Şampuan ve Saç Kremleri Elseve boyal salar iin ampuan

melsi_3

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Aralık 2008
55
0
elseve boyalı saçlar için olan şampuandan aldım ama daha kullanmadım yorumlarınızı bekliorum :CüvCüv:

canım ben daha önce kullanmıstım ıyıydı ama suanda sacımdakı boyayı yok edıyorum dogal sacıma dönüyorum :)) dove da cook ıyı yapıyoo sacları üstünede krem ohhh :)))))

elseve boyalı saçlar için olan şampuandan aldım ama daha kullanmadım yorumlarınızı bekliorum :CüvCüv:

Boyalı saçlar için olanını kullanmadım ama sarı kutu olanını kırık saçlar için onu kullanıyorum şampuan saç kremi ve durulanmayan bakım kremi saçlarım kendini bayağı topladı

canim ben yillardir kullaniyorum boyali saclar icin cok iyi
sampuanimi degistirdigim an saclarimi taniyamiyorum cok kotu oluyorlar
baska sampuanlara degismem

Kuaförüm cok öneriyor bu ürünü... ama bende kullanmadim hic, bi arkadasin dedigi gibi sari serisini kullandim ve cok memnun kalmistim...

Boyalı Saçlar İçin Damla Sakızlı Şampuan Var onu deneğin ben oldukça memnunum istediğim sonucu veriyor. Bir çok markanın var istediğiniz alın:KK49:

ben sampuan oalrak elseve arı sütü serisini kullanıyorum suan ama elseve boyalı saçlar içinde sıvı saç kremini aldım onuda en son kullanıyorum bu şekilde dahada memnunum saçları dahada ışıl ışıl yapıyor arı sütü ve kırmızı elseve karışımı kokuda bir harikaaa

kızlar sizce sarı olan seri mi kırmızı olan seri mi ben saçlarıma balyaj yaptırıcam
ve yumuşak olsun istiyorum saçlarım..daha önce elseve in farklı bi şampuanını kullanmıştım hoşuma gitmişti
ha tabi bi süredir de gliss siyah seriyi kullandım o da güzeldi ama şimdi elseve le ilgili neler düşündüğünüzü sorayım
benim gibi boyalı/röfleli saçı olup kullanan oldu mu

Elseve'in kırmızı serisini senelerdir dönüp dolaşıp kullanırım. Gerçekten canlılık ve yumuşaklık verdiği bir gerçek. Boya kalıcılığını etkilediğini sanmıyorum ama canlılık ve yumuşaklık vermesi de gayet yeterli bence. Pek çok kalbur üstü şampuanın veremediği bir etkisi var. Onun dışında pembe renkliparlak serisi de on numara. Yumoş yumoş yapıyor saçları, ışıl ışıl oluyor. Market boyaları içinde tartışmasız en iyisi Elseve bence zaten. Bir tek çimentolu serisi hiç bana göre değil :))

ben elseve komple onarıcı 5 şampuanı ve saç kremini kullanıyorum çoooooook memnunum yumusacık oluyor

X