Bölgesel İncelme Nivea My Silhouette mi yoksa Lahana yağı mı?

Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler

nisayildiz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Aralık 2008
69
3
Arkadaslar Nivea My Silhouette ile Lahana yagi hakkinda yazilanlari okudum ama hala karar veremedim sizce hangisini almaliyim vücudumu sIklastIrmak icin bu arada hergün 40 dk spor yapiyorum ama onun etkisi yavs oluyo.
Cevap yazarsaniz sevinirim

ikisinide al dönüşümlü kullan. çift etkili fayda görmüş olursun canım.kaydirigubbakcemile2hihoyyyt

tesekkür ederim canim nihayet biri cevap yazdi. bende önce birini sonra digerini kullanmayi düsünmüstüm bakalim ne olacak

sagol canim ya o zaman bende lahana yagi ile baslayim olmazsa nivea yi alirim artik dügünüm olacak yakinda incelmem lazim

Umarim yoksa gelinlik bulmam zor olacak :). bugün nivea aldim ilk önce onunla baslayacagim umarim incelirim zaten günlük nivea body cdsinin karsisinda ter döküyorum

3 haftda 10 cm ncelten bir yağ olsaydı 13 ytl değil 13000 ytl olurdu fiyatı uydurmasana :))

arkadaşım düzgün okuduysan ben spor + yağ ile 10 cm dedim yerimseniben

gelip de uydurma gibi bir ithamda bulunmadan önce iyice oku istersen yerimseniben

Lahana yağını bende deneyeceğim. 48 kiloyum. Boyum da 1.60 ama göbekliyim. Günlük pek su içemiyorum. Su içiyorum yarım saat sonra lavaboya zor atıyorum kendimi. Su içince idrar yollarım aşırı çalışıyor. Günde 1-2 bardak su sanırım hazımsızlığa hazımsızlık bağırsak sorunlarına bu da sindirim sistemime dolayısıyla yağlanmaya sebep oluyor.

Ben yanılıyor muyum yoksa :bbo:

O zaman idrar yollarımdan kontrole gitmem gerek. Geçen yine su içeyim dedim. İşten çıkmadan yarım saat önce lavaboya gitmeme rağmen yolda su sesi duydum ve asansöre dar attım kendimi. Ama kapının önünde artık engel olamadım. Birde şöyle birşey sıkamıyorsun. İnternetten biraz baktım pelvis denen kaslar varmış onlar zayıflamış. Hani insan sıkar kendini ama bu istersen kıvran akıyor gidiyor. Böyle olmasındansa suyu kestim.

aman öyle yapma canım, susuz kalmak da çok kötü vücut için
hemen bir doktora görünmelisin bence
Allah korusun daha ciddi bir sorun olabilir

aa saçmalama hayatım doktorlar gün boyunca nelerle karşılaşıyorlar, onlar için artık utanılacak bir şey yok ki. sonuçta senin sağlığın her şeyden önemli yerimseniben

Haklısın işten güçten vakit ayırabilirsem gideceğim birde utancımı yenersem:eek:

Afedersiniz yasiniz kac? cünki dediginiz sey genellikle yasi ilerlemis bayanlarda sIk görülen bi rahatsizlik yanliz bayanlarin cogu sizin gibi utandigi icin genellikle doktora gitmezler demisti hocam. Isterseniz hcr35 arkadasin dedigi gibi doktora görünün

X