KK Gazinosu (Çarşambaları Kadınlar Matinesi) :))))

terlik

İYİLİK MELEĞİ
Kayıtlı Üye
15 Ağustos 2008
2.802
15
Hanımlar eskilerde gazinoların , suarelerin olduğu günlerdeki eğlenceler şimdiki eğlencelerden farklıydı ve de çok güzeldi. Bilhassa çarşamba günleri kadınlar matinesi olurdu ; pazarlarıda umuma eğlence yapılırdı sabahlara kadar eğlenilirdi... kadınlar matinesinin olduğu günlerde hanımlar süslenir en güzel kıyafetlerini giyer ve kekler, börekler, sarmalar hazırlarlar gidilirdi...
Çarşambaları kadınlar matinesi başlatıyorum... Pazarlarıda umuma açık matineler eşlerinizi çocuklarınızın alın gelin KK hanımları... kaydirigubbakcemile5

eski gazinolardan görüntüler :

Gazino3.jpg
Gazino1.jpg
Gazino2.jpg
Gazino4.jpg

Son düzenleme:
30 yaşın üzerindeki hemen hemen herkes hayatında en az bir kere gitmiştir gazinoya (Hatta 30'un altındakiler de gitmiştir de onlar gecenin ilerleyen saatlerinde sandalyelerde uyudukları için hatırlamıyorlardır). Yani nasıl bir zamanlar Moda'dan denize giriyorduysak, açık hava sinemalarına gidiyorduysak, gazinoya da giderdik. Gazinolu günlerimizdi onlar.
Bir zamanlar son derece favori olmalarına rağmen, bugün İstanbul'da geçmişten günümüze kalan tek ‘‘gazino’’var şu ana dını yazamıyorum reklema girer... eski şaaşayı yansıtan tek yer olarak gazinoları yeniden gündeme getirdi. Gazinoların bir çoğu yeşil alana dönüşmüş durumda çoktan. Ama şimdilerde bir de eskinin büyük şaaşalı gazinoları yerine daha küçük, daha az masalı, ‘‘gazino junior’’lar rağbet görüyor.

06ekl.jpg

Son düzenleme:
oy oy kadınlar matinamızda olmuş dolmaları sarıp , börekleri kızartayım geliyorum oradaki yiyecekler yetmez bize değilmi çeşit isteriz

aman ben gozına devrıne yetısemedım ama matıne bılırım...aydeeeeeeeee...
calsın sazlar oynasın kızlarrrrrrrr..

ayyyyy çarşamba gelsin bıktım şu herüfleriden beee

ben geldım matıne bensız olmaz çarsamba ben borek yapıp getırım barı sızlerde bırseyler yapın bos gelmeyın

önümüzdeki çarşamba için gazinoyu kk üyeleri için kapattım parayıda peşin ödedim
fasıl heyeti
sdfgfljlkgfdxj7.jpg

emel sayın
tarkan
kayahan
nilüfer
ibrahim tatlıses var
sanatçıları beğenmezseniz değiştiririm hemen:kahve:

Barçmancığım iyi gazinoyu kiralamışsın canım... Sanatçılarıda beğendim bir tanem arkadaşlar ne der bilmem... Çarşambaya sarmalar börekler hazırlanacak ooohhhh
şık olun ama hanımlar... Şeniz

İlkk kezzz bizim matinede Kayahan ve Nilüfer barışmış oluyor hanımlar....

nilufer_kayahan.jpg

fft17_mf83262.Jpeg

2312239.jpg

Hanımlar döktürmeye başladı bile hadiyin kızlar....

8170.jpg

beni niye çağırmadınız hı:dilcikar:ama ben acık kpı buldum girdim içerişakkıdı

X