Idrar testi ne zaman belli olur

fffiliz

cennet kokulum
Kayıtlı Üye
29 Nisan 2008
1.264
23
41
Mrb kızlar daha adetime 10 gün var ama şüphelerimden dolayı bugün idrar testi yaptım çıkmadı sizce çokmuu erken oldu yoksa şüphelerim boşa mı çıktı çok üzüldüm doğru olan nedir.

tatlım idrar testi 10 günden önceki gebelikleri göstermez.yani diyelim ki 1 haftalık gebesin şimdi test yaptın bu durumda çıkmaz yani.adetini bekle canım sabret ok?öpüyorum.

çok teşeşekkür ederim içim rahatladı

a.s acele etme derim.benimde 14 gün falan var adetime.bende dayanamayıp 4-5 gün önce yaptım niyeyse.öyle oluyor işte.inş hamilesindir canım.haber verirsin bizlere.öptüm.:Saruboceq:

benim adetim 4 gün geçti ama idrar testi negatif sizce yanlış olablrmi

Canlarım benimde şuan 26. günüm en geç 5 gün sonra adet olacam aslında adetlerim 27-28 gün sürüyordu ama kimyasal gebelik yaşadım ve ertesi ay 30 gün sürdü o yüzden 30 u baz alıyorum bende test yapsam çıkarmı ki? bu ay klomen kullandım ve 14.günü yumurtam çatladı ertesi gün ve çatlamadan bir gün önce çalıştık tuttuysa yarın belli olurmu 27.günüm oluyo merak ettim şimdi bilgisi olanlar yazın lütfen....

canım 10 gün idrar testi için cok erken ama kan tesri sonuç verebilir ben adetime 5 gün kala idrar testi yaptım hiç bişe yokktu 4 gün kala yaptım cok ince bi çizgi vardı ama herkeste adetten önce cıkmıyor idrar testi genelde adet gecince sağlıklı bi sonuç alınır ama kan testi yaptırmanı öneririm

canım 10 gün idrar testi için cok erken ama kan tesri sonuç verebilir ben adetime 5 gün kala idrar testi yaptım hiç bişe yokktu 4 gün kala yaptım cok ince bi çizgi vardı ama herkeste adetten önce cıkmıyor idrar testi genelde adet gecince sağlıklı bi sonuç alınır ama kan testi yaptırmanı öneririm

canım ya banada cevap yazabilirmisin bende yarın yapmayı düşünüyorum yani adete 4gün kala çıkarmı ki ayrıntıları senin yazının bir üstünde bulabilirsin...

merhaba ben en son 4 martta adet gördüm adetim günü günü gelir hiç gecikmezdi 5 gün gecikti test yaptım sonuç negatif ne zaman belli olur testte kaç gün sonra yapmam gerekiyo kasıklarıma bıçak saplanıyo sanki ve çok akıntım var karnım seğriyo devamlı bu ne demek şimdi yhaaa geçen mayısta düşük yaptım çok korkuyorum lütfenn bana yardımcı olunnnn çok korkuyorum ve meraklanıyorumkafamçokkarıştı

merhaba ben en son 4 martta adet gördüm adetim günü günü gelir hiç gecikmezdi 5 gün gecikti test yaptım sonuç negatif ne zaman belli olur testte kaç gün sonra yapmam gerekiyo kasıklarıma bıçak saplanıyo sanki ve çok akıntım var karnım seğriyo devamlı bu ne demek şimdi yhaaa geçen mayısta düşük yaptım çok korkuyorum lütfenn bana yardımcı olunnnn çok korkuyorum ve meraklanıyorumkafamçokkarıştı

cnm kesin sonucu kanda aLırsın.Bence biran önce kan testi yaptır :KK66:

Elifyaren : Cnm sana msj attım oku sorunu yanıtladım gözün aydın cnm:)))))))))

benim adetim 4 gün gecmisti test yaptim negatif cikmisti iki gun sonra tekrar yaptim cok silik cikmisti meger gec döllenme olmus

benimde adetime 4 gün var ve cok merak edorum acaba amilemiyim die..suaratımda stresten ssivilceler cıktı..umarım adet olcagım için deildir

kızlar yaa bende 5 aydır uğraşıyorum hamile kalamıyorum prolaktin yüksekliği problemim var bnm 2 haftadır dostineks kullanıorum adetim2 güncük geçti hiçte belirti yok ama acaba hamilemiyim yaaa test aldım yarın yapıcamm çıkarmı 2 gün gecikmeyle acabaaa???

benim de bata az kaldı ama bat geçmeden yasam mı yapmasam mı onu düşünüyorum.

[QUOTE_aras, post: 43622482, member: 684424"]benim de bata az kaldı ama bat geçmeden yasam mı yapmasam mı onu düşünüyorum.[/QUOTE]
Canim sonuc ne .

[QUOTE_aras, post: 43622482, member: 684424"]benim de bata az kaldı ama bat geçmeden yasam mı yapmasam mı onu düşünüyorum.
Canim sonuc ne .[/QUOTE]
ovulasyon testine göre bat perşembe şimdi içime kurt düşer diye test yapmadım
ama sivilceler karın şişliği ve çikolata krizleri başladı orası ayrı:KK64:

Canim sonuc ne .
ovulasyon testine göre bat perşembe şimdi içime kurt düşer diye test yapmadım
ama sivilceler karın şişliği ve çikolata krizleri başladı orası ayrı:KK64:[/QUOTE]
hayırlısı olsun canım bat tarihine az kalmış senın .allah yuzumuzu güldürsun .""

X