idrar rengi koyuluğu hamilelik belirtisimi

derya002

derya
Kayıtlı Üye
3 Aralık 2008
1.827
1
45
kızlar meraba acaba idrar rengi koyuluğu hamilelik belirtisimi benim 10 günüm var adete ama idrarımın rengi çok koyu bide hamile arkadaşlar idrarda tortudan bahsetmişler bilenler açıklayabilirmi nasıl farkediliyo bu tortu bide hamile arkadaşlar hamile kaldığınızda idrarınızın rengi koyumuydu

bende bugün test yapmak için idrarımı bardağa koydum baktım çok tortulu dikkatimi çekti zaten testte silik ikinci çizgi çıktı şoktayım hala emin olamıyorum...

ayy çok heyecanlı tekrar test yapsan nasıl olur acaba tortula derken nasıl yani?

yani içine bişeyler dökülmüş gibiydi canım ama testi takrarlamıyacam adet tarihimde beta hcg yaptırırım diye düşündüm yanımda başka test yok zaten olsa yapardım...

aaaa sen hamilesin cnm sanırımm:))))

saol canım daha önce çok test yaptım fakat silikte olsa ikinci çizgiyi görmedim hala saklıyorum diğerlerini kolleksiyon yaptım valla tekrar tekrar bakıyordum ama yoktu bunda kıl gibi belli hayırlısı ama çok belirtim vardı ateşimde yükseldi...

yani içine bişeyler dökülmüş gibiydi canım ama testi takrarlamıyacam adet tarihimde beta hcg yaptırırım diye düşündüm yanımda başka test yok zaten olsa yapardım...

öncelikle cevaplarınız için teşekkürler arkadaşlar angelcim nasıl içine bişeyler dökülmüş gibi benimkide çok koyu ve bulanık gibi idrar yani içine bişeyler dökülmüş gibi derken bulanık gibimi ay inşallah kızlar hamileyizdir bu arada ceylan arkadaşımızında 10 günü var onunda idrarı çok koyuymuş bende böyle bi başlık açtım inşallah kesin bi belirti buluruz artık :)))

nası desemki canım benimkinde içine kum gibi bişey serpilmiş gibiydi ama idrar renginde tabi kum renginde değil...

nası desemki canım benimkinde içine kum gibi bişey serpilmiş gibiydi ama idrar renginde tabi kum renginde değil...

benim rengi çok koyu ama tortu olayını bakıyorum ama anlıyamıyorum canım yaa belkide plastik bardakta olduğu için göremiyorumdur ışığa tutuptamı gözüküyo tortular

bende bugün test yapmak için idrarımı bardağa koydum baktım çok tortulu dikkatimi çekti zaten testte silik ikinci çizgi çıktı şoktayım hala emin olamıyorum...

canım ikinci çizgi silik çıktıysa sen hamilesin tebrik ederim delikafaduldendelikafaduldenrengide koyumuydu idrarın

saol canım daha önce çok test yaptım fakat silikte olsa ikinci çizgiyi görmedim hala saklıyorum diğerlerini kolleksiyon yaptım valla tekrar tekrar bakıyordum ama yoktu bunda kıl gibi belli hayırlısı ama çok belirtim vardı ateşimde yükseldi...

çok belirtim vardı yazmışsın diğer belirtilerini yazarmısın canım

bir kaç gündür koyuydu ve sık idrara çıkar oldum bugün test yaparken sarıydı koyu değildi ama genelde koyu canım bende baş dönmesi ve uyuklama çok fazla birde gazmana döndüm halbusaki hiç adetim değildir sigara kokusundan midem kalkıyor ve ateşimde yükseldi bu tür belirtilerinde oluyormu canım...

bir kaç gündür koyuydu ve sık idrara çıkar oldum bugün test yaparken sarıydı koyu değildi ama genelde koyu canım bende baş dönmesi ve uyuklama çok fazla birde gazmana döndüm halbusaki hiç adetim değildir sigara kokusundan midem kalkıyor ve ateşimde yükseldi bu tür belirtilerinde oluyormu canım...

benim daha 10 günüm var canım sadece farkettiğim idrar rengindeki koyuluk bide arada bir göğüslerimin uçları karıncalanıyor gibi geçen aylardada idrarıma bakardım hep açık renk olurdu göğüslerimin ucuda hassaslaşırdı ama bu sefer daha farklı sanki arada karıncalanıp gidiyor onun dışında kasık ağrısı falan yok geçen adetimde adetimin 10 gün öncesinden karnımda şişlik ve kasık ağrısı başlamıştı adet olana kadarda devam etti ama bu sefer ne şişlik var nede kasık ağrısı

benimde kasıklarımda arada batma oluyor daha 8 günüm var sizce bende de bu ay bişeyler olabilir mi?

daha varmış senin ama ben 9 gün kala hissetmiştim bu ay klomen kullandım ve 14. günü kasık ağrısından ölüyordum uzun sürede devam etti sonra iğne batıyormuş gibi hissettim arkadanda diğer belirtiler geldi canım aşırı tatlı istedi dün gece baklava yaptım düşün sigaradan hiç etkilenmeyen biri olarak midem kalkıyor şimdi gece bile uykuda hissettim eşimin sigara içtiğini kovaladım odadan camları açtırdım umarım hamilesindir canım allah gönlüne göre versin senin ilk galiba demi canım...

angelcim benim idrarımı koyduğum mat pet bardaktı o yüzden tortuları anlıyamıyodum şimdi küçük şeffaf su şişelerinden kestim ve baktım nasıl biliyomusun sanki bardağı koymuşsun kenara içi ince ince toz dolmuş onun üzerine idrarını yapmışsın gibi tozlu bardağa idrar yapınca minicik toz parçaları karışırya idrara aynen öyle ayy seninde öylemiydi canım yaa heyecan yaptım şimdi

angelcim benim idrarımı koyduğum mat pet bardaktı o yüzden tortuları anlıyamıyodum şimdi küçük şeffaf su şişelerinden kestim ve baktım nasıl biliyomusun sanki bardağı koymuşsun kenara içi ince ince toz dolmuş onun üzerine idrarını yapmışsın gibi tozlu bardağa idrar yapınca minicik toz parçaları karışırya idrara aynen öyle ayy seninde öylemiydi canım yaa heyecan yaptım şimdi

evet aynen öyleydi canım hadi bakalım hayırlısı inşallah bebişin geliyor...

evet aynen öyleydi canım hadi bakalım hayırlısı inşallah bebişin geliyor...

arkadaşım öyle geliyor meliyor deme vallahi kalbim çarpmaya başladı :))))) iyide ben diğer aylarda hiç dikkat etmemiştim bu tortu olayına acaba diğer aylardada varmıydı sen dikkat ettinmi

bu arada ağzın bal yesin emi vallahi bebişin geliyor yazısını okuyunca kalbim yerinden çıkıcak gibi oldu bir anda delikafaduldendelikafadulden

benim hem yoktu hemde beyazdı rengi... umut et umut et ki yeşersin umutların niye olmasın sana çok uzakta değil canım dualarım seninle bi tanem...

X