hamilelikte agda yapmak

temız olmanın neresı ayıp neresıne guluyorlar anlamadım... yurt dısında cogu yabancı öyle pis dolasıyor ama bızım dınımızde de temızlık basta gelıyor... bızler yabancız deılız,yabancı ulkede de...

herneyse... kımı abartıyor desın kımı o an onu dusunemıces desın,benım ıcım rahat etmez öyle pis pis... akıntı oluor bırsey oluyor wc gıdıyorsun yıkasanda orası temız olmayınca bakterıler barınabılıyor orada,buda bebek ıcın saglıklı deıl ayrıca bızımde enfeksıyon kapmamıza kapı acıyor... terlıyorsun daha cok koku yapar ve akıntıda...en guzelı zamanı gelınce tertemız yapmak... dogumda da tertemız olmak...

aynen katılıyorum:içelim:

şimdiye kadar hep agdaya gidiyordum fakat son ayım artık giemiyecegim..çünkü vucudum çok hassas ve çatlaklarım oluştı derım zaten çok ince...başka bi yöntem bulucam allah ızın verırse

hiçbir sakıncası yok arkadaslar bırıncı aydan dogum yapılacak gune kadar yapılabılır ben cok yaptım hıc bır sıkayetı olmadı musterılerımın yanlız yapan kısının bılınclı olması gerekıyor karın kasık bölgesıne basınc uygulanmamalı dıkkatlı ve özenlı bır sekılde yapılırsa hıc bır sorun olmaz

valla bende ilk aylardan 6.aya kadar makineyle aldım sonra bi daha yapamadım en son bayramda sesu ılık ağda ile bi kısmını da makineyle yaptım şu an 38+6 yım ama gene çıktı kısalar artık yapamıycam valla o yüzden jiletle temizliycem kısa çıkanları zaten bişi kalmadı doğuma da

40. haftamda yanı bu salı gunu agdaya gıttım. Eskıye gore cnm %5 bıraz daha yandı ama tertemızım sukur. Bunun huzuru yetıyo bana.Temız degılken dogum yapmaktan cekınıyorum vallayı

kızlar 4.aya kadar kendim ağda ile aldım. sonra farkettimki alırken karnımı içime çekiyom kendimi çok kasıyom olmucak böyle! ağdaya gitmeye başladım. daha doğrusu sir! şuan 39.haftamdayım hep aynı kişiye gittim. çok şükür bi sorunda olmadı. daha pazartesi aldırdım. bekliyoz bakalım.

bende ilk ayımdan beri gidiyorum.şimdi son ayımdayım yine gitmeyi düşünüyorum.hiç bir problem yaşamadım.

33. haftada kendim başarabildim ağdamı yapmayı.inşallah sonuncu seferi de kendim yapabilirim.

arkadaşlar ben 7 aylık hamileyim ve emla kremi kullanıyorum doktorum zararlı olmadığını kullanabileceğimi söyledi canım hiç acımıyor sadece sürdükten sonra
ağda yapabilmek için 1 saat beklemeliyiz sadece hamileliğin son dönemlerinde ağda zor oluyor...

EMLA KREMİ BENDE KULLANIYORDUM AMA ŞUAN DAHA YENİ hamileyim kullanmaya korkuyorum sen kaç haftadan itiberen emla kullandın?

hayatımda bi kere ağda yaptım oda malum evlenirken kan ter içinde kalıp kaskatı kesildim şimdi doğum öncesi yaparsam kesin erken doğururum 1 hafta sonra kontrolüm var dr tüy dökücü kremleri sorucam çünkü artık temizik çok çok zor

hayatımda bi kere ağda yaptım oda malum evlenirken kan ter içinde kalıp kaskatı kesildim şimdi doğum öncesi yaparsam kesin erken doğururum 1 hafta sonra kontrolüm var dr tüy dökücü kremleri sorucam çünkü artık temizik çok çok zor

sen de bendensin desene canım
bende ağdaya asla dayanamıyorum hele şimdi hiç yapamam ablam doğuma bir hafta kala kuaförde yaptır diyor ama ya erken doğuma sebep olursa:))
valla ben bitek jiletle alabiliyorum özel bölgemi

sen de bendensin desene canım
bende ağdaya asla dayanamıyorum hele şimdi hiç yapamam ablam doğuma bir hafta kala kuaförde yaptır diyor ama ya erken doğuma sebep olursa:))
valla ben bitek jiletle alabiliyorum özel bölgemi

artık jiletle bile zorlaştı istediğim gibi temizleyemiyorum aynayla falan denedim yok artık son bi kaç ay böyle idare edicez tüy dökücü kremler zararlı diyorlar ama ne derece bilemedim kimyasal varmış sanki nede yokki ama ynede dr danışmakta fayda var

merhabalar nasıl yaptın agda işini doğuma yaklaştıkca bende kara kara düşünüyorum agda yapamıyorum zaten bişeyde göremiyorum artık

32. Haftamin icindeyim mecburen kuafore gittm agda yaptirdim cok korkuyorum ama kisiye ozel agda actirdim enfeksiyon riskine karsi kuaforde bir bayanla karsilastim oda 37 haftalik hamile oda yaptirmis memnundu

EMLA KREMİ BENDE KULLANIYORDUM AMA ŞUAN DAHA YENİ hamileyim kullanmaya korkuyorum sen kaç haftadan itiberen emla kullandın?

o kremı bende denemıstım ama genede acımıstı... hamıleykende o acıyı yasamak ıstemıyorum hassas cıldım var ara oluyor yapıncada zaten :KK43:

arkadaşlar normalde ben ağda yapardım ama hamilelikte gerçekten zor oluyor. dün en son kuaförüm kanıma girdi ve ağdayı yaptırdım. ve kadın utanmamam için bana yardımcı oldu. eve gidene kadar kendime resmen eziyet çektirmişim dedim. temiz bir yer bulursanız bence muhakkak gidin

Son düzenleme:
arkadaşlar normalde ben ağda yapardım ama hamilelikte gerçekten zor oluyor. dün en son kuaförüm kanıma girdi ve ağdayı yaptırdım. ve kadın utanmamam için bana yardımcı oldu. eve gidene kadar kendime resmen eziyet çektirmişim dedim. temiz bir yer bulursanız bence muhakkak gidin

ya bende 4 haftalık hamileyim ve bikini bölgeme ağda yaptırmak istiyorum ancak tedirginliklerim var. çünlkü sir ağda kimyasal ve kıl çekme işlemi sırasında kanama oluyor, ondaki kimyasalların mikropların vs kana karışma olasılığı var, bu yüzden yaptırmak istemiyorum bir yandan da ultrasona girerken ister istemez uzayacak ve birazz görünecek doktor ne der diye de çekiniyorum. zararı olur mu sizce bu sir ağdaların yada traş mı etsem.

X