Bebek Kıyafetleri, Bebek Eşyaları bebek için anı defteri

_DURU_24

BÜYÜK VE KÜÇÜK AŞKNA AŞIK
Kayıtlı Üye
11 Kasım 2006
1.660
18
41
kızlar merhaba bebeğim için anı defteri alıcam fakat bulamıyorum nereden alabilirim?sizler aldınızmı?sormadığm yer kalmadı:KK43:((

yani anı defteri derken
anket defterleri vardı ya o sekilde yapılmıs bebek anı defterleri var...

dogum tarihi
doktoru
hastanesi
dogum saati
kilosu
boyu
ilk gülümsemesi
ilk dogum günü

v.s v.s bayagı bi soru var yani bebeğimizin ilk yasadıgı ilk yaptıgı seyler ilk resimleri
böyle bi defter yani

alan varsa ne oluryazsınn

birde hastane için olanları var ziyarete gelenler mesaj yazıyorlar

Valla canım benim henüz erken olduğu için almadım ama ben de araştırıyorum ufaktan..
İş yoğunluğum sebebiyle de genellikle internet üzerinden bakıyorum..
Google'a bebek anı defteri yazarsan pek çok siteyle karşılacaksın..
My Day, My Baby gibi firmaların anı defterleri güzele benziyor.
Aşağıdaki sunum da My Baby'nin anı defteri bölümünden..
Umarım işine yarar.. :sm_confused:
"Anılar… Yaşandığı dakikada hiç bitmeyecek gibi sıradan gelen , fakat zaman geçince “keşke” demenin geç olduğunu anladığımız yaşanmışlar… My BABY olarak farklı bir düşünce ile hazırladığımız ve dünyada örneğini bizlerin yarattığı farklı tasarım ve şıklıktaki Bebek Anı Defterleri, hastane odanızda yanı başınızda olan büyüklerinizin, eşinizin, dostlarınızın ilk duygularını, bebeğiniz ile ilgili ilk cümlelerini yazıya dökebildiği, yıllar sonra bebeğinizin bile okuyabileceği güzel bir arşiv, değerli bir anısal hediye …”keşke” dememek için, anıları hep yaşamak için…"

canım internetten alabilirsinn
d&r da da var
ben aldım cok güzel bebiş için

ebb30685697kd5.jpg

BİLGİSAYAR ORTAMINDA DİKKAT BEBEK VAR! DİYEBİLMENİZ İÇİN İNTERAKTİF CD-ROM HEDİYELİ..

Hitap Ettiği Kullanım Aralığı: Genel Kullanım

Özellikleri :
Bebeğinizin büyümesini adım adım takip ederek, onun sağlık ve sosyal gelişimi hakkında notlar tutmanızı sağlamakla beraber; bebeğiniz büyüdüğünde ona ve size iyi bir anı olarak kalması amacıyla tasarlanan `Dikkat Bebek Var! Bebeğimin İlk Günlüğü şimdiye kadar Türkiyede yayınlanan en geniş kapsamlı bebek güncesi olma özelliğini taşımaktadır.
Bebeğinizin size müjdelendiği ilk andan, bebeğinizin 1 yaşına kadar olan periyotta nasıl gelişme gösterdiğini adım adım takip edecek ve yine Türkiye de bir ilki gerçekleştirerek hazırlamış olduğumuz interaktif CD-ROM sayesinde bu bilgileri bilgisayar ortamında da tutabileceksiniz.
Dikkat Bebek Var! Bebeğimin İlk Günlüğü adlı eser şık kutusu içinde bir adet interaktif CD-ROM ve arabanıza yapıştırabileceğiniz `Dikkat Bebek Var!? sticker ile birlikte sizlere sunulmaktadır...

Canım bızımkı bu..KIZIMIZ dogmadan almıstık ıyı kı de almısız harıka bırsey..Cd sını de kullanıyorum hala..Mutlaka ben bu defterı tavsıye ederım...Supeerrr..D and R dan almıstım..

bende dikkat bebek var--bebeğimin ilk günlüğünü aldım...burdaki büyük kitapçılarda bulunuyor..ama cd.rom.açamadım..aktive etmem gerekiyor.bir türlü yapamadım.

buldum kızlar tesekkür ederim d&r dan aldım...dikkat bebek var

bende dikkat bebek var--bebeğimin ilk günlüğünü aldım...burdaki büyük kitapçılarda bulunuyor..ama cd.rom.açamadım..aktive etmem gerekiyor.bir türlü yapamadım.

CANIM aynen bız de aktıve edemedık delı oldum ya demek sorun bızım cd de degıl:nazar:
Netten domıno yayıncılıga ulasmaya calıstık o da olmadı
neden acabadelikafadulden
Uzerındekı aktıvasyon kodu yanı serı no gırın dıyor ok yazıyoruz yazıyoruz kabu edılmıyor ne super olucaktı yaaaa pc de de olsaydı harıka bı ıcerık cunku.

unnado dan aldım bende. henüz elime geçmedi ama çok önemsiyorum ben, kızıma onun bebekliğini armağan etmek istiyorum ilerde

kızlar merhaba bebeğim için anı defteri alıcam fakat bulamıyorum nereden alabilirim?sizler aldınızmı?sormadığm yer kalmadı:KK43:((

yani anı defteri derken
anket defterleri vardı ya o sekilde yapılmıs bebek anı defterleri var...

dogum tarihi
doktoru
hastanesi
dogum saati
kilosu
boyu
ilk gülümsemesi
ilk dogum günü

v.s v.s bayagı bi soru var yani bebeğimizin ilk yasadıgı ilk yaptıgı seyler ilk resimleri
böyle bi defter yani

alan varsa ne oluryazsınn

birde hastane için olanları var ziyarete gelenler mesaj yazıyorlar
canm popy mom diye bir yer var internetten sipariş verebilisin birde büyük bebek mağazalarına baka bilirsin internete bebek günccesiyaz çıkıyo seçenekler
bu adrese bak :
http://www.popymam.com/?kategori-740-Bebek-Guncesi.html:KK49:

Mucit hanımlar diye bir blogda bir Bebek günlüğü anlatmışlar sayfalarını falan göstermişler çok güzel

X