idrar rengi koyuluğu hamilelik belirtisimi

kızlar hiçkimse dikkat ememiş bu adet zamanında da olabiliyo olabilirmi herkeste aynı bende şimdi gidip bakmak istiyorum ama sularımız yokkkkkkkkkkkk :KK43:(((

YEŞİLAY,merhaba..gözün aydın.allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah...seni en başından beri takip ediyorum.ve,çok sevindim adına..sana bişey sormak istiyorum,benim 3.aşılamamın,13.günü bugün.bir haftadır adet sancısı gibi ağrılarım var,idrarım tortulu.yalnız,göğüslerim bugün acımıyo.yani sadece hafif bastırınca acıyo.yarın 14.günüm.sende son güne kadar ne gibi belirtiler olmuştu.ben adet olmadan önce,göğüslerimin acısı geçerdi,bugün az acıyo.sende nasıl olmuştu.cvp verirsen sevinirim.:çok üzgünüm:

Bende busabah eşimi işe geçirdikten sonra idrarıma baktım koyu sarıydı ama çok az tortu vardı..

Az önce yine yaptım yine aynı hem koyu hemde tortulu..

Reglime 6 gün kaldı allahım ne olur hamile olalımmmmmm

inş hamilesindir :CüvCüv:
buarada resimdeki sen misin gelnlik çok güzel sositososito

31.günüm biraz önce baktım yine tortu var
arkadasşlar tortusu var olup da hamile olmayan arkadaslar var mı?
kafayı yicem sonunda

kızlar meraba acaba idrar rengi koyuluğu hamilelik belirtisimi benim 10 günüm var adete ama idrarımın rengi çok koyu bide hamile arkadaşlar idrarda tortudan bahsetmişler bilenler açıklayabilirmi nasıl farkediliyo bu tortu bide hamile arkadaşlar hamile kaldığınızda idrarınızın rengi koyumuydu

hayatım artık bu sorunun yanıtını inşallah bir iki saat sonra sen cvplayacaksın hani inşallah hayırlısıyla kan testinden gelde bize bunun cvbını yaşayan biri olarak sen veer öpüyorum seni canım rabbim yardımcın olsun iinşallah o hayalinde ki kız çocuguna salıcakla kauşursun inşallah
:Saruboceq:delikafadulden

selam hanımlar ben burda şu tortu ve koyu renkli idrar olayını okuduktan sonra aynı şekildi bi iki gün takip ettim ve evet koyu ve oldukça tortuluydu idrarım ama gebelik testinde negatif çıktı yani bu doğru olmayabilir paylaşmak istedim .

slm canım geçen ay bende idrarda tortularla ilgili konu açmıştım benımde idrarımda tortular vardı ama adet oldum yanı gebelıkle alakalı değil sanırım bende çok umutluydum am inş hamişsindir Allah gönlüne göre versın canım

gunaydın arkadaslar.evlenelı tam 1 yıl oldu ve çacugum olmadı.ama beyınden amelıyat oldum ılac kullanıyorum.yaklasık 15 gundur felan ıdrarım cok koyu renklı.ve adet gunumu 4 gun gectı.acaba hamılemıyım

kızlar meraba acaba idrar rengi koyuluğu hamilelik belirtisimi benim 10 günüm var adete ama idrarımın rengi çok koyu bide hamile arkadaşlar idrarda tortudan bahsetmişler bilenler açıklayabilirmi nasıl farkediliyo bu tortu bide hamile arkadaşlar hamile kaldığınızda idrarınızın rengi koyumuydu

arkadashm benim de idrarin rengi koyu ama hamile degilim adetim iki gwn gecikse de oldu.

Evet,benim de hamileliğimde idrarım çok koyuydu..Hatta çok fazla sıvı tüketmeme rağmen hep koyu çıkıyordu..Çok sık wc ye gidiyorum..

bende günde 1,5 - 2 lt kesin su tüketirim...simdiye kadar idrarim hic sari olmamisti....4 gün boyunca falan sari koyu renkteydi bulanikti ve kokusuda vardi hic kokmazdiiiisırnaşık şey ....esime dedim oda az su icmisindir sende hemen seviniyon dedi:)bu konuyu bende acmayi düsünüyodum iyi yapmisin artik burdan ögrenirim....

Evet,benim de hamileliğimde idrarım çok koyuydu..Hatta çok fazla sıvı tüketmeme rağmen hep koyu çıkıyordu..Çok sık wc ye gidiyorum..

bende cok wc ye gidiyorum ama nette okudum o anca hamililegin 6.haftasinda basliyormus...benimki olsa olsa anca 2 haftaliktir...bu yüzden o belirti bende var ama cok su iciyorum ondan diye düsündüm

bende cok wc ye gidiyorum ama nette okudum o anca hamililegin 6.haftasinda basliyormus...benimki olsa olsa anca 2 haftaliktir...bu yüzden o belirti bende var ama cok su iciyorum ondan diye düsündüm

her gebeliğin öyküsü farklı..bir gebelikte olan belirtiler başka bir gebelikte olmayabiliyor..tek gebeliği olan arkadaşlar sürekli mide bulantılarından ,kustuklarından yakınırlarken ,benim ikiz hamileliğim olmasına rağmen bu tür şikayetlerim ve belirtilerim yoktu...

2 haftalık hamilelik belli olmaz zaten...SAT a göre hesaplandığına göre en erken 3 haftalık hamilelik diye hesaplanıyor..Tabi ovulasyona göre düşünülürse 2 haftalık diye düşünülüyor ama dr lar genelde hep SAT a göre gebelik hesabı yaparlar..

2 haftalik bebektede belirti olurmus ama tabiki kesin bir belirti degilmis..buna hic belirti yok diyemeyiz..zaten bebek iceri girdigi ilk günden beri cabaliyor...2 haftalik azda olsa belirti yasaniyor....ama bu hamilelikmi yoksa adetmi onu cözmek tabiki imkansiz...ama hakliisin hepsi ayni olmuyor...

2 haftalik bebektede belirti olurmus ama tabiki kesin bir belirti degilmis..buna hic belirti yok diyemeyiz..zaten bebek iceri girdigi ilk günden beri cabaliyor...2 haftalik azda olsa belirti yasaniyor....ama bu hamilelikmi yoksa adetmi onu cözmek tabiki imkansiz...ama hakliisin hepsi ayni olmuyor...

2 haftalık gebelikte belirtiler hemen olmaz...Bu yüzden kanda falan bakılır ya da progesteron hormonuna bakılır ki..bu da anca ovulasyondan sonraki en az 10-12 gün sonradır..Ancak dediğim gibi gebelikler ovulasyon tarihine göre değil,SAT a göre hesaplanarak söylenir...Eşime tekrar danışarak sordum..Eşim dr...

merhaba kızlar
ben 3 yıllık evliyim 4 aydır bebek istiyoruz ama ne kadar zormuş bu işler.....
geçen ay dr gittim çünkü adetim1,5 gün sürdü normalde 3 gün oluyodu hiç bir problem yok adet düzenleyici ve folicplus kullanmaya başladım 2 haftadır.adet olmama 12 gün var çok heycanlıyım çünkü yapılması gereken ne varsa yaptım:)
2 gündür idrarım sarı acayip mide bulantısı iş yerinde sürekli soda limonla geziyorum dayanamıcam test yapıcam ya herro ya merro artık hatim ettim kadınlar kulubünü :)inşş hepimiz hamiş oluruzzzz...

benim 3 güüm geçti adettimin ama idrarım tortulu koyu sarı ben test yaptım ama negatif erkenmi yaptım sizce ama idrarım baya degişti koyu sarı tortulu bana cvp yazrmısn siz testı nezaman yaptınız

X