Bikini bölgesini evde nasıl alıyorsunuz?

a.s kesinlikle katılıyorum.. o kadarrahat oluyoki anlatamam.. tavsiyem, ilk yaparken çok küçük bölgeler halinde alın, yavaş yavaş yani. biraz uzn süre ama canınız yanmaz. zamanla, jilet veya makina ile yaptığınız günlere üzüleceksiniz bence... a.s

canım ya kesinlikle katılıoyrum kaç sene hep tüy dökücü ile aldım aldığımda tamam çok güzel tertemiz oluyodu ama sabahına hemen çıkıyodu şimdi ise ağda yapmaktan çok memnunum keşke yıllar önce ilk denediğimde canım acıdı diye vazgeçmeseymişim diyorum

Bende senelerce çok acıdığı için jilet kullandım ve çok fazla yayıldı şimdi ağda ile alıyorum öncesinde emla %5 diye bir anestezi kremi sürüyorum 2 saat bekliyorum iyice uyuşuyor ondan sonrasında sir ağdalı soğuk ağda bantlarıyla alıyorum 10 dkmı alıyor ve hiçbir acı hissetmiyorum sizede tavsiye ederim:KK66:

edri merhaba
bende emla krem kullanıyorum 1,5 saat bekliyorum bende
içinden çıkan jelatinleri kullanıyormusun

ya bişi dicem braun un bikini bölgesi için öze lbaşlığı var ondan kullanan varmı..daha doğruşu kullanmasını bilen varmı...kökten hallediyo ama çok acıtıyo:S

yaa arkadaşlar, ben eldivenle alıyordum ama dudakların üzerini falan alamıyordum çok acıdığı için. Bu kez o kısmı cımbızla aldım biraz. Cımbızla alsam nasıl çıkar, sert çıkar mı? Cımbızla almaya devam etsem azalır mı ? Jiletle yaptığım için çooook vaaarrr :KK43: :KK43: Bir de bu iki bacak arasında benim çok fazla var, sizin de öyle mi ? O kısmı alıyor musunuz?

kırk yılın başı makine değil de sir ağda ile alayım diye giriştim,yapmaz olaydım sir ağdayı her tafa bulaştırdım hem de yapışan sir ağdayı çıkartamadım,zeytinyağları ,kremler....offffff:çok üzgünüm: siz nasıl yapıyorsunuz?

ARKADAŞLAR
aramızda kuaför olan arkadaşlar bilir sir ağda yı bu işi gerçekten uzun zamandan beri bu işi yapan kişilere yaptırmanızı şiddetle öneririm

bu anlamda bışma gelen bi olayı özet geçim durumun ciddiyetinin farkına varın die anlatıyorum

bi gece kız arkadaşımla gecenin 3 ünde ağda muhabbeti açıldı . o sıra ağda yaptırmam gerekiyodu ama para anlamında sıkıntıda olduğum için o günlerde kuaföre gidememiştim ve bunu arkadaşıma söyledim . bunun üzerine arkadaşımda ben yaparım sana demişti . ben daha önce kuaförde çalışıtğım için bu işi bilyodum ayrıca ağda sertifikam bile vardı tanaçan dedğimiz türkeyenin en iyi ağda markasından . herneyse üst bölgeyi aldı ara kısıma geldiğinde,ben arkadaşıma dedim ki "aslında sana yaptırmam yanlış en ufak bi yanlış çekimde deri kopması yırtılması vb . kazalar olabilr" ki cümlemi bitirmeye kalmadı lafa getirip canım acımasn die bir anda cekesiye bende iç kısımda 2 cm lik bi yırtık oluştu o gece tampon yapıp kanı durdurdum ve ertesi gün 3 tane dikiş atıldı . oyüzden bu işi bilen birine yaptırmakta fayda var !!!

DİKKAT EDİLMESİ GEREKEN

Sir ağda saf çam ağacı reçinesinden yapıldığı için hiç bişekilde şeker içermememkte bu yüzden kıllar zamanla azalmakta ve zamanla mink batıkların oluşması normal çünkü kıl kökü zayıfladığı için çıkamaz,

reklam amaçlı algılamayın ama gittiğiniz kuaförlerde Tanaçan ve depilissima ürünlerini tercih edin. bu marketlerde satılan vivet filan kalitesiz oluup tahriş ve alerjiye sebep olabilr

şeyet ki evde yapıyorsanız

sir ağday ı uyguladığınız bölgeyi mümkün olduğunca gergin tutun

1. kez ağdayı uykuladığınız bölgeye çok aşırı tüy kalmışsa hassas bölge değil se 2. bi kez uygulayabilirsinzi ama asla 3. kez uygulamayın .direk morarmaya sebebiyet

bi dieride ağda da hassas bölgeler için (yüz - bikini bölgesi vs) pudralı sir ağda kullanılmadlıdır şayet pudralı değil ise yani naturel olan bu bal rengi ağda dan ise ağdayı uygulayacağımız yere kendi evimizde kullandığımz pudadan sürüp üzerine ağda yapıştırp çekerseniz daha rahat edersinz daha az canınız acır

son olarakta yeni ağdaya başlamak isteyenler için yani yıllarca jilet tüydökücü vb kullanıpta ağdaya geçmek isyteyen fakat canım acırsa die korkanlar var sa
eczanelerde satılan "Emla " die yüzeysel anestezi için kullanılan bi krem var bende kardeşimi bu kremle alıştırdm 2 sene önce bi kutu içerisinde 5 adet var ve 25-30 ytl şu anki fiyatı 1 tüpü 2 -3 kere kullanabilirsnz ağdadan 20 dakika önce sürmeniz yeter acıyı minimuma indirmekte

hadi bakalım kolay gelsinnnnnnnn:teytey::teytey:

iyi söylüyorsunuz..tabi ki kuafördeki ağdacılar hepimizden iyi yaparlar ama
özel bölgesini bir yabancıya göstermekten utanan bir sürü insan var
buna ben de dahilim..hani hastalık icabı muayene icabı bu gibi durumlarda açmak zorunda kalırsın ama kıl tüy aldırmak gibi bir amaç için özel bölgemi bir yabancıya açamam

belki konuyu açan arkadaşımız da bu düşünceyle evde kendi yapmak istemiş olabilir

haklısn ama inanki onlar bunu işi olarak gördüğü için hiç orayı görmüyalar bile sonuçta kaç kişi gelip geçiyo hijyenliğe dikkat edilsin yeter. ve sürekli aynı yere giderseniz zaman la alışırsnz

Evet Bende Kuaföre Gidemem.keşke O Bölgeyi Uyuşturabilsek Keşke. şu Uyuşturucu Kremler Işe Yariyormu Arkadaşlar Deneyen Varmiii???

az önce ben kısa bi açıklama yapmıştım EMLA denilern krem daha doğrusu lokal anestesi kremi deneye bilirsn ben kardeşimi öyle alıştırdım
ağdanan bi 20 dakika önce güzelce sürüyorusn kıl köklerinin dibine temas edicek şekilde ve rahat bi ağda terapiisi geçiriyosnnn:)

Ewet Arkadaşlar Ameliyt Eldiveninden şaşmayacaksin
O Kadar Güzel Temizleniyor Ki Ağda Gibide Değil Aman Ağdayi Fazla Sürmeyeyim Yoksa Dağilir Gibi Bir Endişeside Yok Iş Bittikten Sonra Etrfai Gtemizleme Gibi Bir Derdide Yok Hem Kolay Hem Pratik Hemde Ucuz Tavsiye Ederim

bende sir ağdayla alıyorum çok özen göstermek lazım yoksa yapış yapış oluyo

ya bişi dicem braun un bikini bölgesi için öze lbaşlığı var ondan kullanan varmı..daha doğruşu kullanmasını bilen varmı...kökten hallediyo ama çok acıtıyo:S

ben kullandım küçün bir başlık çok güzel ama acıtıyor onunda çaresi var buz eldivenini koy 5 dkka uyuşsun sonra devam et

Ewet Arkadaşlar Ameliyt Eldiveninden şaşmayacaksin
O Kadar Güzel Temizleniyor Ki Ağda Gibide Değil Aman Ağdayi Fazla Sürmeyeyim Yoksa Dağilir Gibi Bir Endişeside Yok Iş Bittikten Sonra Etrfai Gtemizleme Gibi Bir Derdide Yok Hem Kolay Hem Pratik Hemde Ucuz Tavsiye Ederim

yaa pardon ben bu ameliyat eldivenini anlamadim.. bi türlü... fisfisfis

yani tutup cekiyomusunuz? e gelmez ki?? ya da ne bileyim gelirken uzar deri??

dudaklarda ne yapiyosunuz peki?? :eek: :bbo:

yıllardır sir agda yaptırıyorum..gerçekten çok azalttı ama artık buda yetmıyor daha cabuk azalsın diye lazer epiilasyon yaptıracağım..arkadaşım yaptırıyor ve cidden inanılmz güzel ve ayrıca batık dıye bir şey kalmıyor..biraz pahalı ama 2 ayda bir gittiğinizi baz alırsak bence değer..

yaa kızlar, tatile gidicem, bikini giymem gerek. Ama bacaklarıma doğru kıllanma ve renklerinde koyulaşma var. Ne önerirsiniz.?

bir de cımbızla almak kılları azaltır mı? yada güçlendirir mi ? Rengini değiştirir mi ?

yaa kızlar, tatile gidicem, bikini giymem gerek. Ama bacaklarıma doğru kıllanma ve renklerinde koyulaşma var. Ne önerirsiniz.?

bir de cımbızla almak kılları azaltır mı? yada güçlendirir mi ? Rengini değiştirir mi ?

Aynı soru yukarıdada sorulmuş.
Arkadaşlar olayın mantığı şu; Kıllar koparılmadan kökünden alınırsa (Ağda, epilatör, cımbız, eldiven vs) azalırlar. Yeni çıkanlarda daha ince , yumuşak ve açık renkli olur.
Yok kökleri sağlam kalmak kaydı ile traş edilirse(jilet,makas, hatta epilasyon kremleri) olduğundan daha canlı, gür ve koyulaşarak büyürler.
Önemli olan şuki, kılı kökünden almak lazım, yoksa gürleşiyor.

arkadaşlar ne zamandır derdıme çare arıyordum.. sonunda buldum sanırım. evlenmeden once de sonra da hep agdacıya gıttım .ama su an başka bır sehre tasınınca utandım gıdemedım .yıllarca gıttıgınız ınsan farklı oluyor netıcede . su an jılet kullanıyorum ama bıktım... eldıven kullananlara bısey sorucam da .. emla sursem daha sonra eldıvenle alsam alınır mı yanı hanı kremden dolayı kaymaz dımı kıllar alırken ?

Arkadaşlar ağdacılarda hastalık bulaşma riski var . Daha sonra rahim ağzı kanserine bile dönebilirmiş. Doktor söylemişti. Bilginize.
Ben şu marketlerde satılan yeşil çam sakızını ısıtıp bezle çekerek yaptım en son kolaydı.Bir deneyin isterseniz. Sir ağda daha zor geliyor bana.

eger temız bi agda salonuna gıdıyosan ve kendıne aıt konserve sır agda alıp ve her gııtıgınde yanında tasırsan mıkrop kapmak soz konusu olmaz...

slm arkadaşlar.ben bikini bölgemei ağdayla alıyorum birkere jilet bile vurmadım.3-4aydırda önce ağdayla alıp kalanları makineyle alıyorum iyiki jilet kullanmamışım.ama bi sorum olcak ağda yapanlar bilirler sanırım.bikini bölgesini ağdayla aldıktan 1-2gün sonra bi acı ağrı oluyo mu bastırınca düz kısmında.

ben senelerce jiletle almıştım bu güne kadar 2 kere salonda ağda yaptırdım ama cesaretim kalmadı çok canım yanmıştı ikinicisinde hemde o zaman gelin ağdası yaptırmıştım yarım bırakıp çıktım salondan kadınlar engellemeye çalıştı ama dururmuyum öle top sakal şeklinde bırakıp çıkmıştım sonra evde gene jiletle halletmiştim. sonra bir markette kartujlu ağda buldum. bezini ve silme mendilini aldım ve şimdi çok rahat bir şekilde kendim evde yapıyorum. jilet yüzünden sert çıkıyorlardı ama 2. denemeden sonra artık sorun yok.

gecce senin dediğin acı bende olmuyor..

X