Kullandığınız Makyaj Temizleme Ürünleri

whiterose

Guru
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2008
2.576
4
39
bu başlık altındada kullandığınız makyaj temizleme ürünlerini fiyat ve performans açısından tartışalım ve birbirimize önerelim dedimkaydirigubbakcemile5
sonuçta makyaj yapmak kadar makyajı temizlemekte cildimizin sağlığı için çok önemli önemli:1rolleyes:

ilk olarak ben başlıyim.
göz makyaj temizleyicim neutrogena göz makyajı temizleyicisi oldukça memnunum.göz makyajını oldukça iyi temizliyor.fiyatıda 14.50 lira.
1027_buyuk.jpg

cilt makyajımı temizlerkende bebak acıbadem sütünü kullanıyorum ve gerçekten bi harika.favori ürünlerim arasında:asigim:

Son düzenleyen: Moderatör:
maybelline hassas gözler için olanını kullanıyorum arkadaşlar.memnunum bende ama neutrogenayı denemek istiyorum.

ben en son loreal almıştım genel olarak güzeldi gözlerimi yakmıyodu ama rimelimi temizlerken biraz zorlanıyodum bitmek üzüre başka bi marka almak istiyorum bakalım :eek:
adszav1.png

w225.png

87_buyuk.jpg

kızlar gurbaanın tavsiyesiyle bundan siperiş ettim markası talika .çok memnun olduğunu söylemişti:asigim:
inşallah haftaya elimde olcakdelikafadulden
performansını paylaşıcam hemen:lepi:

arkadaşlar ben de buradaki forumlardan birinde okumuştum. Acı badem sütü makyajı çok iyi çıkarıyor, yüzü de çok iyi temizliyor diye.Aldım. Valla oldukça iyi çıkarıyor.Waterproof maskaralarda bile çok etkili.

whiterose beni anlatmışsın kaydirigubbakcemile3
ben de göz makyajını neutrogena ile yüzümü de bebak ile temizliyorum kaydirigubbakcemile2

Maybeline NewYork kullanmaya başladım!
Şimdiye kadar kullandığım en iyi makyaj temizleyicisi!

valla arkadaslar ben avonun temızlıyıcısını aldım denedım max factorun bı rımelını kullanıorum kesınlıkle temızlemedı ama Loreal'in ideal balance dengeleyici temizleyici sütünü kullanıyorum yaklasık 5 senedır ve cok memnunum

ben maybellıne göz makyaj temizliyicisi aldım en son perforamansı kötü hiç memnun değilim.temizlemiyor.olay ın temizleme sütünü kullanıyorum cildime çok iyi temizliyor makyajı.estee lauder un göz makyajı temzileyiciside var ende ama oda harika diyemiycem ama maybellıne den iyi.

arkadaşlar talika göz makyaj temizleyicimi aldım ve kullandım:lepi:
çok güzel kremsi bir dokusu var ve yağlı his bırakmıo:asigim:
ayrıca kirpikler ve göz çevresi içinde bakım sağlıyormuş şiddetle tavsiye ederim:lepi:

ben göz için makyaj temizleyicisi olarak nivea makyaj temizleme mendili kullanıyorum ( özellikle nivea, ötekiler alerji yapıyor )
yüzümü yıkamak için de sebamed likid yüz&vücut şampuanı kullanıyorum
çok çok memnunum bu ikilidena.s

Arkadaşlar yüzü makyaj ve kirden arındırmak için bir sürü ürün denedim, hakikaten clarins temizleyicimi tek geçerim sositososito
Hem cildimi en ufacık kurutmuyor hem de onla yıkadıktan sonra kullandığım tonikli pamukta makyajın kalıntısı kalmıyor
Hem ii temizleyip hem kurutmaması çok süper kaydirigubbakcemile2

arkadaşlar talika göz makyaj temizleyicimi aldım ve kullandım:lepi:
çok güzel kremsi bir dokusu var ve yağlı his bırakmıo:asigim:
ayrıca kirpikler ve göz çevresi içinde bakım sağlıyormuş şiddetle tavsiye ederim:lepi:

nerden altın bebişim ve kaça aldın

kıslar ben carrefourdan cosmetıques skıncare isimli temızleyıcı aldım.hemde 8.50 idi ve 1 alana bir bedavaydı.tereddutle aldım ve cok memnunum.hemde yag gibi oldugu için 1 -2 damla bile yetıyo..

ben yıllardır lorealin temizleme sütü ve toniğini kullanıyorum. lorealin göz makyajı için temizleme suyunu almıştım. tam temizlemiyor. süt olanı ile göz makyajını da temizliyorum. bazen gözümü yakıyor hemen su ile yıkıyorum. önce pamuğu su ile ıslatmak gerekiyormuş. ben genel olarak memnunum ama şu bebak acı badem sütünü de merak ediyorum.

kızlar sizce avon göz makyajı temizleyicisi almalı mıyım(suya dayanıklı makyajı çıkarıyo mu)

X