Çocuk Hastalıkları bebeğim çok hasta ve şurup içiremiyorum

Bebek Hastalıkları, diş çıkarma, bebeklerde kusma, bebeklerde ishal, bebeklerde uyku düzensizliği

shannon

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
17 Temmuz 2007
1.587
843
arkadaslar yardımınıza ihtiyacım var 10 aylık bebegim atesi var bogaz enfeksiyonu geciriyor doktor surup yazdı bogaz için ama kızım kesinlikle agzını acmıyor daha kasıgı görünce kitliyor agzını ne yemek yiyor e su içiyor nede surup doktora sordum bir sekilde vermek zorundasınız iğne yapılmasına gerek yok dedi birde fitil verdi fitili koyuyorum ama o ates için nasıl iyilesecek benim kızım surupu nasıl içirecem

canım ilaç emzikleri var, şırınga gibi
eczanelerde satılıyor sanırım
burda da kullanan arkadaşlar vardı, bulabilirsen onunla içirmeyi dene
internette de var bir araştır istersen

oğlum geçtimizde haftalarda çok hastaydı
ben tüm ilaçlarını normal şırangaya çekip verdim

geçmiş olsun acişl şifalar dilerim canım tek çaren şiringa ile vermek 5 dakikada bile olsa muhakkak ver canım ..zamanla alışacaktır ...geçmiş olsun tekrardan

Ben oğluma ilaç emziği kullanıyorum. Bebek marketlerinde, internette, toyikilerde bulabilirsin. Geçmiş olsun

su bile içmiyor demişsin çok zor.benim oğlum küçükken aynı seninki gibiydi hiç içmezdi şuruplarını meyve suyuna vaya suya katar verirdim ben.dr.sorardım tabi bu şurubu su yada meyve suyu ile verebilirmiyiz diye.sende bir sor istersen dr.na meyve suyuna katsan versen.Acil şifalar dilerim.

geçmiş olsun canım.aynı dert bendede var grip kızım şurubu içmiyor içirmeye çalışırken yarısı dökülüyor.multivitamin şurubunu verirkende çok zorlanıyorum .acil şifalar

aynı dert bendede var.surubu gorunce agzını kılıtlıyor resmen.zorla vermeye kalkınca puskurtuyor.ben oncelerı yedıklerıne koyuyordum.ama hastalanıp antıbıyotık kullanınca yavas yavas kandıra kandıra vermeye calıstım ama ıskence gıbı o saatler cocuk aglıyor ıcmek ıstemıyor.ben zorla vermeye calısıyorum.ılac saatlerınden nefret ettım.ama bu ılac emzıgını ogrendıgım ıyı oldu.tekrar ılac kullanırsa denıycem bende

zorla içiriyorum başını tutuyoruz ellerini tutuyoruz ağzını açıyoruz tam 3 kişi nca içirebiliyo vallla

benimkide içmiyor zorla ağzını açıp vreincede kusuyordu bende dr. ile konuştum yemekten hemen önce ver kusmaz dedi birde bende şırıngaya çekip veriyorum

aynı durumdayıım ilaç emziğini bende duydum ama dr seninki büyük kalıyor bu numara için demişti:)
şırınga olayını ise çok küçükken denedik ya beceremedik ya da bunuda yutturamadık.
meyvesuyuna karıştırma işi ise normaldede içmez zaten.
biraz daha aklı erse iğneyle korkutacağım ama onu da anlamıyor.bilemiyorum ne yapsak?

babası ellerini ve başını tutuyor ben enjektöre (iğne şırıngası) çekiyorum ilacı bir parmağımı ağzına sokup ağzını açıyorum ve ejektörle veriyorum.

X