Bikini bölgesini evde nasıl alıyorsunuz?

ya kızlar bişey sorcam.bende malum bölgeme yapıcam ağda.emlanın gelmasini bekliyorum:)merak ettiğim iç kısımlara doğru olan yerleri nasıl alıyorsunuz.daha çok acımaz mı oralar.oralara da sürsem emla zaralı olur diye korkuyorum.nasıl yapıyorsunuz kızlar...

canim ben agda kullanmadigim icin bu konuda bisey söyliyemicem.. ama malum bölgede alt taraflari agdayla alirken farkli sekilde aliyolarmıs sanırım sarkmaya filan karsı...ben makineyle aldım..emlayıda sürdüm ama cok dikkat ederek..abartmadan yani..bi ayna al karşına gerisi gelir zaten :KK66: kolay gelsin..
Dipnot : Emlayı kullanıp epilasyonu yaptıktan sonra sıcak bi duş almamanızı tavsiye ederim.. malum bölgelere sıcak su deyince azcık yanıyo ..ama aradan bi kac saat gecsin..o zaman oyle bi acı hissetmiyosunuz..uyusukluk gecince epilasyon yapılan yerler agriyomu derseniz bende hic agri olmadi ...hassasiyette yok..dedigim gibi ilk anda sicak su tutmayın yeter..

Yaklaşık 5 yıldır aynı güzellik salonuna gidiyorum. Koltuk altı,bacak ve malum bölge için. Ayrıca kaşlarımı da aynı kız alır. Evlenince de tesadüfen aynı güzellik salonunun yan apartmanında ev bulduk. Artık randevu almak için telefonla aramıyorum ya eve girerken ugruyorum ya da balkonda karşılaşırsak randevu alıyorum :))))

Çok çok iyi anlaşırım o güzellik salonuyla. Ama açamayanları da anlarım. Çünkü ben kaç sene oldu hala çok kasarım kendimi, çok sıkarım. Kız: "Lalecim yine kıpkırmızı oldun hiç konuşmuyorsun, hadi dayan bitiyor artık" der.

Bu arada; artık koltukaltımda hiç tüy kalmadı,bacaklarım ve malum bölgeme ise 2 aydabir gidiyorum ki tüylerim çok inceldi azaldı.

Şiddetle güzellik salonuna gitmenizi tavsiye ederim. Hem yumuşacık,tertemiz oluyor hem de tüyler inanılmaz azalıyor. Yani bence çektiğiniz utanca değiyor.

HEPİNİZE KOLAY GELSİN..SEVGİLER...

şimcik ben emlayı sürsem kuaföre gidipte aldırsam olur mu acaba?ben yine kendim alamam ki aşağıları :)))))))))))))))) beceremem asla ama bacaklar için uygun ağdayla alırım emlayı denemek lazım

arkadaşımın fransa'daki bi tanıdığının yaşadığı olayı aktarmak istiyorumm:)
kadın jinekoloğa gidiyo muayene için, içerde tabi bir sürü stajyer...
nese kadın açıyo, doktor gülmeye başlıyo, stajyerler de...
doktor diye, "bu ne böyle, yolmuşsun, tertemiz, bizde kimse almaz bu kılları, almayın, genital bölgedeki kılları almak zararlı, uzadıkça makasla kesin"

korkunç bi durum yahu, utancımdan yerin dibine girerdim ben olsam

ARKADAŞLAR bizde böyle bi uygulama yok ama doktorlarımız vede tüm agda firmalarıda genital bölgede agdayı vede kökten almayı doğru bulmuyo vede makasla kısaltın diyolar.ama biz titiz insanlarız bende doktor eldiveniyle alıyorum yıllardır vede kıllar inceliyo zamanla vede acıtmıyo. hijyenık olarakda iyi bi yöntem sadece zamanınızı alabiliyo :) ama değer yaww

Ya Bende Jiletle Almak Zorundaym Agda Yada Makine Yada Ameliyat Eldiweniyle Bacagimi Bile Alirken Felaket Aciyo Orasi Nsl Acir Allah Bilir Bacagimi Bile Jiletle Almak Zorundaym

canımm sende benim gibisin desene :KK43: ama ben kurtuldum jiletten emla krem sayesinde...bende bacaklarim için bile jilet kullanırdım cunku inanilmaz acırdı...emla aldım denemek için süper...tavsiye ederim..şimdi ya ağda kullanıyorum yada makine...

gel ben seni cesaretlendireyim benimde zamanında sevgilim cesaretlendirmişti benim kuaföre götürürüm hiçte utanmazsın kadın alışık çünkü sende bi kere gitmeyle alışırsın bende asla açmam diyordum sende izmirdesin bana yakınsan seninle gelirim canım benim kuaföre

izmirin neresindesin ? hangi kuafore gıdıyorsun ?

arkadaşlar merhaba ben ameliyat eldiveni aldım burada okuduklarımdan sonra. ilk defa burada duydum. eczaneden aldım ama beybi marka latex muayene eldiveni diyor üzerinde. yanlış mı aldım acaba? bilen var mı acaba?

bu emlayı nasıl kullanıyorsunuz arkadaşlar bir bilgi verirmisiniz :uhm: tüğleri aldıktan sonra mı almadan öncemi sürüyorsunuz

Ben ameliyat eldiveni kullandım ama memnun kalmadım çünkü minik tüyleri alamıyorsunuz ne yazık ki onla.. El ağdası yapmayı becerebilirseniz el ağdası yapın hiç acıtmıyor ve çok iyi temizliyor ama acele etmeniz gerek çünkü insanın elinde eriyip yapışmaya başlıyor. Yine de en iyisi bu işi yapan bir salonda aldırmak.

ben sesunun sirli ılık ağdası ile alıyom acıtmıyo üstelik ben açamam millete oramı ya utanırım yaptıramam salonda

yaf kızlar niye yoruyorsunuz kendinizi ,canınızı niye yakıyorsunuz altu ustu 10 dk suruyor,hemde ulu orta acmanıza gerek yokki,yarım yarım alıyor ve bir bezle örte biliyorsunuz,bize gelin 10 dk sorundan kurtulun ,sir agda zaten azaltıyor,ilk zamanlar 1 ayda cıkıyor ise surekli yapılınca 2 ay bile almadan oluyor o kadar azalıyor yani ,bilgi icin web sayfamıza bakın icinize sinerse buyrun gelin :)

Kislar Emla çok Güzel Bişey Bende Kullaniyorum Ama Makineyle Aliyorum Malum Bölgem çok Kaniyo Makinenin Alan Kismi Kanli Oluyo Neden Acaba Ya Sizinde öle Oluyo Mu....bide Ya Makineyle Aliyorum Ya çok Fazla Batik Oluyo Batik Için Bi önerisi Olan Varmi Artik Igneyle çikarmaktan Biktim Usandim Ya....

4.seferdir ağda yaptırıyorum.bi cesaret başladım işte
orada çalışan kız bi 4-5 kez daha yaptır iyice alışırsın dedi.gözlerim yuvalarından çıkıcaktı vallakafamçokkarıştı

4.seferdir ağda yaptırıyorum.bi cesaret başladım işte
orada çalışan kız bi 4-5 kez daha yaptır iyice alışırsın dedi.gözlerim yuvalarından çıkıcaktı vallakafamçokkarıştı

daha önce jilet mi kullanıyordun? ilk alışında kanayıp sivilce olmadı mı kıl köklerin acaba? uff.. tırsıyom ben yaa :S

daha önce jilet mi kullanıyordun? ilk alışında kanayıp sivilce olmadı mı kıl köklerin acaba? uff.. tırsıyom ben yaa :S

hı hı bu yaşıma kadar hem jilet kullandım.keşke zamanında annemi dinleyip ağdaya başlasaymıştım.

ilk alışta kanama oldu biraz çok yandı:eek:
şimdi 20 yaşındaki kardeşime hep söylüyorum bak sen benim gibi yapma diye.onu da götürücem.

ben de çok korktum ama iyiki başlamışım diyorum.çok tırsma sendeyerimseniben

:eek:yine bir ağda sonrası ve yine evlenmekten vazgeçtim

sanki bi an kendimi gördüm
bende de hep aynı laf.annem sus kız diyip duruyo.

geçen akşam mel gibson ın oynadığı kadınlar ne ister vardı tv de.
şu ağda sahnesine ne zaman izlesem gülerim.mel gibson bacağına yapıştırıyo ağdayı ve çekince feleği dönüyo:)))hem de sadece 1 kerecik
çaktırmadan yan yan nişanlıma baktım acaba n düşünüyodur diye merak ettim valla

hep bunu duyuyorum aslında

Ağda ve jilet genital kılların giderilmesinde oldukça etkilidir. Lakin bu iki yöntem kıl köklerinin enfeksiyonunu kolaylaştırır ve genital bölgenin daha kolay tahriş olmasına neden olur. Genital bölge için geliştirilmiş aletlerden faydalanmak veya makas kullanmak özellikle genital bölgeleri enfeksiyona ve tahrişe duyarlı kadınlarda daha iyi bir seçenek olabilir.

alıntı

X