idrar rengi koyuluğu hamilelik belirtisimi

yenıyım aranızda merhaba arkadaşlar.ben sızın bu yazdıklarınızı okuduktan sonra ıdararımı takıp etmeye başladım.idrarın içinde beyazımsı kepek gıbı bıseyler vardı.hamılelık belırtısımı bu?

benim rengi çok koyu ama tortu olayını bakıyorum ama anlıyamıyorum canım yaa belkide plastik bardakta olduğu için göremiyorumdur ışığa tutuptamı gözüküyo tortular

merhaba arkadaşım. idrarını plastik bardağa yaptıktan sonra yaklasık 2 saat beklet. tortular ( kumlar vs ) bunlar bu sürecte dibe çöker o zaman anlayabilirsin. ayrıca ateş yükselmesi, idrar rengi koyuluğu her zaman hamilelik belirtisi olmamakla birlikte idrar yolu enf. bile geçiriyor olabilirsin. idrarında yanma oluyor mu peki ?

bence çok su içip içmemekle alakalı bi durum ve inanın bana bu bile psikolojik olabiliyor.
diyetten dolayı günde en az mutlaka 10 bardak suyumu içerim idrar rengim açıkken adetime yakın koyulaşmaya başladı tortularda vardı test yaptım hamile falan değilim ve 2 gün gecikmeyle adet oldum kendimi nasıl inandırmışsam artık idrar yollarım bile error verdi:KK53:
bu yaşadıklarım gecen seneydi tabi şimdi başka belirtilerde yaşayabiliyorum böyle böyle tutturcaz inş:KK1:

bence çok su içip içmemekle alakalı bi durum ve inanın bana bu bile psikolojik olabiliyor.
diyetten dolayı günde en az mutlaka 10 bardak suyumu içerim idrar rengim açıkken adetime yakın koyulaşmaya başladı tortularda vardı test yaptım hamile falan değilim ve 2 gün gecikmeyle adet oldum kendimi nasıl inandırmışsam artık idrar yollarım bile error verdi:KK53:
bu yaşadıklarım gecen seneydi tabi şimdi başka belirtilerde yaşayabiliyorum böyle böyle tutturcaz inş:KK1:

sanırım psıkolojık adetımde o yuzden gecıktı.ama ya hamıleysem demektende kendımı alamıyorum:)

arkadşlar bende bir kaç gündr idrarımı takip ediyorum koyu sarı ve çok tortulu adetime 4 gün var hamile olabilir miyim acaba ? test yapmk istiyorum ama negatif çıkmasındn korkuyorum yeni bir hayal kırıklığına uğramak istemiyorum ne yapmalıyım yrdım edin bekliyeyim mi 4 gün kalmış hiç br adet belrtm yok ... normalde idrar rengim hiç bu kadr koyu olmazdı.. dikkatimi çektiği için takip ettim bnde koyu sarı ve tortulu... yrdımcı oln ltfn...

Yaaa ben biraz önce baktım inceledimm benim idarırım resmen tupturuncu yhaaa kırmızı dicem nerdeyse o kadar koyu içinde de böle değişik parçaçıklar var tüy gibi beyaz beyaz nedir necidir neye alamet anlamadım yhaaa :KK43: bat'ada son 6-7 gün :KK43:((

arkadşlar bende bir kaç gündr idrarımı takip ediyorum koyu sarı ve çok tortulu adetime 4 gün var hamile olabilir miyim acaba ? test yapmk istiyorum ama negatif çıkmasındn korkuyorum yeni bir hayal kırıklığına uğramak istemiyorum ne yapmalıyım yrdım edin bekliyeyim mi 4 gün kalmış hiç br adet belrtm yok ... normalde idrar rengim hiç bu kadr koyu olmazdı.. dikkatimi çektiği için takip ettim bnde koyu sarı ve tortulu... yrdımcı oln ltfn...[/QUOTE

inşallah hamilesindir canım ama benimde öleydi sarı ve sanki içinde kepek gibi bişeyler vardı.o ay adet gordum.benım adet zamanım yaklaştıkca ıdrarım sarılasıyor.bazı ınsanlarda da bu sarılık gebelik belırtısı olabılıyo.sana tavsiyem adet gecıkmesını bekle ve test yap.

inşallah hamilesindir canım ama benimde öleydi sarı ve sanki içinde kepek gibi bişeyler vardı.o ay adet gordum.benım adet zamanım yaklaştıkca ıdrarım sarılasıyor.bazı ınsanlarda da bu sarılık gebelik belırtısı olabılıyo.sana tavsiyem adet gecıkmesını bekle ve test yap.

cnm doğru diyosun ama benm idrar rengim hiç bu kdr koyu sarı olmamıştı adetm yklaşnca da olmuyodu böyle. Belki bu aralr daha çok dikkat ettim ondan fark etmiş olabilirm. test yapmk çok istedim ama negatif çıkr diye çok korktum elim gitmedi bir türlü teste hayal kırıklığına uğramktn çok korkuyorum çünkü. bekliyorum 3 gün kaldı adet günüme umarım hayal kırıklığına uğramam ve kırmızılar gelmz işnlh.

cnm doğru diyosun ama benm idrar rengim hiç bu kdr koyu sarı olmamıştı adetm yklaşnca da olmuyodu böyle. Belki bu aralr daha çok dikkat ettim ondan fark etmiş olabilirm. test yapmk çok istedim ama negatif çıkr diye çok korktum elim gitmedi bir türlü teste hayal kırıklığına uğramktn çok korkuyorum çünkü. bekliyorum 3 gün kaldı adet günüme umarım hayal kırıklığına uğramam ve kırmızılar gelmz işnlh.

Allah en kısa zamanda inşallah nasip eder canım.bu ay olmazsa bile üzülme,ümidini kesme.

evet cnm doğru diyosun ama adetim 4 gün gecikti insan ister istemez umutlanıyo umrm hayl kırıklığı olmaz....

daha test yapmadınmı canım.bu düşünce seni yer bitirir.hadi test yap artık kendımle mutlu olamıyorum bari sizlerin müjdeli haberleriyle mutlu olalım.iyi haberlerini bekliyorum..:KK1:

daha test yapmadınmı canım.bu düşünce seni yer bitirir.hadi test yap artık kendımle mutlu olamıyorum bari sizlerin müjdeli haberleriyle mutlu olalım.iyi haberlerini bekliyorum..:KK1:

cnm idrar testine güvnmediğim için yapmadım cuma günü doktoruma gtcem kan tahlili yptrcam ilk düşüğümde hamile olduğum halde negatf çıkmıştı idrarda şmdi yine negatf çıkıpta üzlmek istemiyorum kanda bktrcm o yüzden...

cnm idrar testine güvnmediğim için yapmadım cuma günü doktoruma gtcem kan tahlili yptrcam ilk düşüğümde hamile olduğum halde negatf çıkmıştı idrarda şmdi yine negatf çıkıpta üzlmek istemiyorum kanda bktrcm o yüzden...

tmm canım hakkında hayırlısı olsun.

Kızlar meraba benımde adetıme 6 gün var ama idrarım felaket kokuyo doktora gittim enfeksıyon varmıdır die ama çıkmadı enfeksıyon ilaç vermedı bişe yok dedı sadece serum taktılar kumdan şüphelendıler oda çıkmadı.. Yıne halen koku var çook keskın belkide hamile deılımdır zaten umudum yok ama işte hayırlısı Allahtan..

merhabalar...
Benimde adetim 4 gündür gecikti fakat testte hiçbirşey çıkmadı...bende testlerden nerdeyse koleksiyon yapıcam yahu:)eczaneden almaya yuzum kalmadı artık dedimki ben her ay test yiyorum :KK70: idrarım son 1 haftadır koyu?bu bir belirtimi?birde yani hamileysek testte çıkmayabilir mi?hamile olupta testte çıkmayıpta dr dan öğreneniz var mı?bide hamile olduğumuzu en erken ne kadarlıkkken öğrenebiliyoruz?teşekkürler kk iyki varsınız iiyki varız :):KK42:

kizlar ben 6 haftalik hamileyim, ilk gunden buyana dikkatimi ceken idrarimin cok koyu olmasi ve icinde kum gibi seylerin olmasi, birde kasiklarim ve belim cok agriyordu. ilk baslarda tas velan dusurdugumu sandim kumlari gorunce idrarimda ama hamile oldugumu ogrenince acaba idrarin koyulugu hamilelik belirtisimiydi diye dusunmeden edemiyorum.... haaa kizlar idrarim hala koyu....[/QUO

benim 4 haftayı geçti hastalanmadım.idrarım koyu içinde tortular var kasıklarım ağrıyo ve yumurtalık bölgeme sanki iğne batıyo gibi kasılıyo.inşhamişimdir :KK43: inşallah hastalanmam.ama içimden bi ses hamişssin dior :)

benim 4 haftayı geçti hastalanmadım.idrarım koyu içinde tortular var kasıklarım ağrıyo ve yumurtalık bölgeme sanki iğne batıyo gibi kasılıyo.inşhamişimdir :KK43: inşallah hastalanmam.ama içimden bi ses hamişssin dior :)

4 haftayı geçti derken cnım??adeet günlerinde misin?İnşallah bebiştir o sancılar...Benim de bugun senin gbi durumlar.Çok afedersniz tuvalet durumları..Ama test yaptım negatifti.Belki daha çıkmamıştır;bilemiyorum.:26::26:

X