Tüp bebek sonrası gebelik hamilelik belirtileri nelerdir

hayırlısı olsun hakkında canım inşallah drunun dediği gibi kendiliğinden gelir şu 3 ayda bebeğin

Canım inşallah gelir bebiş çok istiyorum..Benim dondurlumuşum yok o nedenle tekrar ilaç kullanıcam eğer yaptırrsak.AMA gerek kalmaz inşallah.Seninde az kalmış test gününe umarım bebiş seninledir sımsıkı tutunmuştur.merakla bekliyorum sonucunu canım.İkincide tutma ihtimali çok yüksek diyolar hayırlısı olsun ...

kızlar ben bebeğimi kaybettim 7. haftasında kalbi durmuşşşş herkeze bol şans diliyorum hoşçakalınnnn

canım çok geçmiş olsun ben de dün kürtaj oldum benim bebeğiminde 7 haftalıkken kalbi durmuş çok üzgünüm.sizin problem neydi canım biz de spermde morfoloji problemi var.çok merak ediyorum bi gün biz de sağlıklıca bebeklerimizi kucağmıza alabilecekmiyiz Allahım bize de nasip edecek mi.of çok yorgunum çok.

canım çok geçmiş olsun ben de dün kürtaj oldum benim bebeğiminde 7 haftalıkken kalbi durmuş çok üzgünüm.sizin problem neydi canım biz de spermde morfoloji problemi var.çok merak ediyorum bi gün biz de sağlıklıca bebeklerimizi kucağmıza alabilecekmiyiz Allahım bize de nasip edecek mi.of çok yorgunum çok.

çook geçmiş olsun ...haberlerınızı duydukça o kadar çok üzülüyorum ki,bu uğurda ne denli emek sarfedildığını bılıyorum ya.her zaman dualarım sizinle...

merhaba arkadaşlar benimde ilk denememe ve 6, günüm 26 test tarihim kasıklarımda hafif batmalar var adet sancısıs gibi umaraım rabbim isteyen herkese bebişlerini versin.

bebişim bana tutundu çok şükür allah hepinize kısmet etsin bu duyguyu inş sağlıkla kucağıma da alırım rabbim hepimizin yardımcısı olsun:emir_bebek:

merhaba arkadaşlar benimde ilk denememe ve 6, günüm 26 test tarihim kasıklarımda hafif batmalar var adet sancısıs gibi umaraım rabbim isteyen herkese bebişlerini versin.

deryacım benimde 4.günüm benimde aynı patmalar ve adet sancım var normalmi bilmem tedirginim bilen arkadaşlar varsa bizi aydınlatırmı lütfen belirtimi yoksa bunlar 30 martta tes günüm inş yüzümüz güler herkezin yardımcısı olsun rabbim:nazar:

galaxy82 tebrik edrim allah tamamına erdirsin bizlerede dua et olurmu bebişinle sana bir ömür mutluluk diliyorum:nazar::nazar::nazar:

Canım benimde ilk denemem şubatta olumsuz sonuçlandı.Benim hsg ve histeregrofi daha önce çekilmişti zaten.Bendende dr genetik tanı istedi.Ama 3 ay bekleyin hamile kalabilirsin dedi.Bu hormon ilaçlarının etkisi 3 ay etkili oluyomuş.hemen önermiyolar tüpbebği.Senin ne kadar olduki?Biz şimdi beklemedeyiz..Bu ay adetim gecikti pazartesi gitim hastaneye test yaptılar bişey çımadı ama progesteronum yükskti.bekle haftaya pazartesi yine gelmezse test yaparız bişey çıkmazsa yine adet gelmesi için ileç verceklermiş.şimdi bekliyorum hala gelmedi dün kendim evde test yaptım tekçizgi.Zaten pek umudumda yok çünkü hiç belirtim yok bide eşim ameliyat oldu zaten öncesinde 1 kere birlikte olabilmiştik.Anlayacağın muallak benimkii.sizin sorun neydi canım?biz infertilite grubundayızz. nedensizzz anlayacağın Allahım en kısa zamanda bebişlerimize kavuşturur inşallahh

canım bizde deneme öncesi film çekilmedi. filmi ve tahlılı sonradan yaptırdı doktor. bizde sorun eşimdeydi. benim adet düzeninde hiç bişe olmadı. yani sorun olmadı düzende. bu hafta içinde gidicez görüşmeye bakalım ne dicek doktor

1 haftan kalmış inşallah Rabbim yüzünü güldürür canım

bebişim bana tutundu çok şükür allah hepinize kısmet etsin bu duyguyu inş sağlıkla kucağıma da alırım rabbim hepimizin yardımcısı olsun:emir_bebek:

Allahım sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin inşallah canım

deryacım benimde 4.günüm benimde aynı patmalar ve adet sancım var normalmi bilmem tedirginim bilen arkadaşlar varsa bizi aydınlatırmı lütfen belirtimi yoksa bunlar 30 martta tes günüm inş yüzümüz güler herkezin yardımcısı olsun rabbim:nazar:

tedirgin olma canım gayet normal hissettiklerin benim ilk denememde hiçbişi yoktu şimdikinde kasıklarımda hissettiklerim çok belirgin Allahım hakkımızda hayırlsıını versin inşallah

arkadaşlr bnm hafif arada karnm ağrıyor 2 gndrde belimde var ara ara ağrı brde göğslermn ucu acıyor bazn sizce bnlr belirtimi buqn idrrda test yaptm negetfti yrn kanda baktırjmm...YARDIMCI OLUN KORKUYORUM BU BNM 2. DENEMM İLKİ NEGATİFTİ

arkadaşlr bnm hafif arada karnm ağrıyor 2 gndrde belimde var ara ara ağrı brde göğslermn ucu acıyor bazn sizce bnlr belirtimi buqn idrrda test yaptm negetfti yrn kanda baktırjmm...YARDIMCI OLUN KORKUYORUM BU BNM 2. DENEMM İLKİ NEGATİFTİ
Canım inşallah bu ssefer hamilesindir.yarın kaçıncı günün olucakki?Bazen çok erken bakılıncada kandada net çıkmayabiliyo.olmazsa bi tedavi olduğun hastenenle görüş sonra gider test yaptırırsın..Hadi hayırlı haberler alman dileğyle

galaxy82 tebrik edrim allah tamamına erdirsin bizlerede dua et olurmu bebişinle sana bir ömür mutluluk diliyorum:nazar::nazar::nazar:

inşallah allah herkese bu duyguyu tattırsın sizlerde yaşayın ve hayırlısıyla kucağımıza alalım bebişlerimizi bizi ancak biz anlarız

Canım inşallah bu ssefer hamilesindir.yarın kaçıncı günün olucakki?Bazen çok erken bakılıncada kandada net çıkmayabiliyo.olmazsa bi tedavi olduğun hastenenle görüş sonra gider test yaptırırsın..Hadi hayırlı haberler alman dileğyle

cnm transver gününüde sayarsak buqn 12. günm doktorum yaptr dedi ben buqn kanımı verdm 12de sonucumu alıcm hayırlısıyla bakalım inş ii haberler veririm size

meraba ben benim 12. günüm 8. günü negatif çıktı bakalım bu gün ne çıkacak ben de çok heycanlıyım

BNM NEGTF ARKDŞLR MUTSUZMMMMMMMMMM

canım benim hayırlısı buymuş üzme kendini lütfen Allahım inşallah kendiliğinden normal yollarla hamile kalmanı nasip eder

benimde ikinci denemem ve yarın test yapacağım

Son düzenleme:
canım benim hayırlısı buymuş üzme kendini lütfen Allahım inşallah kendiliğinden normal yollarla hamile kalmanı nasip eder

benimde ikinci denemem ve yarın test yapacağım

cnm bnm norml yolla olmasıda imknsnz o şansımı aldılr elmden tüplermi bağladılrr inş pozif sonucunu alırsnn cnmm haber ver ama

cnm bnm norml yolla olmasıda imknsnz o şansımı aldılr elmden tüplermi bağladılrr inş pozif sonucunu alırsnn cnmm haber ver ama

canım benim üzüldüm ama Allahım büyüktür ne zaman ne şekilde evlat sahibi yapacağını bilemeyiz bizleri o yüzden sakın üzülme senin imtihanında böylemiş inşallah bir sonraki denemenizde bu acılarını unutturacak dünyalar tatlısı bi melek gönderir Rabbim

haber vericem merak etme canım hepimiz için hayırlsıı olsun

kızlar bugün 8. günüm idrar testi yaptım ama negatiffffff:KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:

erken yapmışsın boşuna üzme kendini 4 günün kalmış azcık daha sabret güzelim en iyi sonuç kanda çıkarrrrrrrr unutma Allahım gönlüne göre verir inşallah

X