Doğuma Hazırlık Bebilerimiz ka Haftalk ve arlklar ne kadar?

• Konu Sahibi HÜZÜN YAPRAKLARI
  • Başlangıç Tarihi
Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
benim oğluşum 36+5 günlük 2700 gr. dk. normal dedi...

benimde bebeşim 23+4 kilosu 600 gr.doktorum normal dedi
:CüvCüv:

biz bugün yine kontroldeydik 35+2 de 2644 gr

merhaba arkadaşlar ben yeni üye oldum..benim bebişim 31 haftada 1532 gr şimdi ise 33 haftaya bugün girdik hafta sonunda kontrolümüz var kaç o zamana kadar kaç gr olur acaba?

benım oglum 31 hafta 3 gunluk 1900

Benim kızımda 25 haftalık 868 gramdı. az mı???

ben 37 haftalık hamıleyım ve bebegım 2.850 doktorum ıyı oldugunu soyledı ama dun nst ye bagladılar ve hareketlerınde ve kalp atıslarında azalma oldugu ıcın cmrtsı gunu de nst ye baglayıp aynı olursa doguma alıcagını soyledıı..korkuyorummm ılk hamılelıgım cunku 37 haftalık bebk erken degılmı :KK43:

ben 37 haftalık hamıleyım ve bebegım 2.850 doktorum ıyı oldugunu soyledı ama dun nst ye bagladılar ve hareketlerınde ve kalp atıslarında azalma oldugu ıcın cmrtsı gunu de nst ye baglayıp aynı olursa doguma alıcagını soyledıı..korkuyorummm ılk hamılelıgım cunku 37 haftalık bebk erken degılmı :KK43:

erken değil canım bebeğinin haftasıda kilosuda çok iyi.. zaten sezeryan yapacakları zaman bile 37 haftada alıyolar bebeği rahat ol riski atlatmışsın darısı başıma.

bende 34. haftadayım 2 kg bebegım ama gelışımı ıyıymış ırı bır bebek olacak dedı oyle kucuk deıl de dı ıkı hafta ıcınde 2500 ustune cıkarsın dedı nasıl olcaksa bılmıyorum

ben 35+2 haftalığım ve bebeğim de 2600 oldu

bende 37 .hafatma girdim benim bebiş biraz tonbiş sanıırm 3 200 dr banada normal dedi

kızlar size yazmayı unuttum bu geçen ayın 27'sinde dr'a gittim bebişim 26 haftasına girmiş ve 800 gr civarındaymış.....

bizde oğluşumla en son 32+4 günlükken gittik o zaman 2.145 g dı :nazar:
35+5 te doktora gidicez bakalım ne olcak...ama daha çok var 18 gün sonra görcem oğlumu:ecrin_bebek:

benim 25. haftada 800 gr civarındaydı,normalmiş.

Bi arkadaşım 37.haftada ve bebeği birkaç haftadır sadece 200 gr almış,2,400 gr doğacak.Arkadaşım kendisi çok kilo aldı ama hep tatlı hamur işi falan demişti,dolayısıyla yedikleri bebeğe yaramadı.

Arkadaşlar et ve süt çok önemli,protein ve kalsiyumu bol almalıyız,bebişler küçük olursa çok zor büyüyormuş.

kızlar bnm bebiş 37 haftalık 3 kilo 100 gr haftaya doğum olacak 3,5 a yakın doğar dedi normalide buymuş sanırım faydalı şeyler bebeğe yarıyo yediklerinize çok dikkat edin bnmki hızlı kilo alıyo ne yesem ona yarıyo 10 kilo aldım hamileliğim süresince herşeyi yedim ama yasak olan hiçbir şeyide ağzıma sürmedim sizede tavsiye ederim hepinize hayırlı doğumlar:)))

Allah hepimizin yardımcısı olsun.eminim hepimiz elimizden geleni yapıyoruz bebeişlerimiz beslensin diye ama benim moralim çok bozuldu biz 35. haftayı bitiriyoruz bebişimiz 2350gr doktorumuz bebeğe yeterli besin gitmiyor yeterli kilo almıyor dedi 40.haftaya kadar beklemiyeceğiz dedi.çok üzüldüm inşaallah Allah sağlıklı kucağımıza almayı nasip eder daha ne yapmalıyım bilmiyorum.

37+2 iken 3kilo 150 gramdı.bakalım haftaya nasıl olacak:1ninca:

29+5 iken benim kızım da tam 1390 gr dı
:nazar:
bakalım bu ay sonubda kaç kilo olacak?

kızlar doktorum bana yemeklerden sonra sol tarafına doğru yat demişti bn gece fln her yattığımda hep sol tarafımı tercih ettim bebek daha iyi besleniomuş tabi ne kadar doğru bilemiyorum ama faydası vardır aklınızda bulunsun:ecrin_bebek:

X