Bebek Beslenmesi anne sütünden yoğurt

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.

miskokulum

canlarım...Kağan&Kerem
Kayıtlı Üye
19 Aralık 2008
13.818
426
Komik gelebilir ama çok merak ediyorum,anne sütünen yoğurt yapabilir miyim?Denedim tutmadı,zaten yoğurdu tutturamıyorum bir türlü.Fazlayken sağıp koymuştum.Boşa gitmesin.Kuzum yesin hiç olmazsa

canım anne sütünden yoğurt tutmazmış..bende merakımdan sormuştum olmaz dediler..

canım dr'a sordum dün,tutar dedi.Ama ben 4.'yü deniyorum olmuyor.Ya yapmayı beceremiyorum ya da tutmuyor.Devam mamasıyla da yaptım o da tutmadı.Sorun bende

selam ben aynı konuyu önceden açmıştım.benim de dolapta dünya kadar sütüm var.denemiştim ama tutturamadım.mama da yaptım kızım beğenmedi.hala duruyorlar.süresi dolana kadar bekleticem.Allah korusun hasta felan olurum emziremem lazım olabilir.avrupada anne sütünden peynir felan yapan işletmeler bile varmış....bile neler yapıyor...:1shok:

X