Antalya'da Kadın Doğum Doktoru Arıyorum

snmrh_1303

melek kızım sağlıkla gel
Kayıtlı Üye
24 Mart 2008
342
0
arkadaşlar hamile olduğumu daha çok yeni öğrendim antalya da bildiğiniz iyi bir kadın doğum uzmanı varsa lütfenn iletinnhihoyyyt

mrb canım oncelıkle hayırlı olsun allah devamını erdırır işallah sana onerebılecegım bır kac doktor var yalnız doktor secerken dogum yapacagın hastaneyı dusun ona gore karar ver hastane masrafları fılan demek ıstıyorum ayrıca sunu da bılmelısınkı devlet hastanesınde doguma doktor gırmıyor ebe gırıyor eger dogumuna kendı doktorunun gırmesını ıstıyorsan dıye soyledım medıcalpark hastanesınde fıgen demır gercekten cok ıyı alanında radon tıp merkezınde erol okyay gercekten onerırım harıka bır doktor aynı zamanda benm de doktorum yaşam hastaensi doktorları alp bey ve cemıl bey de cok ıyı

sevgili aytuna ,
ilgin için çok teşekkürlerrrr....a.s.

Son düzenleyen: Moderatör:
mrb canım oncelıkle hayırlı olsun allah devamını erdırır işallah sana onerebılecegım bır kac doktor var yalnız doktor secerken dogum yapacagın hastaneyı dusun ona gore karar ver hastane masrafları fılan demek ıstıyorum ayrıca sunu da bılmelısınkı devlet hastanesınde doguma doktor gırmıyor ebe gırıyor eger dogumuna kendı doktorunun gırmesını ıstıyorsan dıye soyledım medıcalpark hastanesınde fıgen demır gercekten cok ıyı alanında radon tıp merkezınde erol okyay gercekten onerırım harıka bır doktor aynı zamanda benm de doktorum yaşam hastaensi doktorları alp bey ve cemıl bey de cok ıyı

merhabalarr,,,,
çok teşekkür ederim cnmm Allah tüm isteyenlere verir inşallah.açokcası bunlardan hiç haberim yoktu..beni bilgilendirdiğin için çok teşekkür ederimmma.s.

dsc04446a.jpg

canıms 100.yılda ilgim tıp merkezi var
sibel var orda 20 ytl
ama ultrasonu eski..
5m migros a yakın meditalya var,
20 ytl oda
onun ultrasonu yeni.renklisi de var
ben tülay terzioğlu muaynanesine gittim
, 100 ytl

Son düzenleyen: Moderatör:
merhaba tatlım hayırlı olsun bebeğın eğer doğumuna kendi doktorunun girmesini istiyorsan bi doktorda ben önereyim sana aslı vural sesver.kendisi gebelik konusunda çok iyi özellikle ultrasonu 4 boyutlu bütün muayeneleri cd kaydediyor evde seyrediyorsun bebeğini .en önemliside sana zaman ayırıyor.muayene tlf3167270

canım neslihan hazar, devlet hastanesinin doktoru,muayenehanesine gittim ben.100 liraydı 2 sene önce,tahlillerini hastanede yaptırırsın istersen, ben memnun kaldım, doğumumu yaşam da yaptım,neslihan hanım geldi.yaşamın 4. kat servisi güzel,tavsiye ederim.
Allahım sağlıcakla kucağına versin yavrunu canım...sana kolaylıklar diliyorum...

allah tamamını erdirsin canım bende 2 sene önce andevada yaptım çok memnun kkaldım doktorumda havva yılmazdı. şimdi 2. bekliyorum henüz çok küçük doktorumu bulamıyorummmmm... bende açıkcası ne yapıcam hiç bilmiyorum. medical parka gittim ilgilenmedi bile dilek die bi doktorr çok soğuk geldi çok kararsızımmm yaa:KK43:

allah tamamını erdirsin canım bende 2 sene önce andevada yaptım çok memnun kkaldım doktorumda havva yılmazdı. şimdi 2. bekliyorum henüz çok küçük doktorumu bulamıyorummmmm... bende açıkcası ne yapıcam hiç bilmiyorum. medical parka gittim ilgilenmedi bile dilek die bi doktorr çok soğuk geldi çok kararsızımmm yaa:KK43:

canım havva hanım andevadan ayrıldı.özel muayenehanesini açtı diye biliyorum.aynı şekilde diğer kadın doğumcu kevser hanımda özel muayenehanesini açtı. bende andevadaki hicran hanıma gidiyorum.hem hastane çok iyi hemde dr.tavsiye edebilirim.hayırlı olsun bebeğin canım.

kıslar bişi sorcam ben alanyadayım ve tüp bebek için antalya tüp bebeğe gidiyorum kemal bey var orda sizce tercihim doğrumu bu konudaki varsa bilgilerinizi paylaşırsanız sevinirim

ben anadolu hastanesinde erham muluk'a gittim çok memnun kaldım.ya benimde bi sorum olucak benim kızım 4 aylık tavsiye edebileceğiniz bi çocuk doktorunuz varmı?

havva hanım jinefemde yeni bir topikte okudum canım

canım havva hanım andevadan ayrıldı.özel muayenehanesini açtı diye biliyorum.aynı şekilde diğer kadın doğumcu kevser hanımda özel muayenehanesini açtı. bende andevadaki hicran hanıma gidiyorum.hem hastane çok iyi hemde dr.tavsiye edebilirim.hayırlı olsun bebeğin canım.

merhaba andeva da emine arslan nasıl bir doktor doğum için lütfen yardım havva hnm ayrıldı jinefem e geçti ama doğum için tam techizatlı hastane olsun istiyorum ne olur ne olmaz

vallahi ben hicran hanıma kontrollerime gidiyorum emine hanıma hiç gitmedim.mutlaka ki oda iyi bir dr.dur.hastane güvenilir diğer antalya topiğindede yazdım arkadaşıma doğum yapacağı yeri ve kalacağı odayı gezdirmişler istediği için girişte danışman dr.ları var doğum ücretleri,testleri,muayene12tl ssk.lıya her işlemi çok uygun geldi bana personeli gayet ilgili sen danışman dr.la görüş herşeyi sorabiliyorsun ona

valla benim doğumumuda hicran hanım yaptırdı andeva hastanesi,benim evimede çok yakın..
çokta memnun kaldım hiç bir sorunda yşamadım şimdiye kadar..
ayrıca hastanede çok ilgileniyolar doğumda,ben çok memnun kaldım tavsiye ederim..opuyorumnanaktan

vallahi ben hicran hanıma kontrollerime gidiyorum emine hanıma hiç gitmedim.mutlaka ki oda iyi bir dr.dur.hastane güvenilir diğer antalya topiğindede yazdım arkadaşıma doğum yapacağı yeri ve kalacağı odayı gezdirmişler istediği için girişte danışman dr.ları var doğum ücretleri,testleri,muayene12tl ssk.lıya her işlemi çok uygun geldi bana personeli gayet ilgili sen danışman dr.la görüş herşeyi sorabiliyorsun ona

teşekkür ederm nisanurhakcığmopuyorumnanaktan

arkadaşlar figen demire giden varmı?forumda baktım bazıları çok memnun bazılarıda paragöz falan diyolar.kararsız kaldım.memnun olan yada olmayan arkadaşlar paylaşırlarsa sevnirim

ben ilk bebeğimde dolunay yelda doğana gittim.çook memnun kaldım.çok ilgili sende fazla titizleniyo.eşide çocuk doktoru.şimdi ikinci bebeğime hamileyim yine ona gittim.muaynanesi larada.tavsiye ederim.

MERHABALAR.. HAVVA HANIM JİNEFEM DE HABERİNİZ OLSUN:)
BEN DE BU HAFTA GİTMEYİ DÜŞÜNÜYORUM.. Bİ ARKADAŞIM VAR ONU TAVSİYE ETTİ..YAKLAŞIK BİR SENEDİR HAMİLE KALMAYA ÇALIŞIORUM BAKALIM NE DİCEK HAVVA HANIM..:Saruboceq:: :CüvCüv:

X