Tüp bebek sonrası gebelik hamilelik belirtileri nelerdir

lütfen kötü düşünme canım yaaa:KK50:
Rabbim inşallah güzel sonuçlarını göstersin.

amin canım inşallah ama ağrım oluyodu bi kaç güne kadar.hani yerleşme ağrısıdır diyodum ama 2 gündür ağrım da yok.ondan korkuyorum düştü diye.ama elden gelen bişiy yok tabi.

canım ağrılarım benim de hafifkemiş kaybolmuştu ama ağrı kesin bir belirti değil ki herkes öyle söylüyor ağrısı olmayıp pozitif olanlar var . sen kötü düşünme.
buradaki hiçkimse aklına kötü bir şey getirmesin Allah'tan hayırlısını diliyorum herkes için

Bende hiçbir belirti olmadı, ne ağrı, ne mide bulantısı. Şu an 5 haftalık hamileyim. Hala tık yok..

Bende hiçbir belirti olmadı, ne ağrı, ne mide bulantısı. Şu an 5 haftalık hamileyim. Hala tık yok..

maaşallah:nazar: Rabbim hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin.
ben de son adet tarihine göre şükürler olsun 4 haftalık hamileyim :KK49: :nazar::nazar::nazar::nazar:

canım benimmmm demedim mi sana iyidir yolundadır herşey diyeeee:KK52::KK52::KK52::KK66::KK66::KK9::KK9::KK9:
çok ama çok sevindim canım Allah hayırlısyla tamamına erdirsin harikaaa

amiiiiiiin canımm.senin benim herkesin inşallah sağlıcakla bebişlerimizi kucağımıza almayı nasip etsin.
he he hala daha inanamıyorum allahım şükürler olsun
ölüyodum sevinçten.teste bi daha gerek yok dedi doktorum benimde.bakalım.10 şubatta kontrole gitcem bende.

baharcım niye 10 şubatta ? benden 1 hafta sonra ama değerlerle ilgili di mi? inşallah ben sana iyi haber vericem sonr ada senin iyi haberini beklicem arkadaşım.
Allah sağlıkla dünyaya geldiklerini göstersin hepimize inşallah

baharcım niye 10 şubatta ? benden 1 hafta sonra ama değerlerle ilgili di mi? inşallah ben sana iyi haber vericem sonr ada senin iyi haberini beklicem arkadaşım.
Allah sağlıkla dünyaya geldiklerini göstersin hepimize inşallah

ben de bilmiyorum ki.ama heralde değerdendir dediğin gibi.
inşallah canımmmm.nasıl geçer bilmem o kadar vakit ama sağlıklı olduklarını görelim allahın izniyle o zaman içim rahatlayacak biraz olsun.sabırla bekliyorum arkadaşım güzel haberlerini.sonra da benimkini
ben de kullanabilirmiyim artık bu sembolü:KK49::KK49::KK49::KK49:

sağol iyiyim canım brz karnımda batmalar var anlamadım gitti böle içimde birşey varmışda bana batıyo gibi:)birde bel ağrım var bugün 7.günümüz oldu sabırla dularımızla bekliyoruz..senin bebşin nasıl keyfin nasıl

selincim " ayşe99" da ikiz bekliyomuş ve değerleri nerdeyse seninkinin aynısı.
bebişciklerin hayırlı olsun canım benimmm

kızlar yarın benim 10.günüm doktorum aradı testi yaptır en azıdan fikir verir dedi sabırsızlanıyodummmm yarın sabah kan verip neticeyi alıcam dua edin bana ..belirti adına bişey yok sadece hafif afif baş dönmesii var okadar :KK5:

kızlar yarın benim 10.günüm doktorum aradı testi yaptır en azıdan fikir verir dedi sabırsızlanıyodummmm yarın sabah kan verip neticeyi alıcam dua edin bana ..belirti adına bişey yok sadece hafif afif baş dönmesii var okadar :KK5:

minecim kaçıncı gün embriyosuydu.inşallah senin de hayırlı haberlerini alırız arkadasım.dualarım sonuç bekleyen herkesle inşallah

Son düzenleme:
canım bende ocak 17 de yaptırdım bugün 9.günüm yarın 10 dua edin ne olurrrrrr

canım benim etmezmiyim.bende dayanamadım 10.gün yaptırmıştım kan tahlilini.26 çıktı.biraz düşüktü.ama sonradan katlandı allahıma şükür:nazar::nazar:
senin de allahın izniyle hayırlı haberlerini alıcaz inşallah.ama düşük çıkarsa moralini bozma sakın sonradan yükseliyor
hayırlı haberlerle inşallah
kendini de fazla dinleme.herkeste farklı oluyomuş belirtiler.kimi hiiç bi belirti hissetmemiş.benim biraz kasık ağrılarım oldu o kadar.rahat ol.derdini veren mevlam dermanını da verir inşallah.kucakarımızı dolduruverir

:KK15::KK16::KK16:
canım benim etmezmiyim.bende dayanamadım 10.gün yaptırmıştım kan tahlilini.26 çıktı.biraz düşüktü.ama sonradan katlandı allahıma şükür:nazar::nazar:
senin de allahın izniyle hayırlı haberlerini alıcaz inşallah.ama düşük çıkarsa moralini bozma sakın sonradan yükseliyor
hayırlı haberlerle inşallah
kendini de fazla dinleme.herkeste farklı oluyomuş belirtiler.kimi hiiç bi belirti hissetmemiş.benim biraz kasık ağrılarım oldu o kadar.rahat ol.derdini veren mevlam dermanını da verir inşallah.kucakarımızı dolduruverir

sağol canımmmm dediğim gibi bende pek bişey belli olmadı ama umutluyum tutundu diye en azından öyle düşünüyorummmmmmm yarın güzel haberi alıcam veeeeee sizlere kızlar müjde diye yazacammm:KK16:

güzel haberlerini bekliyoruz mine:KK49:

sen atlattın,sebat sırası bizde:18::18::18:

ben bugün dayanamadım evde test yaptım negatif çıktı,biraz moralim bozuldu ama 6. günüm olduğu için fazla itibar etmedim. test günümü bekliycem:KK76::KK76:

X