Tüp bebek sonrası gebelik hamilelik belirtileri nelerdir

herkez için hayırlısı İNŞALLAH HERKEZ HAMİLE KALIRDA BİDAHA BU EZİYETE MARUZ KALMAYIZ

ilgi konusunda evet cok memnun kaldım cok güzel bir merkez ama memnunluğumun Aslı bebek olursa olucak. istanbul-üsküdar capitole cok yakın.sitesinin adresi.(bebekistiyorum)bak istersen.sen nerde yaptırıdn

ben brüksel tüp bebek merkezinde yaptırdım, mecidiyeköy şişli taraflarında. ben pendikte oturuyorum.zor da oldu aslında o süreçte günaşırı karşıya gitmek gelmek. birde çalışıyorum o yüzden saatlerde zorladı bıraz. keşke sonuç pozitif çıksaydı da.... nasip diyelim. bu hafta tekrar görüşücez bakalım. doktorum ne diyecek. biz buraya tavsiye üzerine gittik. doktorum çok iyi başarılara imza atmış, inş. bizim birdahakı denememizde de aynı imzayı atabilir doktorum...

arkadaşlar günaydın.. karlı güzel bir ankara sabahından sevgilerimi yolluyorum.
11.gün değerim 514 - bugün yaptırdığım 13.gün beta hcg değerim 1260 çıktı .Rabbime şükürler olsun,hepimizin duaları kabul olsun.
03.02'de doktordan randevu aldım kontrole gideceğim.İnşallah sağlıkla görebilirim bonbon şekerlerimin keseciklerini :KK49:

11.gün değerim 514 - bugün yaptırdığım 13.gün beta hcg değerim 1260 çıktı .Rabbime şükürler olsun,hepimizin duaları kabul olsun.
03.02'de doktordan randevu aldım kontrole gideceğim.İnşallah sağlıkla görebilirim bonbon şekerlerimin keseciklerini :KK49:

Size de günaydın Selin:KK34::KK34::KK34:

değerlerin sürekli yükseliyor bu çok güzel bişi buradan okuduklarım kadarıyla. demek ki herşey yolunda:KK1:
doktorunla görüştükten sonra bize gelişmeleri anlat lütfen, bekliyoruz

merhaba arkadaşlar benim de transferim ocak 20 de yapıldı dondurulmuşlarla şimdi 7. günüm pek bi belirti yok beklemedeyiz.Allah hepimize hayırlısını versin.

Merhaba Arkadaşlar;

Bugün transferin 9. günü..Dayanamadım sabahın beşinde test yaptım. Tabiki sonuç negatif, yarın kan testi yatıracağım bakalım. Bu benim 3. denemem ve ilk ikisinde de 10. gün test yaptırmıştım. İkiside negatif sonuçlandı. Doktor testi tekrarlamama gerek olmadığını söylemişti. Bu sabaha kadar çok umutluydum. Ama hiç umudum kalmadı:KK43:

Merhaba Arkadaşlar;

Bugün transferin 9. günü..Dayanamadım sabahın beşinde test yaptım. Tabiki sonuç negatif, yarın kan testi yatıracağım bakalım. Bu benim 3. denemem ve ilk ikisinde de 10. gün test yaptırmıştım. İkiside negatif sonuçlandı. Doktor testi tekrarlamama gerek olmadığını söylemişti. Bu sabaha kadar çok umutluydum. Ama hiç umudum kalmadı:KK43:

canımaynı durumdayız bende 9.günümdeyim ama hiç cesaret edemedim test yapmaya felan hayırlısı bakalım yarın yapmayı düşünüyorummmmm ama bakalım ne olacak(mine)

canım hayırlı olsunnnn çok sevindim darısı başımızaaaa

sephira , teşekkürler canım inşallah yolundadır herşey bebişlerimde :nazar: ve inşallah sizler de güzel haberlerinizi yazarsınız burada.
doktor görüşmemi detayları mutlaka paylaşacağım sizlerle. öpüyorum canım:79:

Kasıklarımda acayip bir ağrı var. Bu ağrıyı her ay çektiğimden gayet iyi biliyorum. Sanırım benim bu seferde olmayacak:KK43:

ebrucum hemen karamsar olma:KK50::KK50::KK50:, kaçıncı günündesin?

yani bir çok kişi o sancıyı yaşıyormuş, bende de hafif sızlamalar oluyor...

Kasıklarımda acayip bir ağrı var. Bu ağrıyı her ay çektiğimden gayet iyi biliyorum. Sanırım benim bu seferde olmayacak:KK43:

ebru benim de öyle olmuştu 10 dk.da bir wc.ye koşturuyordum kesin hastayım diye
ama bak şükürler olsun tutundu bebişlerim. Sonuna kadar kalacaklar benimle inşallah:nazar:
yüreğini ferah tut herşeyin hayırlısını versin Rabbim.

selincim canım çok sevindim.:KK64::KK64::KK64::KK64:
çok güzel artmış değerin.allah tamamına erdirsin inşallah.hayırlısıyla sağlıklı keseciklerini görürsün rabbimin izniyle.bana da dua et hamilelerin duaları kabul olurmuş.:::))))))benim de değerim katlansın.kan verdim sonuç bekliyorum ben de.
peki bişiy dedilermi.ikiz falan?

Son düzenleme:
bahar çok sağol tatlım . evet güzel yükselmişler artık beta hcg ölçürmenize gerek yok dediler 03.02'ye doktordan randevu aldım doktorumun ağzından herşeyin yolunda olduğunu duymadan içim rahat etmeyecek sanırım.
ikiz falan demediler kontrolde bilgi verecekler,orada devamlı bulunan uzman doktor hanım keseleri görmeden yorum yapmayalım kontrolden sonra daha kesin konuşuruz siz pozitifin ve iyi değerlerinizin keyfini çıkarın bunları düşünmeyin dedi. benim için bülent hocanın söyleyecekleri çok önemli.
inşallah senin değerin de güzelce artmıştır. haber ver mutlaka dua ediyorum senin için.
öptüm tatlım

Merhaba Arkadaşlar;

ebrucum hemen canını sıkma.
idrarda belli olmuyormuşki hemen.sen moralini yüksek.çok okudum burdan idrarda çıkmayıpta kanda çıkanları.inşallah hayırlı haberlerini alırız allahın izniyle

bahar çok sağol tatlım . evet güzel yükselmişler artık beta hcg ölçürmenize gerek yok dediler 03.02'ye doktordan randevu aldım doktorumun ağzından herşeyin yolunda olduğunu duymadan içim rahat etmeyecek sanırım.
ikiz falan demediler kontrolde bilgi verecekler,orada devamlı bulunan uzman doktor hanım keseleri görmeden yorum yapmayalım kontrolden sonra daha kesin konuşuruz siz pozitifin ve iyi değerlerinizin keyfini çıkarın bunları düşünmeyin dedi. benim için bülent hocanın söyleyecekleri çok önemli.
inşallah senin değerin de güzelce artmıştır. haber ver mutlaka dua ediyorum senin için.
öptüm tatlım

ayyy ben heyecanlandım.nasıl gececek 3 şubata kadar zaman.keseciklerini görcen dimi o zaman hayırlısıyla. :nazar::nazar::nazar: öyle düşünme canım benim.gönlünü ferah tut.inşallah hersey yolunda gider de sağlıklı bebeciklerini görürsün.dilim hiç teke varmıyor inan nedense.ama tek yada ikiz sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin rabbim. :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

inşallah katlanmışsa değerim haber ederim ama düştüyse bilmem ki naparım.hayırlısı inşallah

X