Doğuma Hazırlık Bebilerimiz ka Haftalk ve arlklar ne kadar?

• Konu Sahibi HÜZÜN YAPRAKLARI
  • Başlangıç Tarihi
Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
34+6 da 2.5 kiloydu haftaya kaç çıkacak bakalım minnakım :) ne zmn doğacak 36.haftamz bitiyor yrn heyecanla günleri sayıyrz Allahım sağlıkla kavuştursun hepimize..

kızlar benmde 5 haftalıkmış :) aranıza yeni katıldım :) allah sağlıklı bir şekilde kucağımıza almayı nasip etsn inşallah... bu arada ilk 3 ay hiç geçmek bilmez diyrlar doğrumu? bana doğru gibi geldi ...

Benim miniğimde 20 haftalık teyzeleri 21cm 358 gram geldi bugün . Az değil di miii???:44::44::44:

[MENTION][/MENTION]. benım oğluşumda 36 haftayı bıtırdı 5 gün önce 2750 di :)

kızlar benmde 5 haftalıkmış :) aranıza yeni katıldım :) allah sağlıklı bir şekilde kucağımıza almayı nasip etsn inşallah... bu arada ilk 3 ay hiç geçmek bilmez diyrlar doğrumu? bana doğru gibi geldi ...
geçer geçer göz açıp kapayana kdr geçer sen bi de son zmnları gör :))

geçer geçer göz açıp kapayana kdr geçer sen bi de son zmnları gör :))

inşallah öyle olur :):) yorumun için teşekkürler.. ilk üç ay da da sürekli kafamda soru işaretleri nasıl olcak testler nasıl çıkıck bebegmn gelişimi nasıl olcak bir yandan da iş yernde sorn olcakmı nasıl ayarlıcm herşeyi... herkez de oluyrmu bu soru işartleri :)

benim oğluşum teyzeleri 21+4de 28 cm 560 gramdı bu gidişle biraz sisko olucaz :)

37+3 2950

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Benim kızımda 24+4 de 609 gr boyu 30 cm di

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Merhaba kızlar, 31. Haftaya yeni girdik 2 hafta önce kontrolmde 1.200gr- 37cm'dik bizde:)) Allah hepimizin yardımcısı olsun valla, benm artık bacaklar ağırmaya başladı bile:KK43: birde fikri olan varmı bilmiorm ama keçi sütü içiyomusunuz??

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

slm kızlar herkesin bebeği hayırlı uğurlu olsun. bende dün gittim hastaneye ayrıntılı ultrason çektiler doktora boyunu sordum söylemedi ölçemiyoruz artık bebek büyüdüğü için dedi 21. haftadayım sizin doktorlar nasıl ölçüyor acaba boyunu şimdi sinirlendim benim doktora..

slm kızlar herkesin bebeği hayırlı uğurlu olsun. bende dün gittim hastaneye ayrıntılı ultrason çektiler doktora boyunu sordum söylemedi ölçemiyoruz artık bebek büyüdüğü için dedi 21. haftadayım sizin doktorlar nasıl ölçüyor acaba boyunu şimdi sinirlendim benim doktora..

boyunu ölçmüyolar ztn ama FL*7 ortalama boyunu veriyor cnm o değeri 7yle çarp kaç cm old. bulursun

Bende 26+5 teyim. Dün ayrıntılı ultrason çekildi. 990 gr agırlıgı.

benim gebeliğimin 33+4 haftası maaşallah minik paşam 2600 gram olmuş boyuda 46 cm çıkıyor.. :nazar: :nazar: :nazar:

29 haftalıkken 1500grdı bidahaki ko trolde bakalımne olacak kızçelere

X