Mis kokulu parfümler...

mavi deniz

son 4 gün
Kayıtlı Üye
22 Ekim 2007
5.736
5
merhaba tavsiye edebileceginiz şekerimsi koku varmı?ben bu tür kokuları severim şuan tommy ve avonun bir parfümü var adı aklımda dgl bunlar şekerimsi kokular dgl daha önce kullandıgım bir koku vardı avonun yine treselle adında dışı mor olan bir parfümü var o güzeldi yeniden almayı düşünüyorum fiyatıda düşmüş..sizin varmı tavsiye edebileceginiz koku?

Şuanda avon dan little black dress kullanıyorum ama vazgeçilmezim far away hem kalıcı hem kış kokusu bide "ıncandessence bunu tavsiye ederim.sengözlerimebaksanab

şekerimsi değil ama bende romance ı çok seviyorum orjinali daha kalaıcı ama açık parfümüde fena değil yani. ama her açık parfüm orjinalinin aynısı olamıyor. ben orjinalini bi kez kullanmıştım benzeri olan açıklar var onlardan alıyorum

Şekerimsi avon da women of earth ben avon Rare Gold şiddetle tavsiye ediyorum inanılmaz guzel ve kalıcı bir kokusu var ayrıca bLue rush for her ve perceive for her bunlarda hoş kokular

Lolita Lempicka tavsiye ederim =) Cok sekerimsidir

Son düzenleme:
Estee Lauder- Pleasures çok hoş menekşe ve zambak kokusu. ÇEvremdekiler çok beğeniyor kaydirigubbakcemile5

Kızlar sagolun ..hem şekerimsi hem kalıcı istiyorum ama çokta pahalı parfümlere göz dikemiyorum..avondan bakacam bir ka. Tanesine..yeni katalog çıkmış ama nette varmı şuan bilmiyorum...

şuan ben de avonun perceive(kalıcı)ve purblancasını(hafif) yerine göre çokta beğenerek kullanıyorum,ama ilk fırsatta daha önce kullandığım (avon) always ı mutlaka edinecem müthiş tatlı kokan bi parfüm sanada bunu tavsiye edebilirim pişman olmazsın gibime geliyor...

avonun women of earth ,surreal tatlı ve kalıcı kokular tavsiye ederim indirim zamanları oldukca uyguna geliyo deneyebilirsin canım

merhaba tavsiye edebileceginiz şekerimsi koku varmı?ben bu tür kokuları severim şuan tommy ve avonun bir parfümü var adı aklımda dgl bunlar şekerimsi kokular dgl daha önce kullandıgım bir koku vardı avonun yine treselle adında dışı mor olan bir parfümü var o güzeldi yeniden almayı düşünüyorum fiyatıda düşmüş..sizin varmı tavsiye edebileceginiz koku?

avonda tavsiye edebilceğim en güsel parfüm benim için turuncu yuvarlak şişesi var ıncandesıns bayılıyorum o kokuya ara ara satılmıyor satıldığında iki tane alığ yedekde tutuyorum mutlaka

Bulcuka katılıyorum, bu parfümü (incandenses gibi bişeydi adı) ben de seviyorum ama çiçek kokusuna daha çok benziyor. Şeker kokan düşünüyorum da, online avon kataloğuna bakıyorum, çünkü ben parfüme öyle çok para veremem. O mor tresel gene indirimde hem de %50, meraklısına duyurulur. Ben treseli seviyorum. Ungaro var, bu ay indirimde değil ama onu da seviyorum ben ama hafif. Bir de bu önümüzdeki kampanyada çıkacak bir parfüm gelecek bugünlerde bana, kardeşim satıyor da, onu da denerim size bilgi veririm bakalım güzel mi? Ama ben ağır kokuları tercih etmiyorum, şimdiden söyleyeyim.

escada- sexy grafitti
baya sekerimsi kokusu var bence, öyle oldugu icin kullanmiyorum o yüzden biliyorum :)

escada - sunset heat
süper bi koku, insan yaz mevsimine gidiyo valla.. yrn sürüp sürüştüreyim bare :)

ben pek sekerlı kokuları sevmıyorum ama escada sexy grafıttı cok guzel kokuyor.benım vazgecılmezım BVLGARI....

treselle nin mor olanından arkadaşımda kullanıyor. treselle seduction evet hoş bir koku. hatta acil lazım oldu. avon u bekleyemedim. gittigidiyordan bi bayandan aldım.24,9 dan 2 tane alınca kargoda ödemedik:)

Avonda son çıkan parfümlerden fire me up vardı aynı ciklet aroması var ya onun gibi kokuyor. Çok fazla kalıcı olmasa da bence avondan aldığım bir çok parfümden çok daha uzun süre kalıyordu tavsiye edebilirim.

Şimdiye kadar en beğendiğim parfüm Cacharel Promesse idi o böğürtlenin kokusu yok mu sarhoş ediyor insanı şekerimsimidir bilemem ama biraz tuzlu fiyatı.

escada - magnetism
escada - Tropical Pounch
escada - collection

escadanın bütün serisini kullandımm hepsi birbirinden hoş güsel kokularr şekerli kokular yanee denemeni şiddetle tavsiye ederim

X