Bacaklardaki kıl dönmesi izleri geçer mi?

bende bi ara vardı ben sadece bacağımda kullanmak için ponza taşı aldım işe yaramıştı..şimdi yok. ama hemen geçsin diye bastırarak sürtmeyin. kızarır bacaklarınız beyaz tenliyseniz kötü oluyor ama geçiyor.

bende uzun zamandır bu sorunu yaşadım ve en sonunda özel cilt hastanesine gittim doktorumun bana verdiği merhem çok işe yaradı adı impetex yalnız bunu kullanmadan önce kılları jiletlealmanız gerekiyor batıkları önlemek amacıyla

Ne kadar bir sürede yok oldular peki? Sürekli jilet gerektirmiyodur umarım çünkü zar zor azda olsa kısmen azalan kılların yeniden çoğalmasınıda istemem yasakkelime

anam anam anammmmmmm bacaklarım varya bu ponza taşından mahvoldu sanırım çok sürttüm alev alev yanıyorum arkadaşlar buz koydum ancak geçti çizik gibi yaralar oluştu ama derinin altındakilerde çıkıyor gözlerimle gördüm tavsiyem ben gibi bacaklarınızı törpülemeyinlaelaelaelaelaelaelaelaelaelaelaelaelaelaelae

Body shop'dan 2 tane vücud peelingi aldım en sert olanlarından, bide onunla deniycem bakalım ne derece faydası olucak. Yaz geldiya hepden bu sıcakda eteğin altına ince çorap giyiyorum :bbo: Bronzlaşınca o kadar belli olmuyor ama şimdi hem bacak kireç gibi hemde kıl köklerindeki belirginliklerden dolayı çorapsız çıkmam abiii :lepi:

anam anam anammmmmmm bacaklarım varya bu ponza taşından mahvoldu sanırım çok sürttüm alev alev yanıyorum arkadaşlar buz koydum ancak geçti çizik gibi yaralar oluştu ama derinin altındakilerde çıkıyor gözlerimle gördüm tavsiyem ben gibi bacaklarınızı törpülemeyinlaelaelaelaelaelaelaelaelaelaelaelaelaelaelae

Yani hem memnunsun hemde aşırı törpülediğin için pişmansın sanırım. Benim derdim kıl dönmesi olupda cımbızla vs... kurcalarsında sonrasında hep izler kalırya... İşte öyle bişey... mafoldumben

aynı dert bende de var.... kese yapmaya çalışıyorum ponza taşını daha önce denemiştim ama bacaklarım çok fena yara olmuştu şimdi watsons tan bir tarafı havlu gibi kumaş diğer tarafı kabak lifli kese olan birşey aldım her banyoda yapmaya çalışıyorum ama henüz hiç faydasını görmedim bu lifle birlikte vücut peelingi de almıştım onu da yapıyordum bacaklarımma faydasını görmedim ama vücudumu çok güzel yapıyordu.... ama ben bacaklarımdaki batıkları elimle çok sıktığım için sürekli yaralar oluyor bu yaralara da kahverengi lekeler olarak kalıyor.... offff ben de artık etek elbise giymek istiyorum

kabak lifi gercekten harika bisey
hergun kesliyom bacaklarimi sonrada bi guzel nemlendiriyorum
batiklarda ve lekelerde cok ise yariyor bu kabak lifi

bende uzun zamandır bu sorunu yaşadım ve en sonunda özel cilt hastanesine gittim doktorumun bana verdiği merhem çok işe yaradı adı impetex yalnız bunu kullanmadan önce kılları jiletlealmanız gerekiyor batıkları önlemek amacıyla

İmpetex alerji kremi ama nasıl batıklara iyi geliyor?

peki bacaklarınızdaki kıl batık lekeleri için hiç ideal kremi kullandınız mı?????????*

kıl dönmesi,batık ve lekeleri için kese uygulaması ile birlikte cilt soyucu maskeler kullanılmalıdır,ölü derinin atılması gerekiyorki kıllar gün yüzüne rahat çıkabilsin .
kesinlikle batık kılları elinizle sıkarak çıkarmaya çalışmayın ,kalıcı izlere sebep olabilir.

kıl dönmesi,batık ve lekeleri için kese uygulaması ile birlikte cilt soyucu maskeler kullanılmalıdır,ölü derinin atılması gerekiyorki kıllar gün yüzüne rahat çıkabilsin .
kesinlikle batık kılları elinizle sıkarak çıkarmaya çalışmayın ,kalıcı izlere sebep olabilir.

Sonra benim gibi bacaklarınız haritaya döner...:gitme:

batıklar ve lekeleri için çook etkili terkip;

1 adet papaya meyvesini katı meyve sıkacağından geçirin ,posası ve püresi lazım olacak bize
bu sıvının içerisinede 2 adet bildiğimiz aspirini ilave edin ,sonra batıkların üzerine masaj yaparak yedirin ,ortalama yarım saat bekletin,sonra yıkayın uyguladığınız bölgeyi .bu terkibi haftada 2-3 kez günde bir kez uygulayın (uygulamadan önce kabak lifi kesesi yapın sonra uygulayın bu terkibi)
papaya meyvesinde retinoik asit vardır,birçok cilt soyucu kozmetik ürünlerin en baş kullanılan bitkisidir,bol miktarda retinol bulunur papayada .
(not! burada bahsettiğim yeni karışımın içindede papaya vardı.papaya aynı zamanda güçlü bir protein parçalayıcı enzime sahiptir,bir taşla iki kuş vurmuş olursunuz aynı zamanda)

kizlar kabak lifi,ponza tasini dahi denedim..istedigim sonucu alamadim..simdi elma sirkesi kullaniyorum banyodan sonra gece yatarken aklima geldikce bacaklarima bastirarak elma sirkesiyle siliyorum..kahverengi lekeler baya kuculdu ve rengi acildi..arada birde karbonat ve tuzla bacaklariniza peeling yapin..sonucu fark edeceksiniz..ara sirada kolonya ve limonlada siliyorum..opuyorumnanaktan
ben cok memnun kaldim..sizede tavsiye ederim bir deneyin derimm

batıklar ve lekeleri için çook etkili terkip;

1 adet papaya meyvesini katı meyve sıkacağından geçirin ,posası ve püresi lazım olacak bize
bu sıvının içerisinede 2 adet bildiğimiz aspirini ilave edin ,sonra batıkların üzerine masaj yaparak yedirin ,ortalama yarım saat bekletin,sonra yıkayın uyguladığınız bölgeyi .bu terkibi haftada 2-3 kez günde bir kez uygulayın (uygulamadan önce kabak lifi kesesi yapın sonra uygulayın bu terkibi)
papaya meyvesinde retinoik asit vardır,birçok cilt soyucu kozmetik ürünlerin en baş kullanılan bitkisidir,bol miktarda retinol bulunur papayada .
(not! burada bahsettiğim yeni karışımın içindede papaya vardı.papaya aynı zamanda güçlü bir protein parçalayıcı enzime sahiptir,bir taşla iki kuş vurmuş olursunuz aynı zamanda)

peki bu terkip ne kadar sürede geçirecek önümd e1 ay var düğünüm için lekeleri geçirmek istiyorumda şuan ideal kremi kullanıyorum bunun hakkında bi bilginiz var mı?bu terkibi kullanırsan o kremi bırakmalımıyım???***

kizlar kabak lifi,ponza tasini dahi denedim..istedigim sonucu alamadim..simdi elma sirkesi kullaniyorum banyodan sonra gece yatarken aklima geldikce bacaklarima bastirarak elma sirkesiyle siliyorum..kahverengi lekeler baya kuculdu ve rengi acildi..arada birde karbonat ve tuzla bacaklariniza peeling yapin..sonucu fark edeceksiniz..ara sirada kolonya ve limonlada siliyorum..opuyorumnanaktan
ben cok memnun kaldim..sizede tavsiye ederim bir deneyin derimm

elma sirkesini bende kullanıyorum am abastırarak silmiyorum onuda denicem.kolonya ve limonu da denicem çok saol tavsiyen için

ideal krem hakkında şuan için bir bilgim yok malesef
ama bu tarifin işe yarayacağını düşünüyorum kısa sürede
papayayı bulabilirsen en kısa zamanda denemeni tavsiye edebilirim ancak
çünki bikaç gün içinde kıl batıkları gün yüzüne çıkıyor ve cildi beyazlaştırıyor

papayayı aktarlardan bulabilir miyim ki?şuan bir hafta şehir dışına çıkıcam ama haftaya bunu uygulamaya başlıcam

Etek-elbise giydiğimde çorap giymekden çok sıkıldım bu sıcakta :kızgın: Fena taktım bu ara bu lekeleri. Geçen haftalarda bady shop'dan 2 adet peeling almıştım, birkaç kez denedim. Ardından upuzun dalından kopmuş gibi kabak lifleri varya, ondan aldım 1 kezde ondan kullandım duş esnasında. Bu sabah yine KK'da okuduğum tarifi denedim. Limon + tuz ile peeling tarifi vermiş arkadaşlar. Bendede hangi tarihde aldığım ve kimbilir ne iş için kullanmayı düşünüp bir kenarda unuttuğum deniz tuzu vardı. Deniz tuzuyla limon suyunu karıştırdım. Aynı bady shop'dan aldığım peelingin görüntüsü oluştu. Sonra bacaklarıma peeling eldivenleriyle birlikte bu karışımı uyguladım. Gerçekden bacaklarım sanki hiç bu kadar akça pakça olmamıştı delikafadulden Sonrasında fotoğraf makinesiyle bacaklarımda oluşan kahverengi kurcalama lekelerini kısım kısım belgeledim :roflol: Sıkı takipteyim. Bu limon ve tuz peelingini sürekli uygulayıp sonucu görücem. Bu arada birdaha hiçbir kıl dönmemi ellememem lazım yani el sürmüycem, zor ama dayanıcam kurcalamıycam bakalım nasıl sonuç çıkacak burada paylaşırım. a.s

Bu arada ideal krem nedir hala anlamadım valla -tatlicadiarzu-

papaya tropikal bir meyve aktarlarda bulunmazz cnm
ya büyük avm lere bakacaksın yada nette tropikal meyve satan yerleri araştıracaksın
pek kolay bulunan bi meyve değil:KK43:

X