koyu renkli katı adet kanaması

• Konu Sahibi ateş böcüğü
  • Başlangıç Tarihi
A

ateş böcüğü

Ziyaretçi
size bişi danışmak istiyorum..adet dönemim 3 gün önce başladı.3 gündür çok koyu renkte neredeyse siyah,katı bi halde kötü kokulu bi kan gelio bunun sebebi ne olabilir...açıkçası panik yaptım biraz

size bişi danışmak istiyorum..adet dönemim 3 gün önce başladı.3 gündür çok koyu renkte neredeyse siyah,katı bi halde kötü kokulu bi kan gelio bunun sebebi ne olabilir...açıkçası panik yaptım biraz

kist olabilir canım benim de iki kere o şekilde geldi kist vardı ama uzun sürmemişti arkadaşımın da oldu o da hamileydi ve kist vardı ama dediğim gibi birkaç kere gelmişti
sen bi doktora git korkmana gerek yok :kahve:

bende gectıgımız 2 ay adetımı aynen bu sekılde gordum normalde 7 gun suren ve rengı tam kırmızı olan kanamam 2 ay ust uste cok koyu renkte ve 3 gun surdu doktora gıttım anormal bıse deıl cogu kısıde olabılen seyler korkma duzelır dedı gercektende 3. ay duzeldı ama sen yınede bı doktoruna gorun ıstersen

cnm bence en iyi sana sonucu dr söyleyecek cnm sakın ihmal etme geçmiş olsun

Doğum kontrol hapı kulanıyormusun arkadaşım. Eğerki kullanıyorsan d.k. hapları adet kanamanızın azalmasına, ve kanamanızın çamursu gibi olmasına nede olur. Ama kullanmıyorsanız bilemiycem, doktora danışsanız iyi olur.

Kokulu ise enfeksiyon olabilir canım.Mutlaka doktora gitmelisin.

ewet doğum kontrol hapı kullanıorum hormon tedawisi için..adı da yasmin.acaba ondan mı oluo uzun zamandr kullanıorum ilk defa böle oldu..bi muayenemde doktor bi kistimin olduunu ama önemli olmadıını adet kanamasıyla onun küçülüp büyüyceeni sölemişti belki de ondandr.son zamanlarda ağrı da hissediorum acaba iltihap mı oldu oof of

geçmiş olsun bendede aynisi oldi ama ben bir ay önce yasemin hapini brakmişdim bende panik oldum,ama sizin yorumlari ökidikça rahatladim

slm benimde bir sorunum var bugün adetimin 2. günü ve benim kanamam normal aylara göre koyu renkli ve çamurumsu doktora gidicem ama korkuyorum daha önceleride kist olayı yaşamıştım eğer benim gibi sorun yaşamış yada yaşayan arkadaşlar varsa paylaşmanızı isterim teşekkürler.....

Merhaba ben 1996 liyim hiç adet olmadım iki gündür kahverengi bir leke oluyo iç çamaşırımda pıhtı şeklinde adet mi yoksa başka bi şimi korkuyorum lütfen yardım edin dr.ye gitmelimiyim şimdiden teşekkürler :KK5:

aynı sorun benim başıma geldi şimdi, ama koku falan yok
gitsem mi ki doktora :26:
benim eşim jinekolog ama şuan şehir dışında, ona sorcaktım az önce, ciddi bi sorunsa o orda telaşlanmasın diye vazgectim.
bi arkadas da dogum kontrol hapından olabilir yazmış, ben de kullanıyorum. umarım nedeni budur başka bişey yoktur :26:

Merhabalarrr 18 yaşındaım normalde yaşıma göre gayet düzenli bir adet dönemim var bugün ilk defa koyurenkte az miktarda geldi.Korkuyorum :KK43: ve daha önce herhangi bir doktor kontrlü geçirmedim panikkoldum ne yapabilriim ?

her regli oldugumda neredeyse sıyah rengınde çamur gıbı regli oluyorum ilk günler karnım kasıklarım çok agrıyo sonra geçiyo. pcosluyum ona bağlıyorum hiç dr gidincede demedım.

Merhaba kızlar ben yeni evliyim ve benim adetim 16.03.2016 da başladı Çok şaşmaz gününü neyse 16'nda oldum ama başladığından beri hem çok az oluyo hem koyu renkli yardımcı olur musunuz

X