Bikini bölgesini evde nasıl alıyorsunuz?

Bende epileydi ile alıyorum ama bir zamanlar alt kısma acı yüzünden dokunamadığından sürekli jilet kullanıyodum ama bu site sayesinde emla krem diye bişey duydum araştırdım aldım kullandım ve o günden beri çok rahatım epileydi ve emla krem saolsun...yerimseniben

canım emla krem alt tarafları uyuşturdu mu?ben ağda ile yapmaya çalıştım beceremedim bir türlü:KK43:(

kuaför salonunda ağda yaptıranlar
!bende gitmeyi düşünüyorum .szie bazı sorularım var?
1)ne kadar sürüyor?
2)nasıl yapıyorlar?
3)ne kadar acı duyuyorsunuz?

ayrıntılarıyla açıklar mısınız.???

Gmz :];2437026 .!.:
15 dk falan sürüyo,ben gittiğimde sıcak normal ağdayla yapmışlardı tabi acı oluyo ama elleri alışık oldugu çok çabuk bitiyo ama ben utandığım için evde yapıyorum :KK70:

altları nasıl yapıyorsun canım ya.ben yapamıyorum....

bence en güzeli ağda kuaför salonunada gitmem kesinlikle ağda kolay oluyor hem insan alışıyor bence yapışmıyorda

kızlar ilk bikaç seferde acı duyma ve zorlanma doğal tabi ama sabretmek lazım:)zorlanma azalacak ama acı hep devam edecek bunu unutmayın:) çok şükür alamama gibi bi derdim yok.20 dk falan sürüyo bütün bikini bölgemi almak ama ben tamamen kurtulmak istiyorum:KK43:(((

kızlar belki daha önce konuşulmuştur ama bu emla kremi sağlık karnesine yazdırabiliyor muyuz?ve de fiyatı ne kadar?

kzılar bende bikini bölgemi makine ile almıuodumjilet kullanıyodum ama ben bebek olması için tedavi göruyorum ve sürekli temiz olması lazım jilette malum aksamına cıkyo baskasınada aldıramıyorum utanıyorum)))) bende eczaneden bi sprey aldım sogutucu belki alırsınız diye söyledim bence deneyin zaten 2 defa aldıktan sonra kendiliginden inceliyo

kızlar belki daha önce konuşulmuştur ama bu emla kremi sağlık karnesine yazdırabiliyor muyuz?ve de fiyatı ne kadar?
canım ben gecenlede bi fromda okudumdu karneye yazılıyomus ama bunun için tanıs bi dr lazım biraz özele girdigi için her dr yazmıyo

mrb arkadaşlar
pikini bölegesini ağdayla almak oldukça can yakıcı acaba bana tavsiye edebiliceniz uyuşturucu bi krem varmı

doktor eldiveni diyorum, baska da bir şey demiyorum. tertemiz, fazla da acımıyor. şiddetle tavsiye ederim kızlar.

doktor eldiveni tüylerin alımını kolaylaştırıyor bazen ben de öyle alıyorum eldiveni elinize takıyorsunuz ve tüyleri tuutp çekiyorsunuz bu kadar ama yine de aşağı tarafları almak için öneremeyeceğim bence çok acıtıyo

ya ben lazer epilasyon düşünüyorum orası için ama tam bi araştırma yapmadım bu knouda bilgisi olan var mı

lazeri ben denedim ama yarıda bırakmak zorunda kaldım hamişlik tedavileri için 3 seans gidebildim tamam tüylerin sıklık derecesi hafifledi ancak alt tarafa doğru popo kısmındaki ince belirsiz tüycükler olurya yahu onları azdırdı bu defa pişman oldum valla yaniii gittiğim yerde iyi bir yerdi ama yarıda bırakmıştım ve tüycüklerle ilgili de arayıp sormadım açıkçası nebiliim pek te işe yaradı diyemem yani

kzılar bende bikini bölgemi makine ile almıuodumjilet kullanıyodum ama ben bebek olması için tedavi göruyorum ve sürekli temiz olması lazım jilette malum aksamına cıkyo baskasınada aldıramıyorum utanıyorum)))) bende eczaneden bi sprey aldım sogutucu belki alırsınız diye söyledim bence deneyin zaten 2 defa aldıktan sonra kendiliginden inceliyo

adı ne şu spreyin yahuuu bizde deneyelim sunu bir kızım var benim 14 yaşında onada denerim belki yahu ağda çok zor oluyor jilet kullansın istemiyorumda ama oda ağda istemiyor ben kuaföre gitmeye çekiniyorum onu hiç götürmeye ikna edemem netcez bilmem

ya bu soğutucuyu tam olarak ne yapıyorsunuz anlayamadım biraz açıklar mısın? :uhm:

evet doktor eldiveni gerçekten çok işe yarıor. ben her yerimi eldivenle alıorum artık.hem acısından bi süre sonra tenim uyuşuo ve hiçbişi hissetmeden tavuk tüyü yolar gibi tüm tüylerimi yoluom özellikle genital bölgeme herşeyi denedim en iyi yöntem eldiven :)

Kızlar bundan kökten kurtulmanın yolu yokmutatlicadiarzu Kıllara sonnnjeyyar İstemiyorum onları:dilcikar:

kırk yılın başı makine değil de sir ağda ile alayım diye giriştim,yapmaz olaydım sir ağdayı her tafa bulaştırdım hem de yapışan sir ağdayı çıkartamadım,zeytinyağları ,kremler....offffff:çok üzgünüm: siz nasıl yapıyorsunuz?

hazır ağda bantları var.çok kolay ve temiz.yanında temizleme mendili ve kullanımı ile.tavsiye ederim dene

kuaföre gidiyorum her ay 10 dakkada tamam. çekemem evde okadar zahmeti:icecream::icecream::kahve:

en son doktor eldiveni ile aldım her yerini valla :nazar: önceden sadece üstleri alabiliyordum doktor eldiveni ile altlara dokunamıyodum o nedenle heryeri ağda ile alıyodum ama bu sefer ağda ile uğraşmak zor geldi ve doktor eldiveni ile aldım heryerini belli bi süre sonra uyuyştu gerçekten çok acı çekmedim ve de çok sevindim ya gayet pratik diğer ay da öyle alcam bakalım olcak mı yine

kizlar bende emla krem kullandim,ama bende zerre kadar bi uyusma saglamadi,nasil köklerim varsa:)
jiletle aliyorum ama malum tertemiz olmuyor.laseride simdilik sadece yüz bölgeme yaptiriyorum,malum pahali...bikini bölgesi icin dis doktoru bir arkadasim var,su dis cektirirken kullandiklari bi sprey var,ondan benim icin siparis etti ilac depolarindan.kullanan arkadaslarim var cok memnunlar,heryerden temin edilmiyo tek sorun o!!gelsin.bi deneyim,sonuclari sizinle paylasirim kizlar...öpüldünüz

X