Göbekte kahverengi çizgi

Bende esmerim ama bende o çizgi yoktu hamile kalmadan önce.Şimdi çıkmaya başladı.Yavaş yavaş koyulaşıyo. :)

7. ayımdayım anca görünmeye başladı hiç yoktu merakla bekliyodum ne zaman çıkcak diye sonunda çıktı ama çok silik ilk aylarda çıkıyomu onuda hiç bilmiyorum

ilk aylarda çıkmıyor, gebelik ilerledikçe bebek büyüdükçe ortaya çıkıyor ve rengi de koyulaşıyor

arkadaşlar o çizgi bende doğuştan var ........ağdacım bile hamilemisin? dedi bana .... benim durum daha bir garip yani bende anlamış değilim ....

bende 7. ayındayım. şu bir aydır belirginleşmeye başladı. umarım kaybolur doğum yaptıktan sonra.

bende de 5,5 - 6 ay gibi belirginleşmeye başladı...7. ayımda göbek geliğinden yukarı doğru da uzamaya başladı ama rengi biraz daha açık...

benim kızımda 3-4 aylıkken çıkmıştı şimdi 34 haftalık erkek bebk bekliyorum 31 haftalıkken belirlenmeye başladı cinsiyettenmi bilmiyorum ama durum bu

25 haftalık hamileyim. göbek deliğimin etrafındada koyu kahverengi bi yuvarlak oluştu, göbeğimin altına ve üstüne doğruda bir çizgi var
tmm çizgiyi anlıyorumda göbeğimin etrafında niye çıktı onu anlayamadımCADIARZU

Kızlar herkeste farklıdır tabi ki. Bende mesela hiç çıkmamıştı. ErKEN ya da geç çıkması da kişisel bişey bence. Allah gönlünüze göre versin. :)

ben ogluma hamileligimde olmuştu şuan kız bebek bekliyoruz ve o çizgi belirmedi cinsiyettende fark edebilirmi acaba

EN ACİLİNDEN................kızlar lütFen acilen cvp yazın az önce duş aldım üzerimi giyinirken aynadan göbeğimin altından aşağıya kadar olan bölümde belirgin kahverengi çizgi var ya ne olduğunu biliyorum yani yengem yiğenime hamileyken çıkmıştı ama benim adetime 5 gün var olabilirmi lütfen çok çok heycanlandım olabilirmi sizce cvp yazarsanıoz sevinirim

Canım senden tekrar ses çıkmamış o zamanlar hamilemiymişsin?Bu çizgi onun belirtisimiymiş.Dah yeni bende farkettim??????Bendede var...Acaba diyorum:)

benim hamileliğim bebeğimin kalbi durduğu için 8. haftada sonlandırıldı gerçi ama dr.umu ve anneannemi çok şaşırtan şey gebelik çizgimdi.açık kahverengiydi . daha 2 haftalık hamileyken o çizgiden ve kasıklarımdaki iğne batması hissinden anladım hamileliğimi.sadece kanda çıkıyordu çok küçük olduğu için. 4 haftalıkken ultrasonda kese göründü.8. haftada aldılar benden :KK43:

benim hamileliğim bebeğimin kalbi durduğu için 8. haftada sonlandırıldı gerçi ama dr.umu ve anneannemi çok şaşırtan şey gebelik çizgimdi.açık kahverengiydi . daha 2 haftalık hamileyken o çizgiden ve kasıklarımdaki iğne batması hissinden anladım hamileliğimi.sadece kanda çıkıyordu çok küçük olduğu için. 4 haftalıkken ultrasonda kese göründü.8. haftada aldılar benden :KK43:

Geçmiş olsun canım çok üzücü olmuş.Bakalım nasip inşl bende hamileyimdir hayırlısı ile..

X