Maydonoz suyu ile zayıflayanlar

gittiğim taze sıkılmış meyve suları satan 1 yerde menüde vardı maydonoz suyu, yanında formda kalmak için yazıyordu.
bide zayıflamak için yazan bir içecek vardı, onun içinde de maydonoz suyu+buğday çimeni suyu+ birşey daha vardı, büyük ihtimalle havuç :uhm:

Gittiğim bir güzellik merkezinde her sabah maydanoz suyu içmemi tavsiye etmişlerdi 15 günlük kürler şeklinde. vücudumda ödem varmış onu atmak için . maydanoz su ve limon karışımı

Bir dönem bende içmiştim tadı kötü geldiği için bıraktım.Vücuttaki ödemi atmakta faydalı.
Şimdi yeşil olarak tüketiyorum sanırım aynı işlevi görür oda.

teyzem kalori sayark diyet yapıyor, günde 1000 kalori. ve her sabah kahvaltıdan önce mutlaka maydanoz suyu içiyor. 2 -3 ayrda 9-10 kilo verdi. ben de kalori sayarak kilo veriyorum ama onun kadar sıkı yapmıyorum ben, maydanoz suyu da içmedim, 4 haftada 4 kilo verdim. bilmiyorum çok etkisi var mı. yalnız sürekli tuvalete çıkarsın bunu içersen her sabah her sabah limonla beraber, çünkü vücuttan suyu ödemi atıyor. sadece bununla kilo veremezsin ama. yani versen bile vücudundaki fazla suyu atmış olursun, yağ filan yakmazsın. :KK3:

X