğüs kafesim daraldı zor nefes aldım sizlerede böyle bişey oldumu ve göğüslerim çok hasasiyet kazandı.sizlerin paylaştığı yazılardaki gibi kasık kramplar tutunma kanaması vs gibi belirtilerim olmadı lütfen başka belirtilei olan arkadaşlarım paylaşabilirmiler dilerim herkez istediği neticeye kavuşur

Canım merhaba transferin hayırlı uğurlu olsun.Kulandığımız hormon ilaçlarından dolayı sende şişkinlik ,kabızlık hatta bir zaman sonra memelerde hassaiyet oluyo caım eğer kulandığın ilaçların yan etkilerini okursan ordan bilgi edinrsin.

X