Bikini bölgesini evde nasıl alıyorsunuz?

eger temız bi agda salonuna gıdıyosan ve kendıne aıt konserve sır agda alıp ve her gııtıgınde yanında tasırsan mıkrop kapmak soz konusu olmaz...

Evet doğru kendimiz götürürsek ağdamızı sorun olmaz.

üst kısmaına bastırınca ağrı olluyor oda normal zaten deri altından kıl çekiyoruz .ben braun la alıyorum küçüklüğümden beri kökten aldığım için acı durmuyorum artık

kırk yılın başı makine değil de sir ağda ile alayım diye giriştim,yapmaz olaydım sir ağdayı her tafa bulaştırdım hem de yapışan sir ağdayı çıkartamadım,zeytinyağları ,kremler....offffff:çok üzgünüm: siz nasıl yapıyorsunuz?
aynisini bende denedim sonuc aynen senin yaptigin gibi oldu bidahami tövbe

ağdayua giden arkadaşlara bi sorum olucaktı benim 1 ay diosunuz siz bir ayda çok uzamıyolar mı ne biliiim her ne kadar o kişinin işi o olsada ben çok utanırım öle siyah siyah.ne kadarken uzunluğu aldırmaya gidiyorsunuz

Ben de kendim evde yapmaya çalışıyorum,4-5 sefer sir ağdayla denedim,canım çıktı tabii...Fakat tüylerde bir azalma farketmedim o yüzden ağda yapmamak için süreyi uzattıkça uzatıyorum,canım çok yanıyor.Üst taraf iyi kötü tamada altlara iniyor musunuz?Yani vaginanın etrafını da kökünden alabiliyor musunuz?Arkadaşlar ben alt taraflara ineyim mi bilmiyorum çok mu acıyor?

slm arkadaşlar.ben bikini bölgemei ağdayla alıyorum birkere jilet bile vurmadım.3-4aydırda önce ağdayla alıp kalanları makineyle alıyorum iyiki jilet kullanmamışım.ama bi sorum olcak ağda yapanlar bilirler sanırım.bikini bölgesini ağdayla aldıktan 1-2gün sonra bi acı ağrı oluyo mu bastırınca düz kısmında.

bende normal ağdayla alıyorum,dediğin gibi acım felan olmuyor..valla tertemiz oluyor,ama alışmak zor normal ağdaya.eline yüzüne bulaştırmadan yapabilmek önemli..ay utandım neler diyorum ben:p:
öptüm şekerlera.s.

arkadaşımın fransa'daki bi tanıdığının yaşadığı olayı aktarmak istiyorumm:)
kadın jinekoloğa gidiyo muayene için, içerde tabi bir sürü stajyer...
nese kadın açıyo, doktor gülmeye başlıyo, stajyerler de...
doktor diye, "bu ne böyle, yolmuşsun, tertemiz, bizde kimse almaz bu kılları, almayın, genital bölgedeki kılları almak zararlı, uzadıkça makasla kesin"

korkunç bi durum yahu, utancımdan yerin dibine girerdim ben olsam

benimde bir arkadaşım amerikada doğuma giderken almış tertemiz gitmiş. hastanede fahişemisiniz diye sormuşlar. normal kadınlar 0rayı almıyorlarmış

ayrıca kasıklara ağda lenf nodları bulunduğu için zararlı diye duymuştum

Ben birkac ay öncesine kadar krem kullaniyordum ama makina ile almaya karar verdim ve su an sirf ön kismi makina ile aliyorum altlara inemiyorum henüz cesaretim yokki :eek: .

Benim sorum makina ile alan arkadaslar bende kanamalar oluyor makinanin cimbiz kismi bile kan oluyor ve daha sonradan kabuklu yaraya dönüsüyor sizce bu normalmi Kas yapayim derken göz cikariyormusum gibime geliyor :eek: . Acaba agda denesem basarabilirmiyim cokmu zor agda yapmasi. Hayatimda bir kere denemistim agda yapmayi o zamanlar cok kücüktüm 14 yasindaydim sanirim. Hüsranla sonuclanmisti heryeri batirmistim birde agdayi cekememistim. onun icin agda yapmaya cekiniyorum.

bir kökün içinden 2 3 tane tüy çıkınca kanama oluyor.bnm koltuk altında da oluyor aşağıdada.normal bişey korkma

ben emlayı denedim çok memnun kaldım acıyı epey azaltıyo kremi sürüp 1 saat bekledim sonra sir ağda ile aldım 2 gün acısı geçmedi ama ağda yaparken çok acımadı tavsiye ederim kremsiz asla yapamazmışım onu anladım
mrb.emla nedemek?nerde bulabilirim?

Kızlar malum yeri şu ana dek jiletle aldım.artık ağdaya geçmek istiyorum.tahmininiz üzere zor oluyor.yarısını alıyor yarısı duruyor.bunun kolay bir yöntemi var mı?jiletten ağdaya geçen arkadaşlardan yol göstermelerini rica edicem.:eek:

bende uzun süredir ameliyat eldiveni kullanıyorum ve çok memnunum uzun sürede çıkmıyor hemde yarı yarıya azalma oldu..

eldivenle nasıl alıyorsun pekı uzamalarını mı bekliyorsun anlamadım çok kısa çıkanlar alınmaz çünkü eldivenle almak için uzun olması gerekmez mı?:uhm:

kızlar ilk başlarda bende çok utanıodum ve kimseye aldıramm diodum.kuzenim herzman gittiği salona bigün zorla benide götürdü.canımda öle çok kıymetli falan diildir.sadece utandığım için gidemedim bugüne kadar.o salondan çıkıp eve gittikten sonra salaklığıma yandım yani bu zamana kadar neden gitmemişim die.bizim gittiğimz salonda özel ağda külotları var onu giyiyosun ve bölge bölge açıosun.tabiki kadın görüo ama öle zart die açıp yatmaktan daha ii bi yöntem bence.1ay rahat gidio.çok memnunum valla.reglinzden 1hafta sonra gitmenizi tavsiye ederim hem daha az acıo hemde tüyler o zaman daha yumuşak oluoMUŞ.utanıcak bişi yok kızlar relaxxx:)))

kızlar emlanın yan etkisi olur mu?hani iç kısmına denk gelirse falan:eek:

eldivenle dudak kısmını ve onun alt kısmını da alıyormusunuz? acımıyor mu ?

X