Diş Damağında Morluk....

B&M

FB & M & YE
Kayıtlı Üye
3 Temmuz 2007
8.556
25
36
10 aylık bi oğlum var alt dişleri çıkmıştı..
tahminen 1 haftadır üst ön dişlerinin ikisi şimişti mısır gibi sanırım dişi çıkacak . ..
ama bıugün bişi farkettim iki dişin solda olanı morarmış nette az arastırdım normal olğu yazıyo ama ben sizlerede sormak istedim içim rahat diil
nedir ? bi zararı varmıdır ?

normal bazı bebeklerde rastlanıyor..
biotene first teeth bebek macunu kullanmanızı onerıyorum..
hem bebeğinizin dişlerinin düzgün cıkmasını sağlar hemde ağrısını azaltır..
dentamall yada diğer sitelerden bakabılırsınız..
biotene nin kendi sitesindede vardır ..
geçmiş olsun

dktra danışmadan kullanılabiliyomu ?
ilgilendiğiniz için cok tesekkürlerŞeniz

FirstTeeth BEBEK DİŞ MACUNU VE MASAJ FIRÇASI
%100 Sindirilebilir First Teeth Bebek Diş Macunu anne sütünde ve tükürük içerisinde bulunan, doğal enzimler içeren tek üründür. Bebeğinizin küçük dişlerini Zaralı bakterilerden ve biberon çürüklerinden korumak üzere formüle edilmiştir.
First Teeth Bebek Süt Diş Macunu; Anne sütünde bulunan Lizozim, Laktoferrin ve Laktoperoksidaz koruyucu enzim kompleksinden oluşmuştur. Anne sütü ile beslenen yeni doğmuş bebeklerin, hazır mama ile beslenenlere nazaran çok daha az enfeksiyona maruz kaldıkları kanıtlanmıştır. Anne sütünün çeşitli hastalıklardan korunmasında çok faydalı olduğunu, bilimsel çalışmalar da göstermektedir. Ayrıca anne sütü ile beslenen bebekler aşılar karşısında çok daha yüksek seviyede antikor oluşturmaktadırlar. Bebeğin diş ve dişetlerini First Teeth ile temizleyerek, bebeğinizin zararlı bakterilere karşı sahip olabileceği en iyi doğal korumayı sağlıyor olacaksınız.
Ürün Özellikleri
• Süt dişlerinin çürümesine neden olan bakterileri; normal floraya zarar vermeden yok eder.
• Sakkarin veya diğer yapay tatlandırıcıları içermez.
• Propil paraben ve diğer zararlı koruyucuları içermez.
• Yapay renk ya da koku vericileri içermez.
• Köpürmediğinden, ebeveynlerce kullanımı kolay ve bebeklerin refleks vermesine neden olmaz.
• %100 sindirilebilir – yutulduğunda zarar vermez.
• First Teeth bebek diş macunu gerçek elma-muz aromasının tadındadır.
Neden Florid İçermez?
Ebeveynlerin çoğu florürün diş çürümesinin önlenmesi ve azaltılması için yararlı olduğunu düşünmektedir. Ancak, fazla miktarda florürün yutulması ihtimali nedeniyle, iki yaş altı çocuklar için florürlü diş macunları tavsiye edilmemektedir. Bebeğiniz için florür ile ilgili olarak diş hekimi veya pediatri uzmanınıza danışınız.
Nasıl Kullanmalıyım?
Küçük bir miktar First Teeth Bebek Diş Macunu’nu Infa-Dent Bebek Diş Fırçası üzerine sıkınız. Bebeğinizin dişlerini dairesel hareketlerle ve nazikçe fırçalayınız.
Infa-Dent Diş Fırçası ve Dişeti Masaj Fırçası
Infa-Dent diş fırçası diş hekimleri tarafından bebeğinizin ve yeni yürümekte olan çocuğunuzun küçük dişlerini temizlenmesi ve diş çıkarma nedeniyle ağrılı olan dişetlerinin rahatlatılması için özel olarak geliştirilmiş ve FDA onaylı silikondan üretilmiştir.
• Ebeveynin parmağına geçer ve sarar, böylece bebeğin ağzında nazikçe hareket etmeyi kolaylaştırır.
• Bebeklere, uzun bir sapla tutulan iri ve sert bir diş fırçası değil; bir “Anne Dokunuşu” hassasiyetini sağlar.
• Bulaşık makinesinde yıkanabilir.
• Kaynamış suda sterilize edilebilir.
• Rahatlıkla taşınabilecek kadar küçüktür.
• Diş çıkarma halkaları gibi dondurulabilir.
• Diş fırçaları gibi uzun sürelidir (3 ila 4 ay)
Nasıl Kullanmalıyım?
Infa-Dent’i işaret parmağınıza geçirin küçük dairesel hareketlerle nazikçe fırçalayın. Biberon çürükerinin önlenmesine yardımcı olmak ve İdeal sonuç için tamamen doğal enzimlerden oluşan ve yutulabilir First Teeth Bebek Diş macunu ile birlikte kullanmanız önerilir.

çok saolun
nettede arştırdım okudum yarın aldırıcam eşime bakalım inşlh iy gelir :)

X