tırnak batması için tırnağa takılan tel.....

E

EU2

Ziyaretçi
arkadaşlar nette araştırma yaparken bir ayak sağlığı merkezinde ayak tırnaklarına tel takıldığını gördümm sanırım bu tırnak batmasını önlemek içinn ,, eşiminde 3 kez tırnağı çekildi ve şu an yine tırnak batması varr:çok üzgünüm: bende onun bu haline çok üzülüyorumm,,Acaba aramızda bu teli kullanan var mı?? yardımcı olursanız sevinirim arkadaşlarr
umarım konuyu doğru yere açmışımndırr

bende ilkkez duydum benimde tırnağıma seramik düştü yarı gelince düşen yerden hep kırılıyor yarıdan kopuyor benimde çok fazla canım yanıyor bende bir araştırayım bakayım

canım bende eşimde tırnak batması var oğlumdada doğuştan oldu iki parmağı
tırnağı çekmek çözüm değil malesef çocuk cerrahı çekti oğplumun tırnaklarını gene uzadı gene battı
plastik cerraha götürdük acıbademde araştırmalar sonucu öğrendik.plastik cerrah aeliyat etti oğlumu
şöle anlatayım:tırnağın batan kısımları alınıyo deride tırnağı çıkaran hücreler temizleniyo ve dikilyo basit bi operasyon bende oldum çünkü
oğlumda çok sağlıklı bir daha sorun yaşamadık şuan 3 yaşında.hemen bir plastik cerraha gitmesini tavsiye ederim eşinin.çözüm plastik cerrahlarda tırnak batmasında tel takılması felan hikaye çok araştırdım her türlü doktorla görüştüm çünkü hatta lazer felan dediler oda çözüm değilmiş
varsa özel sigortan acıbadem hastanesine gidebilirsin.

nasıl oluo o bi ark. da tırnağı mordu öle bişi mi

tırnağı çekmek çözüm değil malesef çocuk cerrahı çekti oğplumun tırnaklarını gene uzadı gene battı
plastik cerraha götürdük acıbademde araştırmalar sonucu öğrendik.plastik cerrah aeliyat etti oğlumu
şöle anlatayım:tırnağın batan kısımları alınıyo deride tırnağı çıkaran hücreler temizleniyo ve dikilyo basit bi operasyon bende oldum çünkü
oğlumda çok sağlıklı bir daha sorun yaşamadık şuan 3 yaşında.hemen bir plastik cerraha gitmesini tavsiye ederim eşinin.çözüm plastik cerrahlarda tırnak batmasında tel takılması felan hikaye çok araştırdım her türlü doktorla görüştüm çünkü hatta lazer felan dediler oda çözüm değilmiş

cnm netten araştırıyorum bende bu tırnak olayı başımıza bela,tırnağı kestikten sonra fenol sürüyolarmış,seninkide böyle birşeymiydi???

hiç canım artık uğraşma ben yedi yıl ayakkabı giyemedim çektirdim tırnağım dahada battı ayakkabı terlik giyemedim iltihap kanlar diyorum ya ne taedaviler gördüm çare değil tek çare gittim bir yere batan kısmı kestirdim sadece dibindeki tırnağı kazıttım diktirdim artık ordan tırkan çıkmıyor ama görüntüsü daha güzel etin altındak tırnak yani estetik açıdna srun yok özelde msj atarsan yaptırdığım yeri söylerim sana çok makl bir fiyata yaptırdım doktorum inanılmaz iiyidi zaten çekilen tırnak birdaha düzelmediyse iflah olmuyor

EU1 hangi ildesin? Benim de bir arkadaşımın oğlu aynı sorunu yaşıyor. Bir türlü geçmedi tırna batması. Bu arda tel tedavisini deneyen oldu mu?

merhabalar

tırnak batmasında kullanılan teller etkili ve kesin sonuçlar veren bir uygulamadır, bu teller tırnağın kenarlarına takılır, tırnağın düzenli uzamasını sağlar, batan tırnak battığı yerden kurtarılmış olur, tel sistemindeki mantık dişe takılan teller gibidir.

tırnak çektirmek çözüm değildir çünkü tırnak yatağında deforme olduğundan çekilen tırnak çıkarken tekrar batarak çıkmaktadır . bunun önüne geçebilecek tek uygulamadır

uygulama acısız ve pratiktir,

uygulama sonrasında ayakkabı giyebilir günlük yaşamınıza rahatlamış bir şekilde devam edebilirsiniz.

uygulama hakkında daha detaylı bilgiyi esteliza güzellik sitesinden edinebilirsiniz

Malesef bende de aynı problem var, yaralı değil ama artık dayanamıyorum, yürüyemiyorum :/ Sizin ameliyat olduğunuz Acıbadem hastanesi Istanbulda ise, Doktorun adını bana özel mesaj atabilirseniz çok sevinirim :)

merhabalar bende de tırnak batması başlangıcı var ve bu yüzden de bugün tırnağıma tel takıldı. aynı işlemi babamda yaptırıyor ve inanılmaz memnun Bursa da bu işi çok iyi yapıyorlar kesin çözüm diyorlar bakcaz görcez :)

merhabalar bende de tırnak batması başlangıcı var ve bu yüzden de bugün tırnağıma tel takıldı. aynı işlemi babamda yaptırıyor ve inanılmaz memnun Bursa da bu işi çok iyi yapıyorlar kesin çözüm diyorlar bakcaz görcez :)

nasıl gidiyor tedavi bende kocaelideyim. Bugün çok ağrım var ilk fırsatta gidicem. Pedikürde düzgün yapan bulamadım aslında pedikürü güzel yapanda çok rahatlatıyor. memnun kaldın mı gerçekten kesin çözüm mü bu tel çook merak ediyorum

tedavi şu an çok iyi gidiyor. yararını görcek gibiyim. bnde aşırı ağrılar olmadğı için skıntı olmadı ama tırnak batmasına birebr çözm diyrum pedikür kesn çözm değilki :/:KK50:

tedavi şu an çok iyi gidiyor. yararını görcek gibiyim. bnde aşırı ağrılar olmadğı için skıntı olmadı ama tırnak batmasına birebr çözm diyrum pedikür kesn çözm değilki :/:KK50:

ne kadara yaptırdın ve her kontrolde ne kadar ödeyeceksin cnm. Birde benim tırnağım iyice içeri daldı galiba kendim kesip çıkarırdım ama artık dokunamıyorum. hamile kaldım birde ne yapacağım bilemedim. hangi ilde yaptırdın?

sukur tirnak konusuna cevap verenleri buldum..kizlar basim belada bu tirnaklaa ahhh ahh bilseydim oynarmiydim .. hamilelikde oldu benm sanirsam..dogumdan sonra cikti bu illett.. nerdese bi aydir bunla cebelesiyom..baktim agriyo hemen herzamanki gibi diye kestim bakdim gecmiyo biraz daha kestim olmuyoo taaaaaaaa dibine kdr indim yine olmadii tirnagi buldum zor belaa icine pamuk koydum o gun aksam ayagim zonkladi durdu pamugu cikardim birde diyolar pamuk koy zorla buldum sevindim onada dayanamadim ..bide iltihap olustu kenarda et kabardii.. uc gundur tuzlu suda bekletiyom vve kantaron yagiylaa sariyomm..biraz biraz iyi agrisini sisligini aldi ..simdi netten arastiriyorum gewhol diye tirnak yumusaticisi varmiss tirnagi yok ediyomuss ne kadr iyi bilmiyorum.. butun tedavi sekilerini aklimaa not ettim :KK1: bebegimle birde yolculuk yapcam bu ayaklaa terlikle gitmeyi dusunuyorum :KK43:( sizing denediginz fayda eden bi yontem varmi cektirmeyi hic dusunmuyorum cektirilcek kdr degil ama bisiler yapmasam olcakk galiba napacam ben yardim etin yaaaaaaaaaaa

nasıl gidiyor tedavi bende kocaelideyim. Bugün çok ağrım var ilk fırsatta gidicem. Pedikürde düzgün yapan bulamadım aslında pedikürü güzel yapanda çok rahatlatıyor. memnun kaldın mı gerçekten kesin çözüm mü bu tel çook merak ediyorum

yaa batan tirnagi nasil pedikur yapiliyo benm tirnak etin altindaa nasil bulup yapiyo gorunmuyo bileee :S

yaa batan tirnagi nasil pedikur yapiliyo benm tirnak etin altindaa nasil bulup yapiyo gorunmuyo bileee :S

canım tırnağın batan yerini çıkartıyor tırnağı ferahlatıyor ben bir bayana yaptırmış yaptırmış 3 yıl önce bayan çok güzel yaptı ağrıyan şiş parmağı sihirli dokunuş gibi birden dindirmişti. 2 ay önce pedikür yaptırdığımda pedikür yapan bayan resmen mahvetti batığım çok kötü oldu iyice içeri daldı. İşi bilen biri olursa çok faydası oluyor. Annemin ve arkadaşımın bu şekilde düzeldi. Ama ben şimdi başka şehirdeyim ve burda iyi pedikür yeri bilmiyorum.

benimde kızımın doğuştan iki ayak baş parmaklarında batıkları var. ozaman çocuk doktoru eti törpületin şimdiden değilse genç kız olunca sorun yaşar dedi. eşim izin vermedi bebek diye yaptıramadık. kızım 13 yaşında ve 13 senedir çekiyo. aslında batık da değil yapısal bi bozukluk var ve tırnak ete gömülü. her 15 de bir pedikur yaptırıyoz eger geçirirsek hemen şişip iltihaplanıyo. okullar da kapanıyo artık cerrahi çözüm arayacağım. sampuanın anlattığını bi araştırayım

Tırnak telini kesinlikle öneririm. Takılırken, canımın çok yanacağından korkuyordum. Tel yöntemiyle ilgili yapılan tüm yorumları okudum. Beni etkileyen, takıldığı ilk anda etkili olduğuydu. Cesaretimi topladım ve bir merkeze gittim. Pedikür yapıldı- ki bu bile canımı daha çok yakmış olabilir telin takılma anına göre :) - tel takıldığı anda tüm acım bitti. Bu sorunu yaşayanlara önerimdir. İki tırnağım kısa sürede açıldı. Baş parmağımın tırnağı içeri doğru çok
kıvrık ve sert olduğu için belirli aralıklarla tel ayar ve değişimine gittim. Mutlaka deneyin derim.

ARKADAŞLAR BEN ANKARADA OTURUYORUM. AYNI KONUDA BENDE SIKINTI YAŞIYORDUM. BİRDE SEDEF HASTASIYIM. BU YÜZDEN DE TIRNAK YAPIMDA BOZULMALAR OLDU. ANCAK DERYA ÇOBAN AYAKBAKIM MERKEZİ VAR. 3 SENEDİR ORAYA GİDİYORUM. TIRNAKLARIMA TEL TAKILIYOR. İSTERSENİZ İNTERNETTEN ARAŞTIRABİLİRSİNİZ. FAYDASINI GÖRDÜM.

X