Tüp bebek sonrası gebelik hamilelik belirtileri nelerdir

iclal

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Mayıs 2008
28
7
merhaba, ben siteyi uzun zamandır takip ediyorum ancak kimseyle yazışmıyordum.ben de sizlerden biriyim 2 yıldır anne olmak için uğraştık ama olmadı. tüplerim tıkalı olduğu için tüp bebek tedavsinie başladık.bursa Acıbademde başladık transferin 8.günü çok heyecanlıyım ama hiç bir belirti yok 8 ocak test günüm. transferden sonra sizlerde ne gibi değişiklikler olduğunu yazarsanız sevinirim......

benım henuz transferım olmadı ama okuduklarıma gore belırtı olacak diye bir şart yok. inşallah 8 ocakta guzel haberler alırız senden

Bende aynı sorunun cevabını arıyorum kaç gündür. Belirtiler kişiden kişiye değişir ama insan yinede merak ediyor. Benimde transferimin 7.günü kasıklarımda hafif batmalar var sadece. Umarım bebeklerimiz tutunmuştur canım, sende herhangi bir belirti var mı ?

benim ilk tüp bebek deneyimim oldu ve tuttu canım arkadaşım herşeyin hayırlısı ...

belirti olarak bende pek bişi hissetmedim bulantı vs..ancak göğüslerimin şekli değişmişti ve uzar gibiydi ben teste 3 gün kala basit testler yapmıştım ve 2.silik çizgi çıkmıştı...

inşallah sende hamilesindir emeklerin boşa çıkmasın dularım seninle..

benim sol tarafımda ağrı vardı sürekli ama çokta durulmayacak kadar şiddetli değildi

inşallah hamilesindir

allah kimsenin emeklerini boşa çıkarmasın en zor zamana gelmişsin oda bekleme süreci

canım benim de ilk denemem di.
bende de pek bi belirti yoktu arada kasıklarımda batma oluyordu bir de göğüslerim sertleşmişti acıyordu ama bu belirtiler herkeste olacak diye bişey yok. sen kafana takma bunları allah ın izniyle bebişin sana sıkıca tutunacak inşallah

merhaba, ben siteyi uzun zamandır takip ediyorum ancak kimseyle yazışmıyordum.ben de sizlerden biriyim 2 yıldır anne olmak için uğraştık ama olmadı. tüplerim tıkalı olduğu için tüp bebek tedavsinie başladık.bursa Acıbademde başladık transferin 8.günü çok heyecanlıyım ama hiç bir belirti yok 8 ocak test günüm. transferden sonra sizlerde ne gibi değişiklikler olduğunu yazarsanız sevinirim......

canım inşallah hayırlı haberler alırsın benimde 6 ocak test günüm bu sorunun cevabını bende bulamadım bende çok merak ediyorum :) inşallah rabbim emeklerimizin karşılıgını verir

benim ilk tüp bebek deneyimim oldu ve tuttu canım arkadaşım herşeyin hayırlısı ...

belirti olarak bende pek bişi hissetmedim bulantı vs..ancak göğüslerimin şekli değişmişti ve uzar gibiydi ben teste 3 gün kala basit testler yapmıştım ve 2.silik çizgi çıkmıştı...

inşallah sende hamilesindir emeklerin boşa çıkmasın dularım seninle..

slm şerifecim meraktan deli olacagım herkes aynı şeyi söylüyor teste 2-3 gün kala evde idrar testi yaptım diye silikte olsa ikinci cizgiyi gördüm diyo ve test günü bhcg sonucunda pozitif sonuç almışlar yarın transferimin 10. günü test günüm 6 ocak evde yapsam görürmüyüm silikte olsa ikinci çizgiyi ? 5 yıllık evliyim 4 kez aşılama yapıldı bu ilk mikroenjeksiyon denemem korkuyorum ve çok heyecanlıyım kasıklarımda ve belimde hafif bi agrı var gögüslerimde şişkinlik var kasıklarım dolgun sanki son 3 gün nasıl geçer bilmem.

canım ben kanda hamileliği gördüğüm halde idrarda çıkmadı bu yüzden bence 12. gün yaptır belirtilerde diğer arkadaşların dediği gibi herkeste olmayabilir benim hiç bi belirtim yoktu buyüzden çoğu kez unutmuştum bile transfer olduğumu evdekilerin hatırlatmaları sonucu aklıma geliyordu yani ama dua et onlarla konuş ben anasınıfı öğetmeni olduğum için ezbere çok masal hikaye bilirim saatlerce anlatırdım kötüyü düşünme pozitif olki bebişlerinde kasılmasın seni bırakmasınlar

arkadaşlar ben 10 sefer denemem oldu fakat hepsi olumsuz oldu.sizlere bu konuda yardımcı olamıycam yüce rabbimden dilerim transferi gerçekleşmiş arkadaşların hepsinin gebelik testleri pozitif cıksın.yüce rabbim herkesin gönlündeki muradı versin arkadaşlar
inşallah bende hamilelik duygularını yaşarsam hepsini burda anlatıcam.

[/FONT]
arkadaşlar ben 10 sefer denemem oldu fakat hepsi olumsuz oldu.sizlere bu konuda yardımcı olamıycam yüce rabbimden dilerim transferi gerçekleşmiş arkadaşların hepsinin gebelik testleri pozitif cıksın.yüce rabbim herkesin gönlündeki muradı versin arkadaşlar
inşallah bende hamilelik duygularını yaşarsam hepsini burda anlatıcam.

canım umudunu yitirme sakın Rabbim senin de kucağını dolduracaktır inşallah...dört gözle burada hamilelik duygularını yazacağın günü bekliyorum ,eminim diğer arkadaşlarımda aynı dileklerde...gönlümüz tüm anne olmak isteyenlerle birlikte ... TEK YÜREK...:1hug:

arkadaşlar merhaba.
bende 2 kez aşılama yaptırdım ama olmadı. 6 gün önce micro yapıldı. heyecanla bekliyorum. sizin yine az kalmış benim daha 6 gün var. alt kasık bölgem çok şiş benim ve ağrıyor. kalan küçük yumurtalarda büyüyor ondandan şişlik olabilir dedi doktor. her an adet olacakmış gibiyim. doktoru aradım kasık ağrısı iyiye işaret kötü düşünme dedi. progestandan mıdır nedir bilmem ama akıntımda var. dün akıntının rengi koyu sarıydı ama bugün çoook açık sarı. dün iki kez su gibi foş diye akıntım oldu. korkulacak bişey yok ded idoktor. göğüs uçlarım acıyor ama transferden öncede acımaya başlamıştı. çatlatma iğnesinden oluyormuş onun için bu belirtiyede güvenemiyorum. bidee belim ağrıyor. pooofff beklemek çok zoor.

arkadaşlar merhaba.
bende 2 kez aşılama yaptırdım ama olmadı. 6 gün önce micro yapıldı. heyecanla bekliyorum. sizin yine az kalmış benim daha 6 gün var. alt kasık bölgem çok şiş benim ve ağrıyor. kalan küçük yumurtalarda büyüyor ondandan şişlik olabilir dedi doktor. her an adet olacakmış gibiyim. doktoru aradım kasık ağrısı iyiye işaret kötü düşünme dedi. progestandan mıdır nedir bilmem ama akıntımda var. dün akıntının rengi koyu sarıydı ama bugün çoook açık sarı. dün iki kez su gibi foş diye akıntım oldu. korkulacak bişey yok ded idoktor. göğüs uçlarım acıyor ama transferden öncede acımaya başlamıştı. çatlatma iğnesinden oluyormuş onun için bu belirtiyede güvenemiyorum. bidee belim ağrıyor. pooofff beklemek çok zoor.

canım inşallah hayırlı haberler alırsın son günler sanki hiç geçmiyor 6 ocak salı günü test günüm. Rabbim hepimizin yüzünü güldürsün emeklerimizi boşa çıkartmasın inşallah

bugün benim 10.günüm tansfer olalı ve kasıklarımda hafif şekilde batmalar başladı ancak gögüsleimde bir hareket yok transfer günü çok şiştiler ve uçları kocaman olmuştu sanki şuan sönük duruyor..ancak 8 0cağı iple çekiyom ama sanki zaman geçmek bilmiyor

kızlar inşallah hepimizin güzel haberlerini alacağız.her şeyin hayırlısını dilemekten ve beklemekten başka çaremiz kalmadı biz elimizden gelenleri yaptık gerisi rabbimize kalmış inşallah buradan hamile olduğumu da duyururumm........

kızlar bence idrarda test yapıp kafanızı karıştırmayın çünkü idrar testleri hatalı sonuçlar verebiliyor bu da yıkılmamıza sebep olur bu kadar bekledik bir kaç gün daha sabılı olalım derim en doğru sonuç kandaki bekleyelim biraz daha sabırlı olalım....

iclal canım hayırlısı olsun . 8 ocakta sevinicini yada üzüntünü paylaşmak için burada olacağız emin ol buna.sonuç ne olursa olsun allahtan hayırlısını dilemek lazım.
inşallah en kısa zamanda küçük meleğine kavuşursun sağlık ve sıhhat içinde.burdan hepbirlikte paylaşmak dileğiyle ...sevgilerle.....

teşekkür ederim sağolun valla bu sitede birileriyle yazışmak aslında beni çok rahatlattı.kimseyle sıkıntını paylaşamamak çok kötü artık insanların ne zaman çocuk yapacaksınınız sorularından çok bunalmıştım artık soranlara kızmayacam ve onlara bizim çocuğumuz olmuyor diyeceğim en azından artık sormayı bırakırlar.....

X