Doğum kanalı..?

Larosw

Guru
Kayıtlı Üye
26 Ekim 2008
1.968
11
36
kızlar bebeğim doğum pozisyonu almış, e doğum kanalınada girmiş... Gördüm kafası aşşağıda ayakları yukarıdaydı tepetaklak olmuşş mirmirmirmir mirmirmirmir
ee peki hala neden gelmiyor :roflol:
doğum kanalına girdikten ne zaman sonra doğum geliyor bilgisi olan varmıı???
heycanlıyımmm 9 ay bekledim 9 gün daha beklemek istemiyorummm hihoyyyt hihoyyyt

Merhaba elif, canım 9 ay bekledim, 9 gün daha beklemek istemiyorum diyorsun ama ben 40 haftam doldu, birde 3 gün geçti, daha ne kadar geçeceğide belli değil. Bekliyorum, normal doğum düşünüyorsan mecburen beklemek zorundasın:))))

slm elifcim bnmde kızım bir aydır doğum kanalında ama inat etti gelmiyo ama nereye kadar:) yarın so günümüz geldi geldi gelmedi doktor teyzesi alıcak salı günü onu 9 ay 10 günümüz doldu çünkü

slm elifcim bnmde kızım bir aydır doğum kanalında ama inat etti gelmiyo ama nereye kadar:) yarın so günümüz geldi geldi gelmedi doktor teyzesi alıcak salı günü onu 9 ay 10 günümüz doldu çünkü

canım tam olarak kaç haftadasın yani ?
peki salı günü olacak sezeryana senmi karar verdin yoksa doktorunuzmu?
yani neden 40+1 i beklemeyi red ediyorsun onu merak ediyorumda..şutarafagitti

Merhaba elif, canım 9 ay bekledim, 9 gün daha beklemek istemiyorum diyorsun ama ben 40 haftam doldu, birde 3 gün geçti, daha ne kadar geçeceğide belli değil. Bekliyorum, normal doğum düşünüyorsan mecburen beklemek zorundasın:))))

ee canım bu durumda 41 hatayıda geçerse mecburen sezeryanmı ?
bu arada seninde sabırsızlığını anlıyorum ben daha 38 haftalığım birde 40 a kadar hiç zaman geçmez herhalde :roflol:

Hayır canım, illaki sezeryan olacak diye bir durum yok şu an için. Bebeğin durumu hergün kontrol edilecek artık, bir sorun olmadığı takdirde bebeğin canı ne zaman isterse o zamana kadar bekleyeceğiz.:1rolleyes:

Hayır canım, illaki sezeryan olacak diye bir durum yok şu an için. Bebeğin durumu hergün kontrol edilecek artık, bir sorun olmadığı takdirde bebeğin canı ne zaman isterse o zamana kadar bekleyeceğiz.:1rolleyes:

anladım canım verdiğin bilgi için çok sağol a.s. a.s.

Benimkisi doğumdan 20 gün önce doğum kanalına kafasını sokmuştu. 20 gün sonrasında da suyum boşaldığı için mecburi doğuma gittim, rahimde açılma bile yoktu :)

bir yerde okumuştum doğum kanalına girince 15 güne kadar doğum gerçekleşir diyordu ama yukarıda arkadaşların 15 günü geçtiği halde doğum başlamamış kafam karıştı vallahi benimde demekki kanala girincede güvenemiyoruz ne zaman geliceğine dair bilgilere

benim kızım daha 28. haftasındayken doğum pozisyonu aldı ve şuan ben 34. haftanın içindeyim gelen yok yani... ilk önce bizde korktuk erken doğum olacak diye ama şuan beklemedeyiz yani...

canım benım ne guzel bı duygu olsa gerek ınsallah saglıcakla kucagınada alırsın sabret azıcık daha:) bızede dua et ne olur o gunlerı gorelımm

canım en geç 42. hafta bitiminde doğuyor yine doğmazsa işte o zaman ya sezeryan yada sunni sancı

ilahi gabbana....doğurmadınmı sen daha...geldi dimi günün....hadi inşallah bakalım...doğum iznini yenileyebildinmi...

X