Cilt Bakımı Ürünleri Cilt bakım ürünleri ve tecrübelerimiz

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri

mavi deniz

son 4 gün
Kayıtlı Üye
22 Ekim 2007
5.736
5
merhaba arkadaşlar genelde hepimizin ortak sorunudur sivilceli lekeli cilt..hadi önerilerimizi tecrübelerimizi paylaşalım buradan..tavsiyelerimizide..ben ergenlikte cilt sorunu yaşadım hep ama evlendikten sonra cildim düzelmeye başladı sanırım bunu dogum kontrol hapınında faydası oldu..ama ilacı bıraktıktan bir süre sonra tekra başa döndüm..aynı zmanda pko oldugunu ögrendim hepsi birbirini tetikliyor..beyaz tenliyim sivilce ve leke oldugu zaman düşünün halimi..doktorun verdigi imex aksil bouctran adlı kremleride kullandım ama faydasını pek görmedim..şuan md formulatıon jelini kullanıyorum ama faydalı olacagını sanmıyorum temel bakım idi kullandıgım ve birde neutrojenanın nemlendiricisini kullanıyorum..doktor başka birşey kullanmana gerek yok dedi 3 ayda bir cilt bakımı yaptır eger yaptırabilirsen bitkisel peelinfi yaptır dedi..ama gele gelelim cilt bakımıda yaptırdım ürünleride kullanıyorum benim derdime çare olmuyor..kullandıgınız mem nun kaldıgınız ürünleri paylaşırmısınız?

mavi denizcim topiğin hayırlı uğurlu olsun a.s. ilk yorum benden gelsin
bende beyaz tenliyim ergenlik döneminde hiç cilt problemi yaşamadım ünv. yıllarınd bir başladı sivilceler yoğunluk sırtımda ve omuzlarımda olmak üzere taaki senin dedğin gibi d. kontrol hapı kullanana kadar sürdü hapla cildim çok süper oldu hapı bıraktım yne aynı şekilde sivilceler devam ediyor ben sadece avonun yağlı ciltler için olan temzileyicisini kullanıyorum bunun için doktora gitmedim

Doktora da gittim bir sürü ilaç da kullandım, düzenli temizleyici ve tonik kullanmadığım zamanlarda hemen çıkıyor, tabi stres ve yağlı yiyecekler. Ne yaparsan yap hep çıkacaklar. Ben de avonun yeşil renkli ürünlerini kullandığım zamanlarda epey azalmıştı ama kendime bakacak vakit bulamıyorum ki:))

maalesef cilt ürünleri ile hiçbir alakası yok. bende de var pko yüzünden ilacımı bıraktığım an suratım şekil değiştiriyor. bebek düşünmüyorsan yasmine iyi gelir.

Tşkler yorumlarınız için ama ben bebek düşündügüm için hap kullanamam bakalım..mecbur böyle idare edecez.araştırıyorum özel bakım için krem yada leke için bir krem veya losyon bakabilirim.

benim de ergenlik döneminde yüzüm ateş gibi kızarırdı çok problemliydi şimdi arada sırada çıkıyor ve daha sakin bi cildim var ama tabi izlerim duruyor :çok üzgünüm:
şimdilerde izlerim için the body shop un çağ ağacı serisinin leke giderici gece losyonunu tüm yüzüme sürüyorum bir de yine the body shopun çay ağacı yağı var onu da sivilce lekelerinin üzerine sürüp yatıyorum hafiflemeye başladı tavsiye ederim haftada bir de natural sea beauty (loreal'in yan ürünü) peelingini yapıyorum yaklaşık 1 ay oldu bu ürünleri kullanalı şimdilik kullandığım en iyi ürünler diyebilirim

Tşkler yorumlarınız için ama ben bebek düşündügüm için hap kullanamam bakalım..mecbur böyle idare edecez.araştırıyorum özel bakım için krem yada leke için bir krem veya losyon bakabilirim.

gebelik öncesi ve sırasında da kullanımı tavsiye edilmeyen dermokozmetikler var (arındırıcı,soyucu maskeler vb kimyasal peeling amaçlı kremler vs) bunlara dikkat et mesela masam kullananılabilenler arasında

gebelik öncesi ve sırasında da kullanımı tavsiye edilmeyen dermokozmetikler var (arındırıcı,soyucu maskeler vb kimyasal peeling amaçlı kremler vs) bunlara dikkat et mesela masam kullananılabilenler arasında

bunu daha önce duymuştum ama ne oldugunu bulamadım iyide gebelikte kullanılanlar genelde çok hafif ürünler oluyor ve gerçekten o tür ürünlerde pahalı diye duydum..

benim de ergenlik döneminde yüzüm ateş gibi kızarırdı çok problemliydi şimdi arada sırada çıkıyor ve daha sakin bi cildim var ama tabi izlerim duruyor :çok üzgünüm:
şimdilerde izlerim için the body shop un çağ ağacı serisinin leke giderici gece losyonunu tüm yüzüme sürüyorum bir de yine the body shopun çay ağacı yağı var onu da sivilce lekelerinin üzerine sürüp yatıyorum hafiflemeye başladı tavsiye ederim haftada bir de natural sea beauty (loreal'in yan ürünü) peelingini yapıyorum yaklaşık 1 ay oldu bu ürünleri kullanalı şimdilik kullandığım en iyi ürünler diyebilirim

bende de bu serinin sabunu yagı ve maskesi mevcut yagının bir süre kullandım ama öyle faydasının görmedim devemmı etmeliydim daha da..leke giderici losyonu hangisi bende bir kere nemlendiricisini sürdüm ama aynı merhem kıvamında idi görüntüsü ama yüze sürülünce eriyor tabii..

bende de bu serinin sabunu yagı ve maskesi mevcut yagının bir süre kullandım ama öyle faydasının görmedim devemmı etmeliydim daha da..leke giderici losyonu hangisi bende bir kere nemlendiricisini sürdüm ama aynı merhem kıvamında idi görüntüsü ama yüze sürülünce eriyor tabii..

ama pko yüzünden de dıştan kullandığın şeyler sende pek işe yaramamış olabilir seni daha çok uğraştırır cildin benneyaptımki

X