Tatlı Tarifi Muhallebili Tatlı-Resimli

Tarifi veren arkadaş tarif için çok teşekkürler tam aradığım gibi kolay bir tarif alkisalkisalkis

Nilbera canım ellerine sağlık.
Maviş gözlü yeğenine maşallah valla onu görünce gözüm tatlıyı görmedi :asigim:
Emeğinize sağlık canım
a.s.

tşk ederim bitanem yaparsan tadınıda çok beğenirsin​

Ya arkadaşlar ben anlayamadım ya nasıl bi parçayı tesr çevirip diğer parçanın üstünemi koyucaz o zaman dilimler çok kalın olmayacakmı beni aydınlatırmısınız lütfen bende bu tarz tatlıları çok severim tek o ters çevirme olayını anlayamadım bu akşam hemen yapmayı düşünüyorumda

Ya arkadaşlar ben anlayamadım ya nasıl bi parçayı tesr çevirip diğer parçanın üstünemi koyucaz o zaman dilimler çok kalın olmayacakmı beni aydınlatırmısınız lütfen bende bu tarz tatlıları çok severim tek o ters çevirme olayını anlayamadım bu akşam hemen yapmayı düşünüyorumda

canım şimdi bütün herşey yaptın bitirdin dolaba attın soğumasını bekledin pastayı bıçakla dilimlere ayırıyorsun dilimlerden birinin ustune koymak istediğin meyveyi dilimliyorsun sonra başka bir dilimide meyveli dilimin ustune ters bir şekilde katıyorsun inşallah anlatabilmişimdir​

Son düzenleme:

canım şimdi bütün herşey yaptın bitirdin dolaba attın soğumasını bekledin pastayı bıçakla dilimlere ayırıyorsun dilimlerden birinin ustune koymak istediğin meyveyi dilimliyorsun sonra başka bir dilimide meyveli dilimin ustune ters bir şekilde katıyorsun inşallah anlatabilmişimdir​

saolasın cnm anladım :dance:a015:

eşim rahatsız olduğu için yarın evde...
ben bunu yarın yapayım en iyisi...
beraberce yerizcokacimcoook
çok sağol nesrincimopuyorumnanaktan

sende çok sağol NILBERAcım

X