idrar rengi koyuluğu hamilelik belirtisimi

selam arkadaşlar aranızda yeniyim,bütün yazıları okudum konuyla ilgili,bende bugun farkettim idrarımda keskin bi koku var,daha önce hiç olmazdı,8 aylık evliyim ama artık bebişim olsun istiyorum ama 4 aydır sonuç hep negatif:KK43: bu ay sanki umutluyum ama hayal kırıklığı yaşamaktan da korkuyorum tekrar:KK43: artık adet gününü bekliycem en garantisi.

selam kızlar benim size şöyle bir sorum olucak idrarımda bir pusluluk var ve sabahları koyu sarı.2 haftadır korunmuyoruz acaba hamilemiyimdir?yardımcı olursanız sevinrim:KK49:

selam arkadaşlar aranızda yeniyim,bütün yazıları okudum konuyla ilgili,bende bugun farkettim idrarımda keskin bi koku var,daha önce hiç olmazdı,8 aylık evliyim ama artık bebişim olsun istiyorum ama 4 aydır sonuç hep negatif:KK43: bu ay sanki umutluyum ama hayal kırıklığı yaşamaktan da korkuyorum tekrar:KK43: artık adet gününü bekliycem en garantisi.

zor bi olay sanırım demi bende korunuorum sen kadar evliiym ama ne biliiim az daha bekliyim diyorum bebiş için, ha deincede olmuyo sanırım.. doktora gittinmi hiç? ovulasyon tarihini felan nasıl hesaplıyosun takvim hesabı felan yapıomusun birde kaşıntın varmı hiç?

genelde hamilerde koyulaşiyo ama bu hastalıktan dolayıda olabılır ben su an 6 haftalık hamıleyım ıdrar rengim koyu vekasıklarımda ani sanci ve kasılma oluyo

slm kızlar ben de bu aralar koyu renk idrar görüyorum araştırırken bu konuyu gördüm inşallah gebeliktir.

Benim bildiğim, İdrar rengi koyuluğunun sebebi susuz kalmanızdır. Böbrekler zorlanıyor demektir. Umarım isteyen herkes hamiledir ancak daha kesin belirtilere bakın, derim..

ben hamıleyken ılk baslarda bulantı şikayetınden fazla su içemıyordum ıdrarım kopkoyu renkteyde sonraları su tüketımını arttırdım renk düzeldi yanı hamıelelık belırtısı degıl ben hamıleyken bu ıdrar kokusu falan hıc takılmamıstım olmamasıtı böyle seyler cok takmayın bence sızde adet gecıkmesını bekleyın en ıyı yol bu ınanaın

ilk gebeliğimde koyuydu 2 gebeliğimde öyle açık ki rengi su gibi berrak bence belirti değilll sanırım test etmiş oldm yaniiii :) :KK9:

öncelikle cevaplarınız için teşekkürler arkadaşlar angelcim nasıl içine bişeyler dökülmüş gibi benimkide çok koyu ve bulanık gibi idrar yani içine bişeyler dökülmüş gibi derken bulanık gibimi ay inşallah kızlar hamileyizdir bu arada ceylan arkadaşımızında 10 günü var onunda idrarı çok koyuymuş bende böyle bi başlık açtım inşallah kesin bi belirti buluruz artık :)))

1 haftadır benimde öyle ama adetime daha çokvar.yumurtlama döneminde de oolur muki böyle acaba. Son adetim bittikten 1 gün sonrada 2 gün boyunca kahverengi lekelenmem oldu . üstüne kalmışsındır diyorlar ama bilmiyorum. Çok istiyorum anne olmak. Rabbim sağlıklı evlat sahibi yapsın hepimizi İNŞAALLAH ...

idara yolu iltihabıda olabilir koku varmı yada sızı..

Benim bildiğim, İdrar rengi koyuluğunun sebebi susuz kalmanızdır. Böbrekler zorlanıyor demektir. Umarım isteyen herkes hamiledir ancak daha kesin belirtilere bakın, derim..

ben günde yaz kış günde 3 litre su içen bi insanım.her zaman açık olur. şimdi böyle olunca acaba mı dedim.

Arkadaşlar bu konuyla alakalı bir makaleden kesit paylaşıyorum

Hamilelikte İdrar Rengi Nasıl Olur?

Bayanların büyük çoğunluğu gebelikte idrar rengi değişimiyle karşılaşmaktadırlar. Hamilelik döneminde ilk aylarda idrar rengi koyu bir seviyede olabilmektedir. Daha sonrasında ise açık şeffafa yakın bir duruma gelebilmektedir. Bu durum aslında her kişide farklılık gösterebilmektedir ve idrar renginin hamilelik süreciyle hiçbir alakası bulunmamaktadır. Kimi kişilerde hamilelikte idrar rengi hiçbir değişim göstermezken kimi kişilerde ise gebeliğin farklı aylarında idrar rengi değişebilmektedir.

merhaba kızlar
ben 3 yıllık evliyim 4 aydır bebek istiyoruz ama ne kadar zormuş bu işler.....
geçen ay dr gittim çünkü adetim1,5 gün sürdü normalde 3 gün oluyodu hiç bir problem yok adet düzenleyici ve folicplus kullanmaya başladım 2 haftadır.adet olmama 12 gün var çok heycanlıyım çünkü yapılması gereken ne varsa yaptım:)
2 gündür idrarım sarı acayip mide bulantısı iş yerinde sürekli soda limonla geziyorum dayanamıcam test yapıcam ya herro ya merro artık hatim ettim kadınlar kulubünü :)inşş hepimiz hamiş oluruzzzz...
Hala üye misiniz?

X