Parlodel Kullananlar. Lütfen Yardım

Prolaktin 48 cikti. Birkac aydir bebek istiyoruz olmadi. Hersey normal gorunuyor ama prolaktin boyle cikti. Dr. 5mg parlodel verdi gunde 1 tane hayatimda ilk kez bir ilacin yan etkisini yasiyorum :) hmm bir de klomen var bu ay ilk. Aslan pencesini duydum gunde 2 bardak sanurim. Saracoglu işe yarar diyor. Ben de 3 gun 1 bardak ictim ama bu hafta duzene sokmaya caliscam...
Evey canım benim de 14 aydır olmadı klomen 3 kere kullandım olmadı bu ay başka dr gidecez hakkımızda hayırlısı. .aaynen Bendw ilk defa bi hapı n yan etkisini yaşadım. Ağır bir ilaç..rabbim tez vakitte nasip etsin. .

Aslan pençesi ni bırakmıştım canım ondan sonra yükselmiştI. Günde iki defa sabah ve akşam yemeklerden 2 saat sonra içiyorddum.
ılık olacak ben ağzı kapalı 5 dk kaynatıp kısık ateşte ılıyınca süzüyordum. İçiyorfum. .ccanım havuç maydanoz dereotu maden suyu incir üzüm bunlar prolaktin i yükseltirmiş bu ları az tüket

Aslan pençesi ni bırakmıştım canım ondan sonra yükselmiştI. Günde iki defa sabah ve akşam yemeklerden 2 saat sonra içiyorddum.
ılık olacak ben ağzı kapalı 5 dk kaynatıp kısık ateşte ılıyınca süzüyordum. İçiyorfum. .ccanım havuç maydanoz dereotu maden suyu incir üzüm bunlar prolaktin i yükseltirmiş bu ları az tüket
Cok sagol tatlim.bakalim hayirlisi...

merhaba mutsuzelıf

ben 2 yıllık ewlıyım 4 aydır bebk dusunuyorum.orl tahlılı yaptırdım we 30.50 cıktı.doktorum cok fazla yuksek degıl dedı we parlodel verdı.gunde yarım alıyorum yatmadan once ıcıyorum.bende asırı bı etkısı olmadı.3haftadır kullanıyorum.ama son 1 haftadır aksam cok uykyum gelıyo uyukluyorum koltukta ve arabayla dısarı cıktıgımızda mıgdem bulanıyo.sanırım haptan kaynaklı etkıler bunlar..

sızde ıcmıssınız parlodel.sızde de boyle yan etkılerı olmusmuydu ? parlodel sayesınde prl dusunce bebek sahıbı oldunuz mu ? yardımcı olursanız sewınırım.

tesekkurler.
İyi aksamlar bnde parlodel kullanıyorum bnde çok kotkmustum prolaktieln yüksek çıkınca bide adenom olduğunu öğrenince daha da arttı korkum.amaaa bunun boş bir takıntı olduğunu hamile oldugumu duyunca öğrendim:) bi kaç ay içinde prl düştü ve Bn hamile kaldım.iki buçuk ay bebeginle birlikte yaşadım ama sonra düşük yaptim.:KK43:olsun rabbim yine verir olmuyo diye bisey yok yanı hap insanı etkiliyor ama prl de düşüyor sonra gelsin bebecikleeerr insallh şimdide istiyoruz insallh rabbim.yine verir

KIzlar parlodeli 3 ay kullandım 92,7'den 165,5 fırladı prolaktinim. Hipofiz MR'ı falan çekildi şükür temiz çıktı. Dr gittim tekrar 5 mg'a çıkarıcam dedi. Korktum çünkü yan etkileri inanılmaz kötü. Arkadaşalrın dediğine göre gözlerim bir tuhaf bakıyormuş ilaç alırken. Sonra burada hayıt tohumunun hormonlarıdüzenlediğini ama yavaş etki ettiğini okudum. Her sabah akşam aç karınla 1 tatlı kaşığı çektim makinede ve kaynamış suda 5-7 dk demledim. Ilınına içtim. Kullanmaya başlayalı 2,5 hafta faan oldu. Bilmiyorum o mu iyi geldi bugün prolaktinim 64,5 çıktı. Hapı bıraktım ama 1 aydır. Eğer bugün yüksek çıksaydı5 mg'lık haptan alıp devam edecektim. Şimdi hayıta devam edicem inşalah 3 ay sonra beni bulabilirseniz ve bir aksilik olmazda kullanabilirsem sonucu size bildiririm. ınşallah hepimiz şifa buluruz. Bir de prolaktine stres hormonu diyorlar benim gibi herşeyi didiklemeyin, oluruna bırakın..
Hayıt tohumu yağı kullan cnm senin için daha kolay olur kullanımı geçmiş olsun

Merhaba benimde prolaktın yuksekti.Dostınex kullandım .prolaktınım 39a düşmüştü.yıne yüksekti hamile kaldım.Bebeğin kalbi durdu .Acaba prolaktın yukseklıgı yada kullanılan ilaçlarmı düşüğe sebep oluyor?sizin bebişiniz oldumu ?

Merhaba benimde prolaktın yuksekti.Dostınex kullandım .prolaktınım 39a düşmüştü.yıne yüksekti hamile kaldım.Bebeğin kalbi durdu .Acaba prolaktın yukseklıgı yada kullanılan ilaçlarmı düşüğe sebep oluyor?sizin bebişiniz oldumu ?
Dostınexin düşüğe sebebiyet verdiğini okumuştum.

X