güven sorunu yaşıyorum.. acı çekiyorum

altunaysegul

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Ocak 2009
5
0
elimde bir neden olmadan, delillerim olmadan derin endişelere kapılıyorum. gece dışarı çıkması, eğlenmeye biyerlere gitmesi beni okadar rahatsız ediyo ki. bi erkeğe evde otur biyere gitme diyemezsiniz.. ben de diyemiyorum ama içim içimi yiyo. aynı şehirde değiliz üstelik. neden güvenmiyorum ona ben. ben neden böyleyimmmmm :KK43:
eski ilişkileri, eski yaşam tarzı ve etrafındaki insanlar aslında beni rahatsız eden. güvenmeden olmuyo. ne dersiniz?

canim zaten ayri sehirlerdesiniz ne kadar güvenebilirsinki....
surdayim burdayim dese hayir yalan söylüyorsun diyebilirsin...
ki bu söyledigim ayni sehirlerde olsanizda ayni...
isdeyim deyip baska bir yere gidemez mi...
ee sende ömür boyu pesinde takip edecek degilsin...
yani güvenmek sadece nerde ne yaptigini bilmek degildir...
sevgisine güvenmek gerekir herseyden en önemlisi....

sevgisine güveniyorum. 10 aydır birlikteyiz. ve bu süre içinde hiçbişeyine tanık olmadım ya da duymadım ki çok fazla ortak arkadaşımız var. ama ben sanırım hemcinslerimi güvenmiyorum. evli erkekleri bile baştan çıkarmaya çalışan bisürü kadın var artık etrafımızda. korkuyorummm :KK43:((

demekki güvenini kazanamamış ..güvensizde hem sen yıpranırsın hem o yıpranır zor işler bunlar...

elimde bir neden olmadan, delillerim olmadan derin endişelere kapılıyorum. gece dışarı çıkması, eğlenmeye biyerlere gitmesi beni okadar rahatsız ediyo ki. bi erkeğe evde otur biyere gitme diyemezsiniz.. ben de diyemiyorum ama içim içimi yiyo. aynı şehirde değiliz üstelik. neden güvenmiyorum ona ben. ben neden böyleyimmmmm :KK43:
eski ilişkileri, eski yaşam tarzı ve etrafındaki insanlar aslında beni rahatsız eden. güvenmeden olmuyo. ne dersiniz?

neden güvensizlik diyorsun canim??
bence biraz kiskanclik gibi bi durum...
benimde sevdigim adam benden 3000km uzaktaydi sevgisine güvenirdimmm yanlis yapmayacagini bilirdim...fakat etrafindaki insanlara güvenmezdimm...onlarla beraber olmasini kiskanirdim...
hic bisey yapmasin evde otursun benimle konussun isterdim...
onu bosver annesinden ablasindan bile kiskaniyordum onu...
bence hemen güvensizlik deme...
ondan uzakta oldugun icin etrafinda olamadigin icin onu kiskaniyorsun bence...
bide böyle düsün canim:1hug:

X