Göbekte kahverengi çizgi

Aşırı derecede gazım vardı göğüs şişmesi ve acıması vardı göğüslerimin sağ üst kısmında damarlanmalar oldu ve oturup kalkarken aniden kasık batmalarım oluyordu ve adetten 1gün önce test yaptım 2.ćizgim silik çıktı zaten ertesi gün de adetim gelmedi ve doktora gittim hamileymişim:))inşallah siz de hamilesinizdir
Umarim oyledir ama hic umidim yok artik. Regle 3 gun kala kan testi yaptirdim 2.0 cikti. 1 gun kaldi bekliyorum. Goguslerim cok sis ve uclari aciyo damarlarda belirgin, karnim da agriyor ama degerimin yukselecegini sanmiyorum :KK43:

Umarim oyledir ama hic umidim yok artik. Regle 3 gun kala kan testi yaptirdim 2.0 cikti. 1 gun kaldi bekliyorum. Goguslerim cok sis ve uclari aciyo damarlarda belirgin, karnim da agriyor ama degerimin yukselecegini sanmiyorum :KK43:
Kan tahlili değerlerinden pek anlamıyorum canım ama umarım hamilesindir adetin gelmezse tekrar test yaptrrsın

Merhaba bu çizgi bende de var adetim 2 gün geçti hamile olabilir miyim acaba

arkadaşlar o çizgi bende doğuştan var ........ağdacım bile hamilemisin? dedi bana .... benim durum daha bir garip yani bende anlamış değilim ....

Merhaba bu çizgi bende de var adetim 2 gün geçti hamile olabilir miyim acaba

Canım malesef bu bir belirti değil bence çünkü bu çizgi ben de doğuştan vardı herkeste var sanıyordum. Yukarıda yorumlarda da doğuştan olanları görünce anladım
Benim kadın aile üyelerimde de vardı bekar kuzenimde falan .
Orada herkeste linea alba diye bir çizgi oluyormuş benim orada tam o çizgi üstünde tüylenme kıl vardı ben 17-18 yaşındayken lazer yaptırıyodum belki oyuzden koyulaşma olmuştur tabi benimki onu bilmiyorum .

İnşallah bebeğin seninledir 😍🤲🏻

X