Kaynak, Postiş, Çıtçıt, Peruk Postiş ve çıt çıt fiyatları?

• Konu Sahibi ajdapekkankoliqimey
  • Başlangıç Tarihi
taksim peruk tan alan varmı kızlar ?? internetten alıcam görmeden mecbur

ben saçımı kestirmeyi düşünüyorum, kalan saçları satabileceğim bir yer var mı acaba?

Kızlar bende nişanımda kullanmak için çıtçıt istiyorum. Normalde saçlarım uzun bana 50cmlik çıt çıt lazım ben gür gözükmesi için kullanıcağım. İstanbulda bulacileceğim yer ve fiyatları hakkında bilginiz var mı????

Arkadaşlar nisan ayında aldığım çıtçıtlarımı paraya ihtiyacım olduğu için satıyorum fazla kullanmadım ve son bir aydır hiç takmıyorum rengi koyu kahve. maşa düzleştirici her türlü işlem yapılabilir yüzde yüz gerçek saç 700tl ye almıştım uygun fiyata satacagım fiyatta anlaşırız 3 adet yarım ay 2 tanede küçük parça var ama hepsini aldığınız takdirde baya gür oluyor parça parçada satabilirim ilgilenenler ulaşsın arkadaşlar

ne kadara vermeyı dusunuyosun canım bı de fotograflarını ekleyebilirimisin

ben de çıt çıt almak istiyorum kendi kuaförüme sordum geçen hafta istersen buradan bulabilirz ama istanbul da tarlabaşından alırsan çok daha uygun fiyata alabilirsin dedi. oradan alan biri varsa fiyatlar hakkında yardımcı olsa boşuna gitmesek?

Kızlar saçlarım uzun ama ince telli.. Dolayısıyla kuaförüm topuz yapabilmemiz için ek saş alman lazım dedi....

bana yardımcıolur musunuz Kadıökyde nerden bulabilirim veya kadıköy dışında?

hem uygun hem gerçek saç olması lazımm?

bilen varsa söyleyebilir mi?

Kızlar uygun fiyata çıt çıt yada boncuk saçlarını satmak isteyenler bana ulasabilirmi çok acil lütfen

kızlar elimde 8 tane koyu kestane ham saç çıtçıt var.daa yeni 5gün önce aldım elimde fişleri var garantisi 1yıl.acil paraya ihtiyacım var satıcam.ihtiyacı olanlar cevap atsın

Saçların duruyo mu. Duruyosa ne kadar

X