Pahalı Tatlılar

Derin__Su

derin sular
Kayıtlı Üye
14 Aralık 2008
5.298
122
25 bin dolara satılan “Frrozen Haute Chocolate"
image0011uj2.jpg

Sri Lanka’da Wine3 Restoranında satılan 'The Fortress Aquamarine' Fiyatı: 14,500 dolar
image0022zt5.jpg

'Saint Louis Brownie' Atalantic City'de Brûlée'de satılıyor. Fiyatı: 1000 dolar
LiveImages%5CYeniFotoAnaliz%5CD%C3%BCnyan%C4%B1n%20en%20pahal%C4%B1%20tatl%C4%B1lar%C4%B1%5C03.jpg

Altın süslü Sundae, Serendipity 3'te servis ediliyor. Fiyatı 1000 dolar
image0044vz7.jpg

'Sultan’ın Altın keki' Çiragan Palace Kempinski'de servis ediliyor. Fiyatı 1000 dolar.
image0055wl8.jpg

'Dome’den buzlu truff' Bangkok'ta Mezzaluna restoranda 200 dolara satılıyor.

image0066ex3.jpg

'The Madeleine Truffle' 250 ile 6,000 pound arasında satılıyor.

image0077bq3.jpg

'Entre' Paris'teki Pierre Hermé Pastanesinde her bir parçası 176 dolara satılıyor.
image0088nz6.jpg

King-size Imperial Torte Viyana'daki Imperial Oteli'nde 57 dolara satılıyor.
image0099pt8.jpg

'Valrhona Çikolata Küresi' Dubai'deki Burj Al Arab Oteli'nde 48 dolara satılıyor.

image01010ge0.jpg

'Golden Plum Sıcak Sufle' İngiltere'deki 'The Waterside Inn' de 48 pounda satılıyor.

LiveImages%5CYeniFotoAnaliz%5CD%C3%BCnyan%C4%B1n%20en%20pahal%C4%B1%20tatl%C4%B1lar%C4%B1%5C11.jpg

Amanın artık yok daha neler.. Bizim meşhur tatlılarımız bunlara bedel..:kahve:

tadımlık bunlara o kadar para verecegıme gıder bır pastahane acar keyfıme gore yerım :roflol:

bizim türk tatlılarının yerini asla tutmaz bunlar
can kurban baklavaya,sütlaçakaydirigubbakcemile3

aman minnacık şeylere o kadar paramı verilirmiş adamın sülalesi doyar o paralara gözünü sevdiğimin baklavası varken

heyt be varmı yurdumun tatlısı gibi şöyle bol şerbetli sıcacık bi künefeyi hiç bişeye değişmem ımhhh

cokacimcoookcokacimcoookcokacimcoookcokacimcoook
Oldu o paraya neler yenir bee
cokacimcoookcokacimcoookcokacimcoookcokacimcoook
Şöyle sütlü şerbetli nasıl olursa olsun Türk işi olsun
Ben onlarıda süsler yerimkaydirigubbakcemile3

altın tozu bilemne var üstlerinde bedava verseler bile yemem. altın yenirmi hiç.?
hem isterseler 500 milyar dolar olsun. sonuçta çıkacağı yer ve gideceği yer belli:)))) tövbe estağfirullah....

burj al arabta satılan çikolata küresi varya aha ben ondan çook yedim.bizim bakkaldada satılıyor.ama bizim bakkaldakinin adı çokomel.....çokomeli almış koymuşlar oraya millete çikolata küresi diye kakalıyorlar.............

pardon pastalar iyi güzel hatta isimlerini bile anlamadık..
bunu buraya koyma amacın nedir onu anlamadım...

inci mercan
Amaç bakış açına göre değişir bi sen mi buna takıldın?
Özenip almak istediğimizden değil herhalde.. Son msjdaki yorumumu okursan anlarsın

yok ben yemeyim paraya acirim ben öyle gider bir baklava alirim daha cok yeter bana

X