idrar rengi koyuluğu hamilelik belirtisimi

benim hem yoktu hemde beyazdı rengi... umut et umut et ki yeşersin umutların niye olmasın sana çok uzakta değil canım dualarım seninle bi tanem...

canım benim yazacağın her kelimeyi inanki bilgisayar başında sabırsızlıkla bekliyorum umut oldun bana canım benim ben şimdi on gün nasıl beklerim sende hamilesin canım emin ol allah sağlıcakla kucağına almayı nasib etsin şimdi yine baktım aynı tozlardan yine var içinde büssürüdelikafaduldendelikafaduldendelikafadulden

arkadaşlar biraz önce oğlumun idrarına baktım bide kendi idrarıma baktım ışığa tutarak oğlumunkinde sadece bikaç tane iplik gibi bişey vardı ve çok şeffaftı benim idrarımda toz tanesi gibi yani nasıl desem kum gibi büssürü tortu var oğlumun idrarında bulunan iplikler gibide var ama çoğunluk kum gibi ve bir sürü nolur side bakın hamilelikten şüphelenenler hamilelik belirtisimi bu :KK43:((((((

ben dikkat etmediğim için bu konuda bişey söyleyemeyeceğim fakat kan testi önersem..
biliyor musunuz kan testi en erken ne zaman sonuç verebiliyormuş.
sanki ben aylar önce bi sitede döllenme gerçekleştikten sonra 3 gün içerisinde kanda hamileliğin belli olduğunu okumuştum.
bu konuda bi bilginiz var mı eğer gerçekten 3 gün sonra belli oluyorsa kan testi yaptırın 10 gün boşuna beklemeyin.
ben bile çok heyecanlandım. sizi düşünemiyorum.
sonra Allah korusun 10 gün umutlanıpta umutların suya düşmesi ihtimali var. o zaman çok daha fazla üzülürsünüz.
inş Rabbim gönlünüze göre vermiştir sizi daha fazla bekletmemiştir.
inş bebeğinize kavuşmuşsunuzdur

arkadaşlar biraz önce oğlumun idrarına baktım bide kendi idrarıma baktım ışığa tutarak oğlumunkinde sadece bikaç tane iplik gibi bişey vardı ve çok şeffaftı benim idrarımda toz tanesi gibi yani nasıl desem kum gibi büssürü tortu var oğlumun idrarında bulunan iplikler gibide var ama çoğunluk kum gibi ve bir sürü nolur side bakın hamilelikten şüphelenenler hamilelik belirtisimi bu :KK43:((((((

ilahi arkadaşım güldürdün beni ferah ol ve pozitif düşün 2.bebiş için uğraşıyorsun galiba bende ilk bebişimde eşimin idrarıyla kendiminkini karşılaştırmıştım ozaman çevreden duyduğum şeylerle internet nerde benim 7 yaşında oğlum var birde 6 yaşında kızım bu 3.olacak allah nasip ederse benim korkumda çoğul gebelik olması düşünsene 2 yada 3 taneyse nüfus patlaması olur evde eşim kafayı yer valla...:nazar:

kızlar ya bana bi doktor az su içerseniz idrarnız koyu olur demişti. benim genelde koyu renk olmaz ama bugünlerde sadece kalkınca ilk idrarım koyu renk oluyor çok su içmemem rağmen . adetime 5 gün falan kaldı. ama başka hiç bir belirti yok. idrarda koyu renk hamilelik belirtisimiymiş peki?

arkadaşlar... yazdıklarınızı okudumm bende azönce idrarımın rengine baktım açık sarı ve içinde beyaz beyaz bişeyler vardı...toz gibii... reglime 3 gün kaldıı... yarın test yapıcam hayırlısı artıkk..

benımde bu sıra anlamsızca koyu renkte ve adetım gecelı 5 gun oldu ama ben ıstemıyorum suan:KK43:

kizlar ben 6 haftalik hamileyim, ilk gunden buyana dikkatimi ceken idrarimin cok koyu olmasi ve icinde kum gibi seylerin olmasi, birde kasiklarim ve belim cok agriyordu. ilk baslarda tas velan dusurdugumu sandim kumlari gorunce idrarimda ama hamile oldugumu ogrenince acaba idrarin koyulugu hamilelik belirtisimiydi diye dusunmeden edemiyorum.... haaa kizlar idrarim hala koyu....

canım bu kum gibi dediğin sey tortu gibimi kepek gibid de olabilir benim öylede dün de öyleydi bugünde adetime de 2-3 gün var

benim idrarım kokuyor sankı..rengıne dıkkat etmedım hıc..kaydirigubbakcemile3

insallah degılımdır

Ay şimdi ben de denedim, ben de de tortular var, 6 günüm var benim de. Topluca hamile olabilir miyiz:CüvCüv: ya da topluca oynattık-tatlicadiarzu-

evet idrar rengi koyu geliyor hamile olunca koyu bi sarı oluyo. 2 hafta boyunca akıntın çok oluyo. Zaten hamile olunca hissediyorsun. ben yoldan geçen bi çocuğu görünce içim cız etmişti. ilk defa böyle bi şey oldu o zaman anladım hamile olduğumu. ama benimki düşükle neticelendi. farkına varmadan antibiyotik falan kullanmıştım çünkü bebek beklemiyoduk. İnşallah hamilesinizdir. Allah hepimize hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallah

arkadaşlar bende hamile olduğumu dün öğrendim aynen arkadaşlarında dediği gibi idrarımda sanki toz serpilmiş gibiydi rengide koyulaşmıştı umarım yardımcı olabilmişimdir

kizlar ben 6 haftalik hamileyim, ilk gunden buyana dikkatimi ceken idrarimin cok koyu olmasi ve icinde kum gibi seylerin olmasi, birde kasiklarim ve belim cok agriyordu. ilk baslarda tas velan dusurdugumu sandim kumlari gorunce idrarimda ama hamile oldugumu ogrenince acaba idrarin koyulugu hamilelik belirtisimiydi diye dusunmeden edemiyorum.... haaa kizlar idrarim hala koyu....

inşallah canım dediğin gibidir bilgilendirdiğin için çok sağol canım

canım bu kum gibi dediğin sey tortu gibimi kepek gibid de olabilir benim öylede dün de öyleydi bugünde adetime de 2-3 gün var

evet canım kum gibi kepek gibi bişeyler ben 10 gündür her idrarıma bakıyorum hep aynı koyu ve kum gibi bişeyler var evet dediğin gibi kepeğede benziyo ama şu var bazen yoğun bazen daha az oluyo ama var hep inşallah hamileyizdir

Ay şimdi ben de denedim, ben de de tortular var, 6 günüm var benim de. Topluca hamile olabilir miyiz:CüvCüv: ya da topluca oynattık-tatlicadiarzu-

inşallah canım inşallah

evet idrar rengi koyu geliyor hamile olunca koyu bi sarı oluyo. 2 hafta boyunca akıntın çok oluyo. Zaten hamile olunca hissediyorsun. ben yoldan geçen bi çocuğu görünce içim cız etmişti. ilk defa böyle bi şey oldu o zaman anladım hamile olduğumu. ama benimki düşükle neticelendi. farkına varmadan antibiyotik falan kullanmıştım çünkü bebek beklemiyoduk. İnşallah hamilesinizdir. Allah hepimize hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallah

canım benim idrar rengim hala koyu ve hemen hemen 10 gündür devam ediyo bugünlerdede adet olmam gerekiyo ama hiç adet belirtisi yok yani hiçbir belirti yok hani insanın adet olucakken karnı şişer kasıkları ağrır bende hiçbiri yok hatta şu an yeni adet olmuş ve rahatlamış gibiyim

arkadaşlar bende hamile olduğumu dün öğrendim aynen arkadaşlarında dediği gibi idrarımda sanki toz serpilmiş gibiydi rengide koyulaşmıştı umarım yardımcı olabilmişimdir

çok teşekkürler canım bilgilendirdiğin için bu arada tebrik ederim allah hayırlısıyla kucağına almak nasib etsin

ayy nasıl tortulu ya bende baktım cok az bişeler var acaba tortu dedignz onlarmı hamilemiyim psikoljm bozulda ya reglimede 4 gün var cok heyecanlıyım yaradan rabbim inşallah ihsanlı bi şekilde kendi katından eli ayagı düzgün ihsanlı evlat verirsizlere isteyenlere icindede bana AMİN

ya arkadaşlar bende bu sabah denedim bayaa vardı ben klomen ve prengyl igne vuruldum onlar yapabilirmi birde inanılma gögüslerin acıyo el süremiyorum cokta büyüdüler hiç böle olmazdı acaba ne anlemedım neolur beni aydınlatın

yani tortu bayaa vardı tabir caizse kepek gibi offffffffffffffffffffff ya deli olucam günümede 3 gün var

Bende busabah eşimi işe geçirdikten sonra idrarıma baktım koyu sarıydı ama çok az tortu vardı..

Az önce yine yaptım yine aynı hem koyu hemde tortulu..

Reglime 6 gün kaldı allahım ne olur hamile olalımmmmmm

X