Göğüslerim çok acıyorrrr....

pbinay

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Aralık 2008
192
0
41
Selam kızlar,

Bugün 7 hafta 2günlük hamileyim. Yaklaşık 2 haftadır göğüslerim büyümeye ve acımaya başladı. Balenli sütyen takamıyorum. Normal mi şimdiden başlaması??:CüvCüv:

benimde o dönemlerde acıyodu cnm büyüyodu şimdide gögüs uç kısımları çok fena sızı yapıyor ben krem sürüyorum iyi geliyor bi dene istersen

denicem canım sağol. önceden adet olacağıma yakın olurdu böyle. şimdi ise sürekli acıyo. sağol hemen denemem lazım...yerimseniben

benimde o dönemlerde acıyodu cnm büyüyodu şimdide gögüs uç kısımları çok fena sızı yapıyor ben krem sürüyorum iyi geliyor bi dene istersen

canım hangi kremi kullanıyorsun?normal bi nemlendirici mi yoksa extra bir kremimi var:kahve:

canım normal...ben hamıle olduumu ogrenmeden oncesınden bı başladı agrımaya hala agrıyo fall ustelık 2 bedende buyuduler...bakalım doguma kadar ne kadar olcaklar merak edıorum dogrusu...ılk zamanlar ben ustune bıle yatamıodum goğüslerımın....dusun yaniii agrısını...sewgıler

normal krem kullanilmasa iyi olur diye duymustum. bazi markalar bunun icin ozel krem satiyorlar. doktorum pahalisi da ucuzu da ayni etkiyi yapar cok para harcamaya gerek yok demisti

canım hangi kremi kullanıyorsun?normal bi nemlendirici mi yoksa extra bir kremimi var:kahve:

yok cnm normal nemlendirici kullanıyorum hatta karnıma sürdügüm işde bepanthol diye bi krem daha çatlağımda oluşmadı gögüs sancılarımada iyi geldi bilmiyorum doktorun önerdiği çatlak kremleri çok pahalıydı almadım eczane bunu önerdi memnunum şimdilik istersen al dene 17 ytl ydi:CüvCüv:

dogal zeytin yagıda kullanabiirsiniz

agrı,acı,kaşınmaya bire bi......

benimde gögüslerim cokkkkkkkkk kaşınıyordu ve felaket büyüdüler

başlarda ben de öğleydim, yanlışlıkla kolum değse nasıl canım yanardı, ama zaman geçtikçe azalıyor şu anda sadece uçlarında hassasiyet var, bence krem filan kullanmayın kızlar çok zorda kaldıkça, sonuçta gecici bir durum, biraz sabır....

Gebeliğin ilk dönemlerinde normal arkadaşlar. Ben ağrıdan yan bile yatamıyordum. Ama sonradan geçiyor... Biraz katlanmak gerek....

X