Cumartesi oğlumun diş buğdayı var:)

Viola

Yiğitim bitanem..
Kayıtlı Üye
26 Haziran 2007
1.278
3
45
Teyzeleri oğluşumun aralık sonu ilk dişi çıkmıştı,bu cumartesi diş buğdayı yapıyoruz...nazar boncuklu balonlar aldım..çikolata paketlemek için tüller aldım..çok özeniyor insan.umarım güzel geçer..yapanlar varsa neler yaptılar yazabilirler mi:))

hayırlı olsun dişiniz canım bizim prenseste 6 tane diş çıkardı ben yapmadım ama yapabilseydim güzel olurdu

bende ypmıştım canım bir de bugünün özelliği gelenlerin hediye ile gelmesimiş ama öyle böyle değilmiş hediyeler metal gibi kırılması zor şeylermiş yani... bana teflon tava falan gelmişti genelde...
hayırlısı olsun canım oğluşunun canınıa sağlık güle güle büyütürsün inşallah...telaşın çok güzel hep böyle tatlı telaşların olsun inşallah canım!

burda bazıları şöyle yapıyor :
bi masanın üstüne makas, araba, kalem gibi nesneler koyuyolar çocuk ilk hangisini eline alırsa ilerde meslegi o olurmuş
örnegin kalemi alırsa ögretmen, arabayı alırsa şoför gibi..
işte adettir gerçek olcak diil ama eglenceli hihoyyyt
sizinki hangisini alıcak acabagamyoncuiremsu

Ben mouse,steteskop,kitap,para gibi şeyler koymak istiyorum..32 tane buğayı ipe dizip oğluşum boynuna asıcam..ortasına da nazar boncuğu takıcam...bir de tüllere çikolata koyup süsliyip koyucam.ikramlar yapıcaz...umarım oğluşum için herşey çok güzel olur..

ayyy ne güzel enimde bir çocuğum olursa inş. bende yaparım insan özeni gerçekten seneye bi bebek bende istiyoruum

Daha diş buğdayını yapamadan oğluşumun ikinci dişinin çıktığını da bu sabah farkettim.altta iki minik diş oldu şimdi.tabi birisi daha uzun,birisi daha minik..çok güzel bir duygu:))

Ben mouse,steteskop,kitap,para gibi şeyler koymak istiyorum..32 tane buğayı ipe dizip oğluşum boynuna asıcam..ortasına da nazar boncuğu takıcam...bir de tüllere çikolata koyup süsliyip koyucam.ikramlar yapıcaz...umarım oğluşum için herşey çok güzel olur..

Benim kızım da diş çıkarsın, ben de yapmak istiyoom:)
Şu buğdayları dizip nazar boncuğuyla boynuna asmanın anlamı nedir canım?Bir de neden 32 tane?Vardır bir anlamı mutlaka.Merak ettim.

Benim kızım da diş çıkarsın, ben de yapmak istiyoom:)
Şu buğdayları dizip nazar boncuğuyla boynuna asmanın anlamı nedir canım?Bir de neden 32 tane?Vardır bir anlamı mutlaka.Merak ettim.

Canım bende internette edindim bu bilgileri..32 buğday 32 dişi temsil ediyor..sağlam ve güzel dişleri olsun diye yapılırmış.

ben yapamadım bi türlü. dişimiz çıktı ramazan başladı bugün yarın diye diye bi sürü şey girdi araya. çok istiyodum aslında...

şu an diş buğdayınız vardır heralde, inşallah güzel geçer
dişleriniz de hayırlı olsun

Diş buğdayımız çok güzel geçti,oğluşum meslek seçimi yaparken steteskopu seçti..doktor olucak sanırım:))her gelen hediyeler getirdi oğluşuma...herşey çok güzeldi..

allah hayırlı sağlıklı inci gibi dişler nasip etsin inşallah.bende haftasonu yapmayı düşünüyorum.bakalım bir aksilik çıkmazsa inşallah

X