Bacaklardaki kıl dönmesi izleri geçer mi?

arkadaşlar kesenin yanında ben ayriyeten peeling yapıyorum renkleri açıldı izlerin
ben loreal in exfotonic ürününü kullanıyorum güzel bi ürün tanecikleri hafif kokusuda hoş sanırım fiyatı 25 tl civarındaydı umarım işe yarar :gitme:

merhba arkadaşalar başka bir konudada yazmıştım. Stopinrow kıl dönmesi spreyi diye bir sprey var kıl dönmesi ve batıklarda &#37; 100 işe yarıyor ben 3 aydır kullanıyorum süper bişey daha önce keşke biri söyleseyidi de alsamydım dedim iğneyle dele dele bacaklarımı çok kötü yapmıştım o izler bile düzeldi batıklarda yok denecek kadar eczanelerde satılıyormuş 40 tl ecz<anelerde bulamadım ben bakimliolmak.com diye bir internet sitesinden aldım 35 tl'ye

stopingrow spreyi bn bgn aldım 21tl koca bi şişe, henüz kullanmadım. işe yardığını öğrenmek çok mutlu etti bni. ama kullanımı hakkında bişeyler yazarsanız çok sevinirim.

merhba arkadaşalar başka bir konudada yazmıştım. Stopinrow kıl dönmesi spreyi diye bir sprey var kıl dönmesi ve batıklarda % 100 işe yarıyor ben 3 aydır kullanıyorum süper bişey daha önce keşke biri söyleseyidi de alsamydım dedim iğneyle dele dele bacaklarımı çok kötü yapmıştım o izler bile düzeldi batıklarda yok denecek kadar eczanelerde satılıyormuş 40 tl ecz<anelerde bulamadım ben ***************** diye bir internet sitesinden aldım 35 tl'ye

bugun ben emınonunden sordum 25tl dedıler .pahalı geldı :KK43:( gercekten ıse yarıosa buyuk cogunlukta yarın gıdıp alım ??

Selamlar. Bendede bu batık sorunu var Şuana kadar gidermek için bierşey denemedim. Bazen çok bazen az oluyordu. Ama bu günlerde nerdeyse bacaklarımın heryerini kapladı. kahverengi ben gibi duruyolar. Burda okudgun yorumlarda kimi kremler kimi kese kullanmış. Kese den sonuç alanda var almayanda var. Bende öncelikle bu keseyi bi denicem. Ama bend şöyle bi drurumda oldu, kollarımdaki tüyleri hiç almadıgım halde ordada cok sık olmasada batıklar oldu. Bunun nedeni ne bilmiyorum başına böle bişey gelen wrmı?:44:

merhba arkadaşalar başka bir konudada yazmıştım. Stopinrow kıl dönmesi spreyi diye bir sprey var kıl dönmesi ve batıklarda &#37; 100 işe yarıyor ben 3 aydır kullanıyorum süper bişey daha önce keşke biri söyleseyidi de alsamydım dedim iğneyle dele dele bacaklarımı çok kötü yapmıştım o izler bile düzeldi batıklarda yok denecek kadar eczanelerde satılıyormuş 40 tl ecz<anelerde bulamadım ben ................................................... diye bir internet sitesinden aldım 35 tl'ye

Canım bu süper bi haber!! Hemen alıcam umarım işe yarar. Bende bir süredir jilete döndüm ağdacımın tavsiyesi üzerine. Tekrar ağdaya dönünce ne olucam bilemiyorum. Lazer'de uzun sürdüğü için önümüz yaz bronzlaşınca devam edemiyosun lazer'e sanırım. O yüzden sanki aksar benim. Makineyle alıyordum oda kıl dönmesi yapıyor en iyisi yine ağda. Tabi bu izleride yok etmenin çaresine bakmalı.

Bende de yerleşmiş izler var ne yapacağım bilmiyorum...
Yazdan beri jiletliyorum, iki aydır da keseleyip bir yandan lazere gidiyorum ama bana mısın demediler:KK43: Yenileri oluşmuyor evet ama o önceden kalmış kahverengi kahverengi izler nasıl geçecek :KK43:

kizlar kabak lifi,ponza tasini dahi denedim..istedigim sonucu alamadim..simdi elma sirkesi kullaniyorum banyodan sonra gece yatarken aklima geldikce bacaklarima bastirarak elma sirkesiyle siliyorum..kahverengi lekeler baya kuculdu ve rengi acildi..arada birde karbonat ve tuzla bacaklariniza peeling yapin..sonucu fark edeceksiniz..ara sirada kolonya ve limonlada siliyorum..opuyorumnanaktan
ben cok memnun kaldim..sizede tavsiye ederim bir deneyin derimm

nasıl uyguladığını anlatırmısın.

kızlar ben sedef hastasıyım tesadüfen bşy buldum sedeflerimi geçirmek için uğraşırken yılan yastığı diye bi bitki var onu okumuştum bi forumdan sedefe iyi geliyor diye bitkinin kökü patates gibi yumru şeklinde onu havanda ezip zeytinyağıyla macun haline getridim bacaklarıma sürdüm üstünden streçledim. 1 kaç gün sonra bacaklarım soyulmaya başladı izle vardı bembeyaz yaptı okadar çok soydu ki bütün bacaklarıma sürcem.yalnız çok tehlikeli bi ot toplanırkende hazırlarkende eldiven kullanılması gerekiyor yoksa kabarıyor ellernimiz çok uzun sürede bekletemek lazım yarayada çevireblir kullanmak isteyen olursa lütfen dikkatli olsun yüze falan kesinlikle yapmayın hea bide zeytinyağıyyerine kantoran yağı kullandım tekrar lütfen dikkatli olun okuyorum burda limon bile alerji yapyor bazı ciltlere ben çok çektim sedeften kıl dnmesi izlerinden anlıyorum o yüzden acil şifalar

X