Kaynak, Postiş, Çıtçıt, Peruk Postiş ve çıt çıt fiyatları?

• Konu Sahibi ajdapekkankoliqimey
  • Başlangıç Tarihi
Ben yinede gittigidiyora saç konusunda pek güvenemiyorum sonuçta sentetik bile olsa aldıktan sonra yapılabilecek hiçbişi yok,en fazla değişim yoluna giderler kio da oldukça zahmetli bir iş olur,kargolar falan

kızlar resim ekleseniz ne güzel olur. bende düğünümde almak istiyorum ama doğal durmaz diye korkuyorum

Canım satmaya çalıştığım kaynaklar resimde gördüklerin,gerçek saç olduğundan son derecede doğal duruyor

Eklentiler

• $DSC07381.JPG
    $DSC07381.JPG
    85,6 KB · Görüntüleme: 252
arkadaşlar arkadaşlarrrr hellpp mee :) yaw bende çıt çıt almayı düşünüorum bu hafta sonu saçlarımın uçları sarıı ve sarı almayı düşünüyorum .. yalnız bi sorum olucakk benim saçlarım ince telli malum az görünüyo yanii sık diill aceba çıt çıtlar aralardan belli olurmuu ?? benim gibii olupda çıt çıt alan arkadaşlarım yardımcı olursa sevinirimm .. şimdiden çokk teşekkür ederimm kızlaarr =)

4 tane saçına yeter demişti kuaför, 4 tane gerçek saç 60 liraya aldım. Belime geliyor boyu

baya uyguna almışın kız banada hemen hemen okadar lazım ama saçlarım kıvırcık perma yapması lazım kuaförün.ank.ya geldiğimde bakayım hangi kuaför nerde yazarmısın

dün sordum 7 parça 350 dedi CADIARZU

saçların gramına göre fiyat veriliyor ama şunu söylemem gerek hanımlar o gerçek dediğiniz saçların %98 ı sentetik saçla karıştırılmıştır ve bunu kuaförler hariç hiçbir müşteri bilmez anlamadığı için..hatta çoğu prefosyonel olmayan kuaförler bile bilmez..bu bir ticaret sırrıdır..birinin saçından kesilip takılmadığı sürece..yok ithal saç yok % 100 gerçek asla ve asla inanmayın..en azından kendi saçınızla karşılaştırın farkı anlarsınız..

ay bende aldım ama hiç kullanamadım 6 parçasını 50 milyondu takınca sürekli dökülüyo heryerler saç oluyo ve dolaşıp duruyo taramaya kalkınca yolunup durdu kullanışlı değildi:bbo:

bende gittigidyordan almıştım (çanakkalede pek fazla seçenek olmadığından) kuaforum gerçek saç dedi
her taktırdığımda maşa veya düzleştici yaptırıyorum bişey olmadı hiç şansıma internetten iyi bir saç geldi hep endişelerim vardı
1 yıla yakın oldu 6 parçayı 185 milyona almıştım gramını hatırlamıyorum koyu kahveydi saçıma çok uydu

kızlarrrr benim de mühim bi sorum olucakkkk !!!!!!! bugun kuaföre gidip sordum ; hatta takıp denedim cok tatlı oldu bu arada..... bana dedi ki gerçek saç istiyosan tanesi 50lira sana 5 tane yeter 250tl ; ama yine gerçek saç olup da karışım gibi var ama sentetik değil bak o da gerçek dedi (sanırım bu at kılı filan diyolar ya ondan midem bulandı vallahi ) onun da tanesi 25 sana 125tl ye mal olur dedi.Zaten sana bu karışımı satarlar anlaman imkansız senin ; kuaförler anlayabilir ancak dedi .. kafam karıştı acaba gerçek saç bu kadar pahalı mıdır ? yani daha ucuza ankarada güvenilir olarak gercek sac bulabilcegm biyer var mı ?

bilmiyorum mafoldumben

canım arkadasın bahsettiği yer keçiören dutluk' ta sanırım .çünkü sadece orda var fatih sultan mehmet lisesi.ben de çok uzak değilim ama gercek saç 60tl bence cok ucuz yani acaba cidden gercek sac mı karışım felan mı ? yarın gidebilirsem oraya bi soruyum ben de.a.s.

esranil gerçek saçlar ucuz diil gerçekten ama gerçek die sentetik saçı satmaya çalışan çok üçkağıtçılar oluo dikkat edin.ben önce altı tane almıştım gür durmuyodu gittim 2 tane daa aldım ve kendi saçım gibi duruyo.daa yeni aldım 5 gün oldu memnunum ama özel sabeplerden dolayı paraya ihtiyacım var ve satıcam sanırım:KK43:(..benimkinin 1 yıl garantisi var dökülme falan yapsa mesela hemen ekliolar dökülen gram kadar.8tane koyu kestanem var.istiosan satiim

Son düzenleme:
canım ben de bugn tekrar baktım daha uygun biyer buldum hem kendi saç rengime de boyayıp vercekler hem de 2sene garanti veriyolar.kız en ufak bi sorun çıkarsa getir 2 sene içnde paran iade dedi.istersen siyaha boya yeniden platin sarısına boyat en ufak dökülme yıpranma olmaz olursa gel dedi.bayya ikna etti beni.indirim de yapıcak biraz, anlasırsak ordan almayı düşünüyorum tatlıma.s.:teytey:

kızlar elimde 8 tane koyu kestane ham saç çıtçıt var.daa yeni 5gün önce aldım elimde fişleri var garantisi 1yıl.acil paraya ihtiyacım var satıcam.ihtiyacı olanlar cevap atsın

canım ben de bugn tekrar baktım daha uygun biyer buldum hem kendi saç rengime de boyayıp vercekler hem de 2sene garanti veriyolar.kız en ufak bi sorun çıkarsa getir 2 sene içnde paran iade dedi.istersen siyaha boya yeniden platin sarısına boyat en ufak dökülme yıpranma olmaz olursa gel dedi.bayya ikna etti beni.indirim de yapıcak biraz, anlasırsak ordan almayı düşünüyorum tatlıma.s.:teytey:

cnm fiyatı ne kadar?

kızlar elimde 8 tane koyu kestane ham saç çıtçıt var.daa yeni 5gün önce aldım elimde fişleri var garantisi 1yıl.acil paraya ihtiyacım var satıcam.ihtiyacı olanlar cevap atsın

peki fiyat ve uzunluk ne??

X